Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na začátku chci zmínit, že God of War je úžasná hra, ale rozhodně bych ji nedal 10/10 z několika důvodů: !!!MŮŽE OBSAHOVAT LEHKÉ SPOILERY!!!


    1) neustále se opakující troll bossfighty- Tento souboj s trollem, který drží obří šutr a chce vás s ním umlátit prožijete během hry HODNĚKRÁT a částo už je to repetetivní, protože mají stejné útoky (ten v Helheimu je drobná vyjímka) a už je to potom otravné, troška originality do boss fightu, ne?

    2)Finální Bossfight pro mě osobně byl zklamáním, čekal jsem epický a těžký bossfight, ale Baldur se zrovna dvakrát nepřetrhnul aby mě zabil, Sice se nad bojištěm sklání ona "Věc" ale ani to tento fight nezachránilo

    Jinak je God of war výtečná hra, dal bych ovšem 9/10

  • tohle atakuje klenoty historie typu Half-Life 2 nebo Witchera..krom toho jak je hra dokonala v technickem smeru a krasne zdime PSko - me stejne nakonec nejvic dostaly dialogy :o 10tka rozhodne
  • svet a a grafika se mi moc libi, hra je vic nez dobra, ale nechapu ty superlativy vsude a nikde ani zminka kritiky me treba prvni 2 -3 hodiny hra moc nebavila,ale vydrzel jsem a dobre jsem udelal, presto se mi vetsina nepratel proste "nelibi" nebavi me bojovat proti necemu z plazmy bo co,soubojovej system a vybaveni kratose,asi jsem zvyklej z nioh a souls her na rozsahlejsi.nabidku, u gow je to delany vic pro decka :-)
  • jdete uz do hajzlu s tim porovnavanim co je lepsi!!!
    • jj, pc je nejlepsi, takze dalsi debaty jsou naprosto bezpredmetny
      • jj, mas svoji pakarnicku o ktery jsi presvedcenej a proc ne, me spis vadi to,ze kazda diskuse je zakydana desitkama vlaken o tom co je lepsi, diskuse nebo debaty to nejsou.
  • Zajímalo by mě, kdyby mi někdo z těch, kterým se hra tolik líbila, napsal, kdy je to doopravdy chytlo. Já jsem zatím došel kjezeru a druhému trpaslíkovi a moc se nebavím. Nejde mi o to, že hra je špatná - prostě dost možná není pro mě. Takže mě zajímá, jestli se hra ještě rozjede nějakým novým směrem, nebo jestli to bude až do konce víceméně to samé, co v prvních cca 5 hodinách
    • Jack1947
      Tak to je dobrej for zjistit po 5 hodinách u hry kterou jsem si koupil že není pro mě! ono to totiž asi už lepší nebude.
      • Ptal jsem se tě na něco? Ty jsi hrál God of War? Máš k tomu co říct? Hru jsem si nekoupil, mám jí půjčenou od kamaráda. Na hru čekají dva další lidi, proto se ptám na zkušenost ostatních, jestli pro mě má cenu pokračovat.

        Slušně se zeptám a ze všech lidí, co mi mohli odpovědět, se ozve tenhle...
        • Jack1947
          Tak aspon že tak - Já třeba napíšu rovnou jestli je to podobné minulým dílům tak tenhle styl mě moc nebaví... Nojo tak já se zas na chvíly vzdálím -
  • Včera dohráno a je to pecka. Recenzentům u této hry nezávidím jejich práci. je velice těžké popsat, co vše je na té hře super, aniž by člověk nespoileroval hromadu překvapení. Pokud nechce lidem hru zkazit, musíte to popsat jako klon Tomb Raidera... a pak doufat, že to lidi stejně zkusí a užijí si to sami :-D
    Ale stručně - hodně rozsáhlé, technicky bravurní, zábavné, souboje docela těžké, příběh super napsaný i zrežírovaný. Ale hlavně je to starý dobrý GoW a Kratos. Oproti předchozím dílům to není úplně jiná hra, jádro je tam pořád stejné, jen je na to nabaleno víc věcí. Takže velice vydařený reboot série.
  • Mám DLC kod navíc, ale nevím na co přesně je. Přišel mi mailem. Kdyby ho někdo chtěl, tak mi napište. lukes.ondrej@seznam.cz
  • Kde jsou ty časy, kdy se dalo s ostatními hráči bavit o hrách v přátelském režimu?
    • Jack1947
      Stále to lze jen se nesmíš chytat hned každého trotla co najdeš *3*
    • V (anonymních) diskuzích na internetu od nepaměti prakticky každá diskuze obsahovala nějaké hatery.

      Tomu důvodu, kvůli kterému se vám zdá, že to bylo kdysi "lepší", se říká "popření" a funguje to tak, že mozek lidí postupně vytěsňuje nepříjemné vzpomínky/myšlenky. Proto mají lidi pocit, že kdysi byly filmy/seriály/hry/hudba/diskuze lepší.
      • filmy a hudba lepsí v minulosti, bohové jako Forman a Kubrick tu nejsou. Hudba je jasná, tam není potřeba polemizovat. Seriály a hry pak jednoznačně lepší v této době.
      • Třeba hudba. Kdysi to byla hudba, dneska je to sra*ka. To není o nějakém vytěsňování Derpe. Bohužel to je fakt ostatní budiž
        • Za prvé)
          Sra*ky vznikali vždycky, hudba není žádnou vyjímkou.
          Rozdíl je v tom,že tehdy nebyla informační média tak pokročilá, tak to tolik lidem nebilo do očí. Dnes se kdejaký trapný videoklip/hudba dostane z jednoho konce světa na ten druhý během pár vteřin (a vyskočí vám na Youtube do "doporučených" videí LOL), zatímco kdysi ta pouť toho "díla" trvala nějakou dobu a prošla rukama mnoha lidí a tak se stačila většina odpadu vytřídit.

          Za druhé)
          Vkus je hodně specifická záležitost. Reálně se nenajdou dva lidé, kteří by se dokázali na ohodnocení všech věci shodnout.
          Takže pokud se objeví člověk, který tvrdí, že se mu ze současné hudby vůbec nic nelíbí, tak to nic nevypovídá o "současné hudbě", ale naopak to něco říká o vkusu daného člověka (a jeho lenosti/snaze si najít něco, co by se mu líbilo).
        • filmy a hry jsou zas samej remake/remaster

          to v hudbe nevidis, ze by ti nekdo prodaval za plnou palbu cover
          • řekl ti někdo, že jsi úplně blbej?
          • Draken69CZ
            Tak tomu se musím jen zasmát *15*
  • God Of War: Origins
  • SalemCZ
    Tak vypadá to že Sony se touhle hrou snaží dohnat Nintendo v kvalitě.
    • Netahej sem trapný Nintento, Mario pro dětičky po stoprvé už nikoho nezajímá...
      • Blue.Shark
        Nemáš pravdu, technicky vzato. Další Mariové by nevznikali, pokud by značka umírala.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit