Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SPOILER: Na konci pribehu zistime ze Keira je tehotna a porodi male zaklinaciatko ktore bude hlavnou postavou The Witcher 4: Aliment hunt :))))
    • Keira Knightley? Takže v tom vězí ta kombinace v nadpisu?
    • jakubc
      A co když implementuju save, ve kterém jsem s ní nic neměl? Bude to instant "Victory" nebo "Game Over" po nahrání savů do čtyřky? *3*
    • Jo chce to něco vtipnějšího.
    • zaklínači i čarodějky jsou neplodní
      • Veskoslav
        Víš, že je Geralt synem čarodějky? *4*
        • jeanczarny
          Jo, Zaklínači jsou neplodný díky mutacím, které podstoupili. Čarodějky sou neplodné taky, kvůli používání magie. To že Visenna otěhotněla ji samotno překvapilo a rozhodně to nebylo obvyklé...Je to v povídce "Cesta z níž není návratu" v knize "Poslední přání" tušim...
        • hmm pravda Visenna už je to nějaká doba co jsem četl knihy neplodná byla yennefer tak možná proto mě to zmátlo
          • Ja som tiez myslel ze su neplodni pretoze to v hre pise v napovede :))))
        • Tak bud tym slecnam len klame ze je neplodny aby mohol ist bez gumy alebo bol adoptovany a rodicia mu celu dobu klamali :)))))
          • Veskoslav
            Tak Zaklínači jsou neplodní, jenom u čarodějek je pár případů, že si přihnali špunta.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit