Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Pecháčku, čárka před a se ve slučovacím poměru fakt nepíše. Možná byste to mohl vědět...
  • Me se ten combat libi dost, ALE! Jak nekdo muze napsat ze to je combat jak z dark souls????? J*be vam?
  • Tohle bude dobře rozporuplná hra. Myslím, že bude v zásadě dobrá. Ale nebude mít se sérií GoW vlastně nic společného (krom názvu a modelu hlavní postavy). Spíš to bude styl Last of Us nebo Zero Dawn. A z bezduché (ale dobré) arkádové mlátičky se stane pomalá chodička postavená na příběhu. Fanoušci série to budou asi těžko rozdýchávat.
    • Krescz
      u mě dobrý, já jsem godka přejedený, hrál jsem i PSP verze :D
  • Jedna z her, kvůli které jsem na poslední chvíly přehodnotil nákup z Xbox one X na PS4 pro. Holt vyšší výkon a 4K bluray přehrávač není vše a na PS4 jsou přeci jen exkluzivní hry, které mě lakají mnohem více, než exkluzivky na Xbox. Moc se těším! Jen se naučit s ovladačem. Pro zapřísáhlého PC hráče to bude trochu "peklíčko".
    • Já hraju většinou na PC ale koupil sem PS4 pro,jenom kůli jediné hře:Bloodborne (samozřejmě,dokoupil sem si i další hry).
      • přesně. já taky. pro fanoušky souls her je to povinost. pro zajímavost, jaké další hry sis pořídil?
        • Úplně jste zapomněli na epický Uncharted 4 !
        • elwiscomeback
          Já k tomu přidal Horizon a Personu 5
        • Dark souls 2 goty,Dark souls 3 goty,darksiders warmastered,darksiders 2 deathnitive edition (moje srdcovka,i když mám oblíbenější hry),Dragons dogma remaster,Carmagedon (na vyblbnutí a oddechovku),objednáno Dark souls remaster.
          • Jack1947
            Teda koupit si hry které jsou na pc a v lepší kvalitě ? opomenout ty hlavní exkluzivky kde se stala chyba he.
          • Nooo, ty nej jsis urcite nekoupil ;). Chapu ze jsi spis rpg hrac, ale paklize budes kupovat god of war. Tak rozhodne doporucuju last of us remastered. To te pribehem dostane.
            Horizon zero dawn, super hra, a i to uncharted 4 je super.
          • Docela malo. Ja mam na steamu stovku her
            • ucho
              docela malo, ja mam na steamu tisicovku her a na PS4 dve stovky :)
            • Na pc mám desítky her,na PS4 sem si ty nej koupil (nepočítám Carmagedon,to je jen oddechovka).
  • Reakce na udery a vubec soubojovy system v DS je nezazivna a katastrofalni podivana pro prebuzene radoby hardcore hrace.To uz muzes rict,ze souboj vypada jak z Witchera nebo noveho Assassina.Hit and Parry je preci jen posledni dobou oblibeny u mnoha her,ale rozhodne nemuzu rict,ze tohle vypada jak z DS lol.
    Crafting v GoW vsak nema co delat *7*
    • Souhlasim s tim ze tohle se s DS moc porovnavat neda. Tam byl soubojak docela propracovany, tady je to bida. Koneckoncu ani to Vami zminovane parry jsem ve videu nevidel.
  • residentevilfans
    Kratos byl vzdycky nasranej antihrdina a hnal se jen za pomstou. Ted je cas stat se opravdovym hrdinou a konecne i otcem. Posun dopredu a severska mytologie tomu sedi dost dobre. Poradna rubacka tady nebyla uz dlouho a tvurci God of War by nam mohli naservirovat nasrane krvave severske steaky na runovym podtacku. Jsem rad, ze se vratil Cory Barlog a pokusi se nam udelat z Kratose vice komplexnejsi postavu. Jeho God of War II povazuju zatim za nejlepsi dil serie. Ten combat v 15min videu vypada jako cerstve napadlej snih na horskym vrcholku. Jak dlouho se ten snih udrzi a neroztaje zjistime za mesic.
  • Ke Kratovi patri Recko... Toto je sice hezke, ale s puvodem to ma stejneho jen jeho (lumber sexual) old look a nazev hry... Zadna vnitni destrukce, nasr*ni, zadna krev a velka msta... A pokud si dobre pamatuju konec ctvrteho dilu, ma jeste nevyrizene ucty na Olympu... Tuto odbocku zcela nechapu a popravde si necham tento dil zcela utect... :(
    • TheGGG
      řecko a neustále hulákající kratos už začala být nuda... byl čím dál víc nesnesitelný
  • Achjo, proc musi cpat crafting i do cistokrevne bojovky? :/
    • souhlas, radší bych klasickou hack and slash bez crafingu, což je žánr na vymření, ale tady mě to připomíná combatem spíše Souls než God of War...

      Rozhodně je plus, že hrdina je trošinku sympaticky, původního Kratose jsem nemohl vystát.
  • TheGGG
    hru si určitě koupím, o tom nemá cenu debatovat, ale trochu off topic:
    jakto že ještě není na tento týden aktualizován seznam živého vysílání? Redakce má dovču, nebo se rozbila kamera?
  • Khanemis
    Osobně se mi tenhle vývoj série líbí. Kratos byl dříve bezesporu cool, ale přesně jak je v článku zmíněno, jeho postoj, kdy neustále vypadal, že mu každou chvíli praskne cévka, byl poněkud únavný. Je fakt, že ten skok do vydýchaného zádumčivého tatíka v připravovaném dílu je hodně velký, ale zdá se, že to tomu prospívá. Plus se mi líbí vysvětlení tvůrců, že se v tom odráží jejich vlastní vývoj ve skutečném životě. Což je krásná připomínka toho, že nehledě na médium se v umění vždy do nějaké míry odráží i autor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit