Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blbost. Předem lituji všechny co do toho vrážejí peníze. Hráče litovat nemusí, pač žádní nebudou.
  • Heh, ludom co vadi cellshading musel teraz rovno explodovat mozog :)
  • Jak tak na to koukám tak se bojím že toto bude naprosto ukázkový příklad toho když snaha o originalitu přebije hratelnost *7*
  • Only for Play Station = Only for kids ... takze PC fajnsmetke sa mozu len zas zasmiat a ist si zahrat nieco sofistikovane nie na krivom gamepade homosexualnom nepodarenom :)
    • Takze nemas rad playstation, deti, gamepady, homosexualy a jeste nam to radeji pises pod fakenickem. Zrejme vysoce inteligentni a vyspela osobnost typu Mato nebo Hnisavec.
  • Když jsem přečetl titulek, tak jsem se zděsil, že chtějí Kratose prdnout do nějaké střílečky.
  • Bolí mě z toho oči, je to hezké, ale asi by to nešlo ;)
  • TireFuri
    Celkem se mi zamlouvá ten nápad na grafiku... teď jenom kdyby to vyšlo před pěti lety od nějakýho indie studia.. =D Od tvůrců GoW jsem čekal mnohem víc...
  • Delaj si prdel?!.............................................................tvurci GOW ... tak ja cekal GOW 4 nebo jinou novou brutalni EPICKOU hru s EPICKYM A MONUMENTALNIM PRIBEHEM..........misto toho budu hrat omalovanky....rly? *7*
    • sleepless
      Klidek, dalsi GoW oznami Sony pristi rok :)
    • God-of-War
      Na GoW 4 se už pracuje. Tohle je jeho vlastní projekt.
    • Ta grafická stylizace se mi velmi líbí. Jsem rád, že místo xtého pokračování stejné hry zkusili něco nového.
      • VSAK TO TAKY PISU!... kdyz ne GOW4 tak JINOU EPICKOU HRU...ale toto??? hovadina na entou... zabavny to bejt muze...ale na jak dlouho... a rozhodne to neni zadnej MUST HAVE.... a tim jsem si jistej i pri sledovani PRE-ALPHA. Amen *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit