Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vsak co jste si myslely.kvuli tomu,ze ps3 moc dobre nezvlada multiplatform hry.to neznamena ze je to naka sitka.je dost vykona.a uz to predvedla mnohokrat.byla vyvinuta v prve rade pro vyvoj vlastnich tytulu.coz moje zbyrka cini zhruba 35 kousku+beyong two souls,the last of us,god of war4.a pak multiplatform hry.kolikrat vyvojari od sony predvedli ve svich hrach co vse jde delat.multiplatform vyvojari se proste nepoucili.treba killzone 2,3.super grafika,detaili,3d.a bez instalovani smesnych kolik giga.vse zdisku.tim chteli dokazat jak ps3 ma rychlou zbernici a vemi rychlou ram.ikdyz 2 krat rozdelenou na 256.ma to asi ucel.to vedi asi z naughty dog.a tvurci killzone.proste multiplatform se asi budou instalovat vzdy.biosock,call of duty.proste posledni 3 jmenovane exkluzivni hry budou velke pecky na ktere budem hodne dlouho vzpominat.a na ps3 take.
  • Konečně trocha jemné zábavy pro nás erudované intelektuály. Už se těším až někomu v mlutasu roozšmelcuju hlavu.
  • God-of-War
    Ta grafika je neskutečná!!!
    • Erendiel
      To rozhodně Kraťosi. Až to vyjde vyzývám tě na duel! *16*
      • God-of-War
        Beru:).. můj nick: terminator00777
  • Wow, musím říct, že ta grafika je na 6 let stary HW neskutečná.Tuto gamesu by jsem si moc rád zahrál.V teto generaci jsem konzolim ještě odolal, ale v příští půjdu do PS4.Sony svuj HW opravdu podporuje a nabízí prvotřídní hry.
  • Já už to chci mít doma *16*
  • Ta grafika mi přijde boží,,,, nu jako Kratos....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit