Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Abiczko
    zdarec budou,prosím,ještě nějaké díly?popř. nedalo by se to splašit jako komplet na DVD(všechny přednášky,tedy i ty co tu nejsou) ? klidně bych za to nějakou stovku dal kdyby to bylo v odpovídající kvalitě.
  • nechci být nevděčný,ale dovolte mi Vás citovat: "Po menší přestávce vám budeme v následujících týdnech postupně a pozvolna předkládat další kousky...,,tak nějak to je už 3 měsíce,chcete-li 12 týdnů,ale stále ticho po pěšině.Takže buďto jste lháři nebo flákači...Samozřejmě bych byl nejradši kdyby se to jen někde zaseklo,takže prosím,odsekněte to!
  • Kdy už bude další část hošové? :)
  • skvělá přednáška...kde jinde se člověk dozví jak se to jede v Číně a navíc z první ruky

    kdy bude další díl GDS 2012 páni redaktoři?už se moc těším
  • Ježiši, dyť to je Codr :D Kde jsou ty doby, co mi kámoš ukazoval Level TV a čuměl mi do ksichtu s tím, že proč se jako tomu nesměju. Ach, kde jsou ty časy. Taky si pamatuju, jak se našel jeho profil na líbku a dělali si z něho kluci srandu. Ach ... nostalgie.
  • Jen bych jeste dodal, ze pro to, aby se do ty ciny dostal musel taky dost obetovat. Vstavat v 5 rano aby stihal vlak do brna v 6, vracet se v 11 vecer, mit nervy v prdeli (co vim tak se snad jednou uplne slozil z vycerpani a vezla ho rychla) a vecne si nechat nadavat od borcu... Holt se k tomu producentovi normalne vypracoval, ne jako zlutej kyselej :)
  • Těžko uvěřit, že přednášející a to pako z LEVEL TV jsou jedna a ta samá osoba.
  • mirekdusinojc
    Neodolal sem: http://www.youtube.com/watch?v=7uyOI8m-h9U
  • Tommy Lee Jones *4*
  • Amylee.Anderson
    Výborná přednáška, už dlouho jsem se na ní těšila a nezklamala. Čočíka si pamatuju jako takovýho "poďobánka" z GamePage. Je úžasný, kam až to dotáh a že se nebál :)
    I když v dnešní době internetu, který je přehlcený infomacemi, je stále nějaké takové povídání o té druhé straně světa strašně poutavé. Moc mě bavil jeho projev, hezky se poslouchal a nebyl nudný. Jenom mi přišlo, že si nechal ramínko v tričku, má zajímavé držení těla :D
    (A nemůžu nezmínit jeho hezký učes :P)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit