Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když se trend ujme, tak nejspíše sbohem modifikace a fanouškovské překlady. Sbohem offline hraní. 

  • Bumtaratabumbumbum

    Lidi nadávají na nutnost při hraní mnoha dnešních her být neustále online. Když jsem se nad tím krátce zamyslel sám, přišel jsem na to, že online nejsem jen ve chvílích, kdy nám vypnou proud. Takže ona nutnost být stále připojen k internetu mi teda žíly moc netrhá. (To se samozřejmě týká pouze mé osoby; respektuji protinázory ostatních)

    • Já hodně cestuju a hraju na cestách, mimo domov. Nabídka připojení dost chabá. Ani doma to nemám takový, že bych si streamoval cokoli lepšího než film ve full HD

  • Zaho
    Tohle se mě nikdy týkat nebude.
  • Jack1947

    SLova jsou to velká ale v reálu to taková pecka nebude... hlavně co se týče funkčnosti.

    • tomwolf

      ty musis mat velmi pozitivny zivot...

      • Jack1947

        Tak žiji v realitě, ale tak tě omlouvá nerznalost mé osoby zde na webu ( holt nový uživatel)

        Prostě na 4k hraní streaming to chce hodně dobré pevné připojení s minimem množství lagu takže u nás je tohle zatím tabu a v USa a jiných zemí nevím nevím... no uvidíme a taky vycházím z těch minulých neúspšných pokusů.

        "cool" je možná jméno Stadia - nicméně když se povede tím lépe možná😉


        • Cvicme_v_rytme

          Náhodou ta služba může klidně fungovat. Větší problém vidím v tom, že není ekonomicky výhodná. Musí investovat dost do toho, aby to fungovalo. A fungovat to klidně může, ale v momentě, kdy by to chtělo používat větší množství lidí, mají problém. Aby je všechny uspokojili, budou mít celkem brutální fixní náklady.

          • Neboj, oni si to spočítají. A nebudou nabízet jen službu hraní. Na tom by moc nevydělali. Prachy se budou točit na reklamě a hlavně na těžení dat uživatelů a následném předprodeji. Na čem si myslíš, že google udělal ty miliardy? 

  • Dle mého Stadia zde bude jako alternativa, žádné drama neočekávám.
  • maros.goc

    to bola fraška

  • Lateralus

    Čím jsem starší, tím víc mě tyhle novinky netáhnou. Začalo to pár klientama, který následně sestřelily mnou oblíbené krabicovky z povrchu zemského. A teď tohle :-/ Nechává mě to chladným. 

  • SalemCZ

    Všimli jste si na tom ovladači konami kodu?

  • Lukyz

    Pokud chce někdo přeskočit ty kecy a vidět to v praxi tak skočte na čas 33:30 

  • iSpirit

    To zas bude reklam a mikrotranskaci...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit