Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší SW hra a RPG vůbec.Zasloužila by plnohodnotné pokračovaní místo p2w přeskinovaného lineage.
  • kkING
    existuje neco podobne i pro prvni dil? rad bych si dal oba dva pekne v rade :)
  • Mart9
    Rád bych zase někdy pochválil, ale tentokrát to bylo o ničem.
  • Jednička byla perfektní! Revan, Malak a vůbec RPG ze světa Star Wars bylo boží. Přesto že jednička nasadila laťku tak vysoko tak se mi hrozně moc líbilo na dvojce jak byla temná. Depresivní a atmosférická jak prase! Na každém místě bylo temno, záhady, až mě někdy mrazilo v zádech. Ano vzhledově je to úplně to samé jako jednička ale tohleto mi v jedničce chybělo. Jak byla jednička dobrodružná a zábavná tak dvojka temná jako prase! Málo kdy sem hrál temnější RPG. (Mise na korribanu..dodnes mam husinu z té jeskyně halucinací kde jsem jako 14ti letý kluk prožíval každou konverzaci).. A Kreia? No do pr... Přesně tohle Star Wars svět potřebuje. Pohled z trošku ty temný strany.
  • Vojta_Ilavsky
    Mě by jenom zajímalo kdy ten patch dostane i GoG verze.
    • Proč by ho měl dostávat? Jen si vychutnejte Good Old Game v pravém slova smyslu. Nadáváte a nedoceníte fce Steamu a po GoGu byste chtěli to samé? to mě hlava nebere. Prostě je to jiný klient, který v jádru a i z principu nabízí jiné fíčury (je jich minimum, já vim...) *3*
      • Vojta_Ilavsky
        1. GoG není klient.
        2. První kdo začal se všema těmahle věcma, jako jsou úpravy starých her aby běželi na moderních PC s přidanýma funkcema, byl GoG(samozřejmě pokud to vlastníci nezamítli).
        3. Online-DRM bez který dneska téměř nevyjde hra mě má dojímat funkcema? ROFL
        4. Dál si proplachuj hlavu Denuvem.
        5. Zjisti si něco málo o GoGu, než začneš *11* .
        • Rage?
          1. Co to teda je? Cituji: "GOG GALAXY is a fully optional client to install, play and update your games. It also offers online multiplayer, achievements, chat, game-time tracking and more..." blablabla. Zřejmá expanze kvůli konkurenceschopnosti. Jasně, je to jakási "galaxy" verze, nicméně je otázkou času, kdy na to přemigrují úplně.
          2. Nebyl drive jakýsi emulátor dosbox a jemu podobné?
          3. mě a miliony dalších ta DRM neomezují (nepočítám uplay a origin), naopak dodávají PŘIDANOU HODNOTU, za kterou rád/i utrácím/e.
          4. rage again?
          5. Já o něm přečetl dost, měl bys taky. Dokonce se i registroval. Těžce mi nevyhovuje. Měl by sis taky něco přečíst (viz bod 1). Raději ale doporučuji vyzkoušet to děsně zlé DRM Steam. Uleví se ti *3*
          • Vojta_Ilavsky
            Fully optional. Zbytek nemá smysl komentovat. Čti víc, očividně jsi se dozvěděl málo.
            • Vojta_Ilavsky
              lol
            • Dám ti plus, musela to být studená sprcha *3* ke zbytku bych se taky nevyjadřoval no.. přesto už vlak zkrátka nejede *3*
              Snad se taky dočkáš přídavku pro KotoRa II, až ti vyjde ta neklientí verze pro gog *3*
  • Dnes som to začal opäť hrať lebo som chcel skúsiť ten restored content mode. Pred tým som to prešiel 3x, vždy za Sitha, muža, konzula. Chcel som to teraz rozohrať za ženu, karma ďaleko v pluse, ohchránca Jedi. Vyberám pohlavie- Muž,vyberám povolanie, Konzul, prvá možnosť niekoho bezdôvodne zabiť, tu máš, prvá sila blesky. Ja sa už asi nezmením. Som na Dantooine a silno uvažujem či to má zmysel zasa dohrať tak isto :D
    • Fremencz
      Ty si snad první člověk kterému nedělá problém hrát za toho špatnýho ,ale chápu tě ač zcela v opačném případě taky jsem si často krát řikal má to vůbec cenu hrát zase za světlou stranu odpověď je jednoduchá ano má *1*
      • Ja neviem, v máloktorej hre môžeš hrať za záporáka. Keď už tu tá možnosť je, neviem ju odmietnuť :D V takom mass effecte môžeš byť maximálne Antihrdina.
  • Čeština na to asi nebude, že?
    • RodneY55
      Akorat ji musis nainstalovat do slozky SteamFolder\steamapps\workshop\content\208580\485537937, coz je slozka toho modu TSLRCM
      • budou mi fungovat achiementy?
        edit: už jsem to zjistil
    • Češtinu si můžeš stáhnout zde http://swgc.cz/kotor2-cestina hned to první.
    • je 2015
  • mohli by sa pohrať aj s jedničkou
    • nie su nejake mody na vyssie rozlisenie a podobne?
    • to je otázka na Bioware

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit