Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uaxpk

    Bude to časová exkluzivita?  

    • Jack1947

      Spíše úplná... respkt žádné stanovení že to je časové snad nebylo.

      • údajně roční exkluzivita pak i na steam aspon tak mi to napsaly na stránkách zing.

      • uaxpk

        hmm.

        • Jack1947

          Zase plus je že kdyby měl čekat třeba na stým tak by se nedočkal, takže díky EPICU ( který to asi dost zaplatil) se dočkáme. Ono na pc to bude i docela jiné ve FHD s Ultra  nastavením, než na konzoli.

          Zase bych se divil kdyby to nevyšlo když ne do měsíců do roka na Stýmu ? nojo ale kolik let trvalo exkluzivním her z M$ store.

          • Derp_1337

            1.) Nemyslím si, že v grafice bude až tak velký rozdíl, obzvlášť u starších her. Přece jenom v případě Heavy Rain udělali textury v určité kvalitě pro PS3 a pokud nechcou překopat celou grafiku hry, tak žádné nastavení na "Ultra" nedokáže změnit nízkou kvalitu textur.


            2.) Quantic Dream Games plánovalo port na PC dávno před tím než se do toho začal míchat Epic. Takže netvrď, že  se těch portů dočkáme díky Epicu.

            • Jack1947

              To ne ale možná by to byl max M$ ale pochybuji že stý, by hodil hned port tohle nevím, nějaký odkaz by nebyl.

              Bylo to samozřejmě myšleno jako nadsázka, ale o trochu ostřejší grafiku a textury ano ale chápu že prostě nelze vykřesat ze 9 let staré hry hru novou jen tak.

              Poladil bych i hratelnost, jenže to asi nemá s,mysl páč na pc už se s motion sensorem počítat nebude( to byla ta hlavní věc co mě vytáčela, zasekl jsem se na protřepání dýusu protože to bylo tak nepřesné)

  • Jack1947

    Super dám si to hezky po hromadě🙂

    Jinak mohl bejt ještě Fahrenheit ( nějakej lepší Remake)

  • Derp_1337

    Tak tou exluzivitou pro Epic Store mě dost naštvali.

    Vlastním všechny 3 díly pro PS a zvažoval jsem zakoupení i pro PC, ale takhle nic nebude...

    • tomwolf

      epic to mal ohlasene uz davno...takze tu sa neni naco stazovat

      • Derp_1337

        Někteří lidé třeba netráví čas sledováním PR marketingu Epicu a tak je to pro ně novinka...

    • Jackoslav426

      První uplakánek a milovník Steamu.. :D

      • Veskoslav

        První hlupák, co neví, že Epic ani nesplňuje evropskou legislativu o ochraně osobních údajů například...

        • Jackoslav426

          Těší mě pane hlupáku. :) Jsem rád, že jste se nám představil.

        • tomwolf

          najdes si len to co sa ti zrovna hodi ;) plackaj si dalej a obhajuj svoje svate valve...typicka mentalita zdegenerovanych ludi...bez vlastneho nazoru a bude hladat kazdu chujovinu bez ohladu nato ci je to pravda alebo nie len aby sam sebe dokazal ze ma "pravdu"...a tak je to dnes vo vsetkom...tvoj zivot musi byt velmi zaujimavy s tvojim pristupom

        • Coffin.Corner

          No vida jak se najednou i ta zlá EU a její direktivy hodí, aneb kdo chce psa bíti, hůl si vždycky najde... 😀

          • Veskoslav

            Na Epic si toho najdeš krapánek více...Navíc EU nepovažuji v principu za nějakou zlou. Jenom ji vede partička komoušů, která původní myšlenku naprosto zneužila.

        • Jack1947

          Jediné důležité je těch bankovních jestli si někdo najivně myslé že jeho "osobní údaje" nikdo nemá za roky působení(užívení) internetu je hloupý sám.

          • Veskoslav

            Jacku, sedni si do kouta a hrej si "Paci paci pacičky" se svým stínem...


            Mimo jiné mezi GDPR srandy patří i IP adresa. Dále firmám hrozí až 20 mega € či 4 % z celkového obratu jako pokuta. A je jenom otázkou času, kdy si nějaký peněz chtivý poslanec došlápne na Epic. 

            • Jack1947

              Tak došlápne no a co, přehodnotí to třeba. Dokud budou peníze nevadí až přestanou začne se to řešit evidentně na nějakou eouropu zatím kálí.

              • Veskoslav

                Reakce na příspěvek:

                Naprosto netuším, co jsi chtěl říct...

                • Jack1947

                  Reakce na příspěvek:

                  Nebo čechy ty hnidopichu, nicméně to je fuk.

      • Jez3vec

        S tím jak se Epic storu daří, bych ho spíše tipoval na milovníka svých osobních údajů.

        • Jack1947

          Nevím možná...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit