Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nepotvrdili buduci mesiac pre open betu. Povedali, ze mozno uz buduci mesiac, ale je dost pravdepodobne, ze sa to pretiahne az na Januar.
  • Hral autor clanku vobec Hearthstone? Ved zlate karty niesu okrem toho ze su zlate nijak odlisne od tych normalnych verzii, nieje na nich nic epickejsie a uz vobec niesu silnejsie ide o tu istu kartu ako normalna verzia. Nieco ako je FOILova verzia v Magic the Gathering.

    A ranked mod tam uz davno je len je vramci play modu kde sa da zapnut, je pravda ze teraz chystaju mierne zmeny donho ale tak oni ho menia stale aj tie ranky.
    • on psal silnejsi??? NEPSAL! psal lepsi a to teda jsou lepsi pac jsou animovane a to je rozhodne lepsi a epictejsi nez ty obyc staticke *3*
      • jj hra vypada hezky.. celkem me to bavi.. ale prachy jim za to nedam a az to lidi zacnou kupovat ve vetsim tak bude po zabave jako u vetsiny tehlech her... nekupujes karty tak smula.. a uz jsem z toho vyrostl.. kdyz jsem zjistil, ze uz mam v Poxnore pres 10k tak jsem si sel dat sprchu :D
        • zatím jsem nekoupil žádnou kartu a ani to neplánuju, hraju s basic decky priesta a paladina a jsem 2star diamond, vyhrávám 4 z 6 zápasů. + v aréně nákup karet nic neznamená, protože tam vybíráš náhodně ze všech, ať je vlastníš nebo ne.
  • MickeyMutant
    Co teď mají na BlizzConu, Mountain Dew, nebo Doritos?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit