Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro male deti je to zajimave ale sakra i ja mam o tohle zajem!!! LEGOOOOOOO na EGOOOOOO :D
  • Mg proč tohle neni na kompy? O LEGO GTAčku sním už od dob GTA 3 :D
  • Samozřejmě, že se to nedá srovnávat s GTA 5 a Sleeping Dogs, ale mě ta hra přijde, že vypadá dobře (konečně něco trochu jiného než to lego Star Wars, Lego Harry Potter atd...). Lego hry byly vždy mířené spíše pro mladší hráče, ale tato hra mě zaujala a to mi není 5 let.
  • zdeeneek
    Osobne se tesim vic na GTA V a Sleeping Dogs. Ale pro mladsi hrace je urcite vhodnejsi hrat tohle nez vrazdit lidi v GTA.
    • Generalmagor
      GTA V, Sleeping Dogs and WATCH DOGS *5*
      • Přesně tak Sleeping Dogs je jasný favorit ( u mě ) na letošním E3. Doufám že se jim to podaří a pokud ano tak to tipuji i na nej hru desetiletí protože i téma je dost aktuální a není to jenom obyčejná rubačka.
        • Zas takový nadějě bych tomu nedával, je to prostě další díl True Crime serie, která sice nebyla nikdy úplně herní odpad, ale do hitu to mělo taky daleko. Ani nevím, že to tam zase ukazovali. Vdyž to vychází teď v létě ne?
  • Mě se to teda líbí hodně.
    • No abych to i rozvedl.
      Myšlenka otevřeného města a vyšetřování pomocí WiiU Gamepadu zní dobře.
      Chce to v zásadě tři věci:
      1. Dobře využívat ten WiiU Gamepad.
      2. Mít dost zábavného obsahu.
      3. Vtipně využít faktu, že to je z Lega.

      A do budoucna by se to mohlo stát základem pro podobně laděnou vážnější hru, třeba na styl L.A.Noire v jiné době.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit