Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Hodinu koukat nebudu, mě by to přišlo nudné i v SP *7*

    Jo, Mechy bych bral pěkně realtime - takže po zpackaném HAWKEN jedinej mech je bohužel v obou Titanfallech. Je pravda že tahovky nemusím vůbec ... třeba to fakt někoho bav í ono mnahrává dost i to že to je původně z deskovky.
    • ALHAZRED
      Ja to koukat nebuduuu, mne to nebaviii...všechno komentuješ, a nemaš vo tom ani šajn...žvasty.
      To jednou bylo nebylo...vymysleli deskovku BattleTech, tehda počitače ješte nebyli na takovy urovni...Treba taky Drači doupě...s keryho se vyvinulo tedka RPG, vo čem dnešni pařani ani netuši...
      Nooo a moh sis vybrat se sedmi-deseti OBRu (MECHU) pričem každej byl dobrej na jiny styl boje, nebo sis moh postavit sviho, a všechno se rešilo na papire, na herni desce, hazelo se kostkou, OBRi měli zasahovy body, ruzne zbrane, body pohybu, utočni body, rešilo se prehrivani, stav reaktoru, chlazeni, mireni na ruzny časti tela, fyzickej boj, proste si sebral panačka, postrčils ho na desce, podle počtu pohybovejch bodu a rikals co ten panaček dela, pak sis hodil kostkou a uvidelo se jak se ti tva akce vydarila, nebo ne... zapisovalo se dopalubnich denniku, plnili se zasahovy body, a všechno tohle dela tahle hra za tebe, a všechno tohle tito pani na tom videu vysvetluji...Takže aby bylo jasno...Tohle neni ledajaka blba tahova strategie s MECHAMA, ale ten slavnej BattleTech kery se kdysi hraval a hraje, jako deskovka a aby nekto moh rict vubec, či se mu to libi nebo ne, musel by tu hru spoznat,. Kdyby si ovladal jenom jeden MECH podle techto pravidel v realnym čase, tak se possss... *1*
      Co sou tady dneska hry s touhle tematikou, to sou hodne zjednodušeny čajičky *3*
      • Jack1947
        Netvrdím že to někoho nechytne... hlavně fanoušci deskovky to ocení což já nejsem tak zase čekání na jednoduchou mech hru.. Thats too bad *7*

        Netvrdím že jako stolní hra to nebude zábavné jen hraní tohohle přenechám jiným *4* Ty čajíčku s kávičkou.
        • ALHAZRED
          ...Jacku ale už nam hodne lezeš na nervy...všude se cpeš co tebe zajima a co te nezajima koho to zajímaaa *1*
          • Jack1947
            Ty máš taky zajímavej text a nikdo ti ještě nevytkl... si čechoSlovák ??
    • To se divim, ze takova mozkovna jako ty nemusi tahovky...
  • chtelo by to novejší mechwarrior online, nebo hawken
  • ALHAZRED
    Tohle sem koupil mladšimu brachovi, jako deskovku pod stromeček, to sme se nablbli o vanocich...jenomže kompletni pravidla a taky samotna hra byla tak složita, že sme hrali vždy iba ty zakladni, ale hrozne sem chtel, aby tohle jednou udelali na PC, kde to všechno bude rešit a sledovat počitač...tak prešlo 20let a je to tady *1*
    Ďekuji. *14*
  • Změnila se nějak grafika od minulého hraní? Přijde mi to ošklivější.
  • Těším se, vždy jsem chtěl udělat PC verzi Battletechu a tak si to teď alespoň zahraju :)
  • Pecka už se na to moc těším. A vy děcka tady se vraťte zpět k CoD :-P
  • Tahové souboje jsou maximálně dementní. Prostě se vše zastaví a čeká se než se někdo uráčí hrát.... Zlaté dynamické RTS.

    A nebylo by nutné ani to, aby na vše musel hráč klikat jak se někdy argumentuje. AI pilota by to řešila dle zkušenosti apod.
    • ALHAZRED
      Tohle je predelavka deskovky BattleTech z roku 1995-2000+- a jako takova se neda hrat jako RTS, i když ja jako žanr mam RTS radši, kdybys tuhle deskovku znal, bylo by ti to jasny, rekneme 5 MECHU proti 5ti, ale pravidla sou tak složita, že to jako RTS nezahraješ *1* to by se muselo hooodne zjednodušovat a pak by zapas trval 10sekund :-D
      Ať si delaj RTSka, klidne s MECHAMA ale tohle prosim NEEE
      *3*
      • No, dá se to jakžtakž předělat do RTS. Vzpomeňme si všichni na skvělého mechcommandera a mechcommandera 2. BTW No battletech= no childhood.
  • Mechwarrior 4 Vengance je jako mega pecka, thednejsi moznosti grafiky byly pro tenhle zanr jako stvorene, cisty tech...zajmavej byl mod Mechwarrior do Crysis
  • Ok, ale radsi bych uvital neco ve stylu Mechwarriora/Earthsiege. Mam na tyhle FPS pekny vzpominky. Ve svy dobe to byl narez.
    • Jack1947
      Přesně tahovka a ještě online? přežitek!
      • Watch out! Badass Jack run the game numer 1947 to slick your d"i"ck, you hipster po"s"er.
    • solomon.short
      V Mechwarrior 2 jsem tehdy stravil stovky hodin. Bohate by mi stacil nejaky HD remake. Pocit pohybu mechu je dodnes neprekonany. Ale na Battletech se tesim, deskovky jsem se taky nahral dost
      • bola predsa slubena singlepayerovka od tvorcov mechwarrior online, ale v akom je to stave netusim a nameisto battletechu by som radsej uvital mechcommandera 3, realtime je viac zabavnejsi ako toto tahove nekonecno, ano jack ma pravdu :-D
        • Tahovka nutne nemusi znamenat ze je zdlouhavy, zalezi jak dobre to nadesignujou. Muzes mit veci jako automaticke opakovani akci nebo zrychleni tahu soupere nebo animaci atd. RTS je proste z casti postavena na twitch schopnostech, na ovladani, bohuzel na ukor taktickych moznosti a vetsi komplexity.
          • rovnako tak mozes mat v realtimovke takticku pauzu ;), pozri, ja som hral aj stolovy battletech a taktizovanie znamenalo 4+ hod. a to mne osobne nesadne, ani xcom2 longwar2 by som nehral a to mam xcom rad, stacila mi uz zakladna hra, aj tam tych subojov na mna bolo az privela ..a tak kazdemu sadne nieco ine, mimochodom daka hexova 2D tahovka uz davno je ..mekwars, ak som spravnu vygooglil
            • Realtime s pauzou je nejhorsi system, protoze je to jen kompromis. Ve finale z toho mas pauzovaci fest, takze prijdes o to, co dela realtime realtimem (realisticnost, plynulost) a ani nedosahnes moznosti a pohodlnyho ovladani tahovyho systemu. Proste kockopes, kterej funguje tak jak ma jen kdyz ovladas jednu postavu...
      • Mechwarrior Online sice nemá příběh, ale dá se v tom pár hodin zabít. Mimochodem modely mechů mají právě z MWO.
      • Blue.Shark
        S trochou štěstí se Mechwarrior 5 povede a zase bude důvod zavřít se na pár dní doma *1*
        • Celkem ok, akorat destrukce nulova. Ted me napadlo, ze mi neco podobnyho mohli pridat do star citizena. Jako nedivil bych se, Chris je blazen. :) Uz jsou tam vozidla, vznasedla, trysky na obleku, dogfighting...
          • Jack1947
            Napřidává se a pak už ta hra nemusí nikdy vyjít... jo jo chce to zůstat střílivej, tolik podobnejch bláznů se opila vlastními nápady že zapoměli už na to že vyvijej taky hru *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit