Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Připomnělo mi to Imperial Glory, boha jeho, stačilo by to v nový grafice.. *14*
    • Sere vlčák na grafiku, vždyť to vypadá pořád dobře.
    • taky jsem si na něj vzpomněl a musím říct, že je to moje nejoblíbenější strategie, takže i když tohle bude něco jiného tak se těším a je hezké že to vydávají na výročí bitvy u Slavkova
  • No viem že pri takýchto hrách je grafika ten posledný atribút, ale predsa ten kôň má 16 polygónov a oni sa snažia niekomu nahovoriť že táto grafika je dnešný štandard...
    • Kallessin183
      Tak se koukni třeba na nový Rome a uvidíme jak bude fungovat se svou grafikou, aspoň třikrát zvětši bojiště a dej na něj třeba sto tisíc zároveň se pohybujících vojáků.
      Navíc díky téhle grafice to třeba spustí i lidi, kteří nedávají padesát litrů měsíčně za nový komp.. (nutno brát s nadhledem)
    • na takový bojiště většinou koukáš z ptačí prespektivy a ne z pohledu vojáka, taky jim nikdo nedá rozpočet AAA her
  • Battlefront dělal vždycky špičkový strategie a grafike se tak moc řešit nesměla. Combat mission pro mě navždy zůstane srdeční láskou. Je to jako s EVE, člověk si za všim musí představit výpočty excelovskejch tabuelk a nekoukat co předvádí display.
  • Jejda, tak tohle si musím pamatovat, až bude jednou víc času, nejspíš to vyzkouším. TW je s realističností dost na štíru, takže tohle by možná mohlo stát za to. Teoreticky jsem díky pročítání Kovaříka připraven, jen na to mít čas...
  • XorxoxTalarius
    Tak tohle bych chtel videt v akci (demo?) ... nejak si nedovedu predstavit 200k jednotek na bojisti ... stacilo mi v TW mit pres deset tisic (s tim ze dalsi tisice byly v zaloze) a to vam byla bitva.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit