Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Horst_Fuchs
    Celkově nic úchvatnýho, potvora je blbá jak tágo a po úvodní chrámový lokaci se běhá už jen v jakýchsi kobkách.
    Z tohodle typu hororovek bych spíš radil vyzkoušet hru Monstrum, velmi těžká, ale o to uspokojivější hra na babu s obludou. *11*
    • PLuto.petr
      Souhlasím. Víceméně nudné chození v kobkách, průměrná věc, ničím nezajímavá.
  • MickeyMutant
    "Temple Island" kupodivu není "ostrov Temple (Chrám)" stejně jako by třeba "Island Temple" nebyl "chrám Island (Ostrov)"*4*

    Doporučení: V situaci, kdy nelze použít copy/paste, je třeba vzít rozum do hrsti.
    • třeba za to nemůže, třeba je momentálně zaostalej
  • "...ještě dnes, a to takže zdarma". Co kdyby se redaktoři nejprve naučili češtinu než se psaním začnou živit? Správně má být "...ještě dnes, a to tak, že zdarma". Učivo základní školy..
  • tak třeba to bude dobré. Nedávno jsem dostal chuť na horor a zkusil jsem si zahrát hororovou adventuru Darkness Within. Je to lovecraftovká atmosféra jak prase. Jediný problém byly puzzly, které byly fakt těžké, takže jsem se párkrát podíval do návodu.
    • Nedoceněná hra jinak doporučuju určitě i scratches .
      • zajímavě vypadá taky Alpha Polaris nebo Nostradamus: The Last Prophecy (hororové adventury)
  • Riadny tapas dnes vdaju kadeaku pic..ovi..nu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit