Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Ta hra musí bejt fakt revoluce nebo evoluce v žánru, jinak si nedovedu představit 10/10! To tu nedostal ani předchůdce *8*
    • Jj. Jednak docela evoluce proti předchůcům. Ale druhak je maximálně kvalitní.
      Je to jezda z těch her, která dělá jen pár věcí (souboje, příběh), ale dělá je maximálně dobře a zábavně. A člověk si při hraní uvědomí, že je to tak lepší, než kdy hra nabízí navíc dalších sto nudných možností.

      GoW (podobně jako nedávný Doom) ukazuje, že se někdy vyplatí vzít již osvědčený žánr a prostě v něm udělat další dobrou hru bez vymýšlení hovadin navíc za každou cenu. A až při hraní zjistíš, že takových vlastně vychází zoufale málo. Ač je na trhu hromada 3d person mlátiček, tak paradoxně takovou jako nový GoW si nnějak emůžu vybavit.
    • Jacku, to, že nemáš dost peněz na to, aby sis koupil PS4, nevykompenzuješ tím, že budeš pomlouvat každou dobrou hru na PS4.
      • A co si kompenzujes ty touhle ublizenosti? *15*
    • Jacku, ty i kdyby jsi tady napsal chemickou rovnici na lék proti rakovině, tak stejně dostaneš palce dolů. *15*
      • po par letech kazdodenniho zvraceni vseho a vsude se neni ani co divit..
      • Jack je troll, který pomlouvá hry, které nikdy nehrál a nebude hrát. Co jiného si takový člověk zaslouží?
        • Jack1947
          Nechápu ten hejt, vždyt to co jsem napsal je pravda...
          • no, ale pouze ve tvem malem vesmiru...
  • To tu naozaj niekto rieši v 21 storočí hádky gamepad vs myš a klávesnica?

    som myslel, že za tie roky za nezmyslené vojny konzola vs PC trošku posunuli, ale vidí, že ani nie *1*

    ľudia, riešite hry a nie platformy!
    • Drtivá většina na pc stejně hraje na gamepadu, takže asi tak *1*
      • Jenom na steamu mám přes 100 her, gamepad používám... pro dvě...
      • Zdroj?
  • Hra to může bejt dobrá, ale hlavní hrdina je strašně nesympatickej mongoloid. Škoda
    • Ano hlavní hrdina je hnusný jak pytel ořechů a taky se mi nelíbí. To že se Vám líbí každej strašák v poli neznamená, že se musíte do něj hned navážet.
      • Naopak, Kratos vypadá charismaticky a má dobře nasraný výraz hodný k jeho charakteru. Ostatně by mě zajímal tvůj ksíchtek, jestli jsi takový ten přiblblý, tuctový krasomilek bez osobnosti, nebo škaredín s komplexy...hm?
    • To ses spletl a místo screenshotů ses podíval do zrcadla, ne?
    • SalemCZ
      řekl bych že je spíš Řek
  • Mysi muzete ovladat vsechny ty indie a early access hry na pc. Skutecne AAA hry jsou na konzolich a tam se hraje gamepadem :)
    • Se mi libi ty palce dolu, ale ze b vyjmenovali ty PC only exclusivni AAA hry ktere jsou kvalitni to neeee.

      Btw pc mam herni ale i konzole
      • PC nepotřebuje exkluzivní hry. Stačí fakt, že na PC je větší výběr her a že všechny hry bs PC běží a vypadají líp. O "only" exkluzivitách se hádaj jen nevyzrálí fanboyové značek jako ty...
        • Heh, bejt to par let zpátky, kdy jsem bejval HC PCckar, tak to dam i za pravdu. Bohužel jsem ale dosel k tomu, ze na PC už hry vůbec nekupuju celkově, protože právě na PC mi dost chybí velké exkluzivní hry s velkými produkcnimi hodnotami, které by ukazovaly to nejepsi na PC platformě.
          Jakože, máš tady Star Citizena, ale to ještě venku není a dlouho asi nebude, protoze je asi místo vývoje hry spis akorát baví prodávat trdlum lodičky a pozemky. Co vlastně AAA naposledy vyšlo jen na PC a nebyla to pitoma RTS nebo MP kravina ci MMO? Crysis?
          Ver, ze bych klidně vyměnil 90% PC katalogu her za hry typu Halo, God of War nebo třeba Bayonetta 2 a 3 a mel bych pak důvod na PC zase kupovat hry.
          • "Co vlastně AAA naposledy vyšlo jen na PC a nebyla to pitoma RTS nebo MP kravina ci MMO?"

            Co vlastně AAA naposledy vyšlo jen na konzolích a nebyla to pitomá mlátička, arkádová kravina či filmový tunel? Jen používám stejnou logiku. Nesmyslnou logiku zmateného člověka, co si myslí, že je arbitrem toho, co je a není kvalitní herní žánr.
          • jamar28
            "Co vlastně AAA naposledy vyšlo jen na PC a nebyla to pitoma RTS nebo MP kravina ci MMO?" - No tak to je těžké, když předem vyřadíš to, v čem PC exceluje. *1* Jinak máš ale nejspíš pravdu, PC nemá jednotného výrobce, který by se navíc ještě zabýval vývojem her, takže proč by něco takového vznikalo? Leda by se snad spojili největší výrobci grafických karet nebo tak něco a společně založili herní studio pro PC exkluzivity. Taky bych měl na PC hrozně rád k dispozici takové hry, jako je God of War, takže si PSko časem stoprocentně koupím (a pak se s ním na měsíc zavřu do sklepa a doženu to), ale kdybych si měl vybrat mezi PS a PC, pořád bych dal přednost PC, protože je na něm větší výběr a především spousta těch strategií, jako jsou třeba ty od Paradoxu, na konzole vůbec nevychází. A vedle CK2 nebo EU4 se holt můžou vzít God of War, Halo a Bayonetta svorně za ruce a společně se jít zahrabat. *1*
            • kvalita>kvantita, to je přesně co platí pro konzole a PC, proto vždy kvalita(PS4)>kvantita(pc)
            • Na PC je vetsi vyber. Ale ceho. Indie a early accessu ? Ne diky nechci.
        • Tak ty jsi tezce zakomplexovanej asi z toho ze nemas co hrat. Tak si uzi multiplatformni hry only typu far cry a mylsi si ze to je valitni pocin konkurence schopny exclusivnim hram.. ja mam vsechny konzole i herni pc, fanbo jak prase.... napise nekdo jdo ma ocividne pc only. Nechape psany text, nechape o cem se bavim, nechape pointu co tim myslim ale hlavne ze je vyzraly.
          • Slušnej trigger...
  • Koupil jsem 4K sonku, teď už zbývá poslední krok a to vzít PS4 od monitoru k televizi, tož to bude ale na dyl, jsem proste zvyklý hrát na monitoru
  • Kdo doufám v PC port doufá marně. Tohle je Sony a ta své exkluzivní hry a studia drží pouze pod jednou platformnou a tou je Playstation. Takže pokavad si to někdo bude chtít zahrát nezbyde mu nic jiného jak koupit PS. A jelikož jsou již za hubičku tak zas tak velká investice to není
  • Hodnocení 10/10. To je to fakt taková pecka? Vždyť je to "jen krásná rubačka". Nechápu...
    • Ty mas narubano v hlave...
  • Proč má proboha někdo potřebu v diskuzi pod touto hrou řešit rozdíl mezi ovládáním hry gamepadem nebo myší? Když jsem s PC začínal, tak se všechny FPS ovládali čistě klávesnicí a já se u nich stejně královsky bavil (a to bylo sakra těžší než mířit analogem). Gamepady měly jen směrový křížek a u dobré hry to stejně nikomu nevadilo. Je to jen a jen o tom, jak dobrá hra je a dokáže hráče upoutat.
  • Těšil jsem se na GoW IV a z recenze se mi zda, ze je to hra vycházející z GoW.
    Vůbec nechci ric, ze je to špatná hra. Určitě bude výborná, ale mě se to nesmyslně epické zabíjení jiných bohu v GoW líbilo a těšil jsem se na další :-(
    • Dík za perfektní názor, třeba za chvíli přijde Rajče a taky nám napíše co si myslí o hře, kterou ještě nehrál.
      • Není zač. Pokud jste můj příspěvek četl pozorně, tak je vaše výtka lichá.
        Jen sem vyjádřil zklamání a obavu, že dle recenze nebude GoW ve stylu původních dílů.
  • Takze FIFU si mam zahrat na k+m lebo na ovladaci to nie je ziadna vyzva? Tekkena by to chcelo na volante, ovladac alebo k+m je prilis jednoducha. No a Starcraft 2 proti korejcom zasadne gamepadom. Alebo si proste zahram s ovladacom , ktory k danemu zanru sedi najviac a hra sa mi na nom najlepsie. Teda ked mam PC.
    • A Dark Souls na kytaře. :D
      • zaty
        Na taneční podložce :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit