Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FansLunacy
    Vy jste takový nevděčný h*vada, fakt ...

    A to nemyslim ironicky ... píšete tady tak neskutečný blafy, že přemejšlim, jestli chci zvracet, nebo se zabít a pak zvracet. Viděl jsem pár ukázek jen z přírody a byl jsem nadšením bez sebe. Far Cry 4 byla nuda. Ano, uznávám že FC3 a FC4, to byl kopírák hard už jenom z ukázek, nehledě na příběh co vás za chvíli otupí, všechno tam bylo stejný včetně menu, HUDU a tak nějak všechno dhoromady, proto to byla po chvíli nuda, protože to bylo už jednou okoukaný z FC3 a tudíž FC4ka nebyla nic nového. NIKDO ale nemůže popřít, že FC3 byla bomba. prostě byla.

    Tady Ubisoft ukazuje jenom pár záběrů z huntění zvířat a jsem už teď nadšenej. Zvířata mi přijdou větší, výraznější, chlupatější, propracovanější, mají svoje charakteristické vlastnosti, které různě hráči pomáhají, dají se krmit, hladit, můžete si je odvolat, přivolat, dávat jim různé příkazy jako ve FC4 Shangri La misi, reagují na denní a noční cyklus jako zombie v Dying Light ... Ty vole a furt píšu jen o zvířatech, co chcete víc? ... Příroda je tam božská, víc barevnější, konečně tam měsíc neosvětluje krajinu jak slunce ve dne jako to bylo ve FC4, tvůrci konečně vychytali noc takovou, jaká má být, kde si bez ohně nedojdeš ani za keř se vy*rat.

    KONEČNĚ tam nebude 1000 zbraní ale pár základních, který si budeš moct vylepšovat a craftit, KONEČNĚ tam budeš sice všechno dělat, ale taky budeš vést svůj vlastní lid a nebudeš zase jak ko*ot všechno dělat a pak skončíš buď jako maňásek nějakýho vola a nebo odplaveš pryč. A to ještě ani nemluvim o questech, mapě velké jako ve FC4 apod. Ubisoftu tleskám, mám předobjednáno a můžete mě mínuskovat donekonečna, mám vás v p*či. Tahle hra bude super.
  • Po FC4 se s každým dalším oznámením ohledně FC:P bojim už docela slušný porce repetitivní a navíc okopírované nudy, podobně jako tomu bylo v AC. Možná se pletu, ale mám pocit, že značce by prospěla změna studia v rámci Ubi, podobně jako právě u AC.
  • Český web k Far Cry Primal: http://far-cry.cz/
  • Baví tohle ještě vůbec někoho? Nuda. Ani za to stažení to stát nebude. *7*
  • alea206
    Mě by spíš zajímalo jestli se kluci odvážou.
    Když už bude hra v prostředí, kde se moc neřešili věci jako moderní morálka, kultura a jazyk, tak bych rád viděl:
    - questy zadávané formou posunků a náčrtků v hlíně + nějaké ty pazvuky
    - kanibalismus, v době kamenné nic neobvyklého
    - odvážných questů zasazených do prostředí, takže třeba vyvraždění sousední vesnice a únos jejich žen, a pod.

    Ale bojím se, že questy budou standardně povrchní a "bezpečné" a všichni budou mluvit plynou americkou angličtinou
    • Tilwaen
      Kanibalismus ve hrách je vždy zábava.
    • Nesmíte zapomenou v jaké době žijeme. Co kdyby se to náhodou nějakého neandrtálce dotklo a on by se cítil v naší společnosti podřadný. Nebo dokonce jako jiný druh.
      Nesmíte zapomenout že už v té době se mluvilo plynulou angličtinou a všichni se starali o zájmy druhých více než o ty svoje. Přece vás nemohlo napadnout že by jste se stral jen o sebe a svůj kmen.
      Sice v prvních misích pár kmenů vyvraždíte ale pak se přece musíte o všechny ty ostatní kmeny postarat. Jste přece velký a bohatý kmen...
    • Jack1947
      Zůstanem radši jen u toho "Co by bylo kdyby..." *3*
  • navyse sa to odohrava na uzemi dnesneho slovenska *5*
    • Imho je to nepodstatny nesmysl, nebo to bude geograficky verna mapa?
      • kreativny riaditel hry to hovori explicitne, cize pohov looseri

        http://blog.ubi.com/creating-the-prehistory-of-far-cry-primal/

        " The team wanted a setting that would have had a glacier, so they settled on the Carpathian Mountains, somewhere in Slovakia."
        • Kreativní ředitel u Far Cry, to musí být hrozně nudná pozice *1*

          Jinak je jedno, že řekli že se to bude odehrávat v Maďársku, kouknu na video, klasická bramborová krajina co nemá s realitou nic společného
      • pry v okoli Dunaje a jelikoz ubi nema ani paru kde slovensko je natoz jak dunaj vypada..tak se moc neraduj :)
        • vystrc hlavu z tej diery kde zijes alebo si aspon dva krat prever kym sa zhodis tym ze pises bludy

          kreativny riaditel hry to hovori explicitne, cize pohov looseri

          http://blog.ubi.com/creating-the-prehistory-of-far-cry-primal/

          " The team wanted a setting that would have had a glacier, so they settled on the Carpathian Mountains, somewhere in Slovakia."
      • bude to dokument
  • tohle bude nejhorsi hra vsech dob :D
    • Horsi nez fc3 to nebude a ten me bavil.
      • bude podle gameplay videa to je takovy kyc ze to neni mozne az :D
  • TheGGG
    tak toto mě vůbec nezajímá, sice jako HW nizký, mohl bych to pařit aj na kalulačce, ale prostě téma je pro mě nuda... snad se z toho dělat hry v době kamené nestane další trend... už tak je těchto pseudo-prehistorických her až moc...
    • Jack1947
      To by nevadilo kdyby to nebyl jen reskin toho už 2x viděného... holt Ubisaft. *7*
      • Proč to ty vůbec řešíš, když umíš jen krást.
        • Proc pises posty co nemaji hlavu, patu a ani jejich obsah nema hodnotu?
  • Hra se také moc neliší *15*
    • ono to má i stejný nepřátelé, zas je v každym táboře pomalej heavy mob co vydrží 5x tolik co ostatní, nějaký co házej hořící molotovy (tady asi zapálený šišky) a pár slabejch rychlejch plus do toho ty stejný zvířata *1* *8*
  • Veny
    Ještě aby se lišily, když jde v podstatě o to samé, akorát s jinými modely *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit