Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • samuel.polak
    47 R.I.P.
  • tak som si pozrel gameplay na YT a pozdava sa mi to....
    graficka stylizacia je krasna,a niektore levely s ozaj vyzvou.... *3*
  • maximalna imbecilita pre zaostalych ludi... ale ved takym to staci ... nechapem ako square enix moze zabijat cas takouto megatrapositnou sak tam su videt kulisy jak keby to co je za megafail ?
    • Nebrec taky ti snad jednou rodice koupi smartphone aby si si zahral
  • Doufam, ze se casem dockam i na vitu.
  • Odulin
    Dlouho jsem kvůli ceně odolával, ale recenze to zlomila. Nelituju. :)
  • v čem je vlastne princip te hry? co jsem videl lp tak proste tim ze se postavite na policko kde je nepritel ho zabijete. tak to stačí jen projít a všechny zabijete ne? nebo jak to funguje
  • MidnighT91
    Nevím proč, ale nějak mi připadá že jsem tu za poslední měsíce neviděl jiné hodnocení než 8/10...
    • http://games.tiscali.cz/recenze/daylight-recenze-237645 ?
    • tak zrovna tahle hra má 81/100 i na metacritics tkaze to hodnocení je zaslouzené (naopak kdby to bylo jak jine hry na metacritic a tady tak by to mělo mít 10/10
  • jo jo hra je skvelá, povinost pro kazdeho hrace a fandy
  • Kedaro
    A co jiné mobilní platformy, alespoň pro ten android to mohli udělat
    • apple iTunes vygeneroval za poslední kvartál o 85% víc zisku než googleplay...myslím že to mluví za vše proc vše vychází ios only...nemluve snazsi optimalizaci, a lepšímu výkonu apple HW
      • kickasl
        AAAAAAAAA!
        Jak si mohl dovolit urazit android... ZABIT!
        A ted me omluvte jdu brecet v koutku.
      • thatguy
        Bacha, to sem nemůžeš psát, androiďácí tě uklikaj mínuskama.
        • to mi něják neva, at minusujou, ja zatim budu radeji klikat v hitmanovi GO, heartstonu a dalších zajímavejch hrach ktere oni na android nemaj a ani tema mínusama je tam jen tak mít nebudou :-)
    • sleepless
      Na Android to má vyjít brzy.
      • MickeyMutant
        Má to vyjít, ale ještě to vyvíjí*4*
  • kubi-wan
    V takových chvílích mě skoro mrzí, že nemám žádnej ten chytrolínskej telefon...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit