Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus

    Osobně kupuji Wolves Collector Edition v pondělí :-) S 20% slevou za ubi body, bez pošty. Nemůžu se dočkat. Wildlands jsem si užil.

    • Jack1947

      Mě se už nějak nechce hrát ty dlc ale asi je dám páčb to chci mít dopařené užil no až na GHost war hrůůza a zbytečnost.

      • Fallen Ghosts mě bavilo a přišlo mi i obtížnější než základní hra, délkou bylo tak akorát aby se nedostavil pocit stereotypu. Narco Road mě ale svým zaměřením vůbec neoslovilo takže sem ho vynechal.

        • Jack1947

          Když já radši obě nebo nic.

  • Beta bude zásadní, jestli ale nezapracovali proti jedničce na AI tak se nic předobjednávat určitě nebude. Parťáci s IQ šumící trávy mi nejednou zavařili a v misích kde nesmělo dojít k odhalení sem je raději nechával v ústraní.  Navíc mám obavy aby se ve hře neobjevili nešvary ala The Division a Far Cry New Dawn. Ghost Recon ve kterém by se nedal nepřitel zabít jednou ranou by nebyl nic pro mě. Bossy, levly atd. ať si nechají od cesty. S.át se s někým pět minut je proto že mu nad hlavou svítí armor opravdu netoužím.

    • Jack1947

      To nebude Division 2,5 přeci jenom je to o trochu iném.Já kvůli debilní ai nedohrál ani tu postranní misi.

  • Jack1947

    Tohle je jasná předobjednávka, prostě všechno co je od Ubisoftu podobné téma, i když tady se budou muset snažit no uvidíme co BETA.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit