Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím jak vy, ale proč hrajete za "zlýho" a ve finále zase ničíte a rubete skřety..
    Kdyby to zavedlo třeba nějaké mise přímo pro "černoručníka", kde by jste bojoval proti poslednímu odporu lidí v mordoru. Dalo se z toho vytřískat víc, když už vám dají postavu proti které bojujete.

    Aneb vydáme velké DLC... které vam dá akorát nějaké kravinky a krutý skin černoručníka!! :D

    Docela by mě zajímalo, jak asi kouká pak ve finále BlackHand , kdy k vám přistoupí a vy tam ležíte jako BlackHand :D
  • korok
    Není ten Black Hand takhle náhodou Sauron? Nebo si to špatně pamatuju? Aspoň tak o něm mluvil Glum. Černá ruka bez jednoho prstu ale i to stačí. Nebo tak nějak to bylo.
    Ale k čemu je nám lore že?
    • A joda nebyl takhle nahodou green orangutan ? Prej Greedo o nem takhle mluvil.
    • Neni
  • Jo, hra muze byt dobra, i to DLC, ale opravdu me sere kdyz vydavaji DLCcka par tydnu po vydani. I kdyz je to bezplatne.

    Mam vzdy pocit, ze to mohlo byt v puvodni hre, ale takhle natahuji pozornost publika a po nejake tobe vydaji placene DLC.
    • Tak DLCka v pohode ignoruj a uzivaj si hru samotnu, ktora je aj bez DLC prekvapivo dobra.
    • Na dlc delaji po dokonceni hry, ktera muze byt gold treba mesic pred vydanim. Takze to ze dlc ktere je vydane tyden po vydani hry mohlo byt v puvodni hre je holy nesmysl.
    • Kori
      V dnešní době je bezplatné DLC luxusem a nestěžoval bych si.
      • Já s ním i docela souhlasím. To že je to bezplatné, je jedna věc. Ono je to jako v hospodě - dneska jste mi tady večer udělali pěknou útratu, tak vám dám panáka na účet podniku, tím si šplhnu a příští týden se tu zmastíte zase. Funguje to v tomto stylu.

        V principu má pravdu, vydávat DLC jen chvíli po vydání hry...
  • když to vidím napsaný tak si říkám: "BlackHand se ptá:..." :)
  • Nezahrajete si za Black Handa, je to pouze nový skin pro Taliona do kampaně.
    • Říkal jsem si, co tady ten autor článku zase mele, titulek zavádějící jak prase vhodný tak na super.cz. *7* Skin a runy zdarma. *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit