Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jen dokazuje obrovskou podporu série CoD nejen u hráčů, ale i u vývojářů.
  • Vysledky jsou si mysli celkem zaslouzene,ale jeden velky WTF tam je a tim je nominace black ops na nejlepsi hru,to me hlave nebere
  • S výsledkem naprosto souhlasím, dohrál jsem to už dvakrát a honim už jen Achievmenty .. přídavek Undead Nightmare tomu dodává skvělou hororovou šťávu
  • RakeW
    Black Ops v nominaci na nejlepší hru? Fajn, u hráčů, či u některých médií to snad i chápu, ale u vývojářů?
  • No hlavne ze je ta hra dostupna na PC ze :-(((
    • No a co? To spolu má nějak souviset? To jako hra co je jen na konzoli nesmí být ohodnocena?
      • Přesně ... jsi vášnívý hráč ? Baví tě hraní ? Tak proto obětuj koruny a můžeš hrát vše. Na každém je skvělý výběr jak na PC tak Xboxu i PS3 .. není co řešit .. jsem rád že mám v životě takové možnosti než když jsem smažil jen na C64 a navíc z dovozu z německa protože tady nic takovýho nebylo. *5*
        • Tak kvuli jedne hre nebudu kupovat TV a Xbox ne??? cca 15-20 litru na to, abych si jednu hru je trochu moc ne *1* jine konzole only hry nejak nevyzaduju. Warezit jim to nechci, ale nemyslim si, ze by byl az takovy problem hru predelat na PC...zvlast, kdyz je tak suprova, ze vyhrava ruzne ankety, takze by si ji koupilo hodne lidi... *3*
          • Tak promiň, ale neznám jedinou domácnost z mých známých kde by nebyla normální větší TV v obýváku vždyť už to dnes stojí dá se říct pakatel oproti roků minulých. Takže jsem nepočítal s tím že by každý hned k Xboxu musel kupovat i TV .. moje chyba .. i když za výkonné PC dám i více a to i když si ho sám poskládám a koupím 22´ FullHD Monitor.
    • To se nejak vylucuje se sklizenim cen?
      • Ne, jen to od nich neni hezke, ze hdu nechteji na PC vydat - rad bych si ji zahral, ale konzoli kupovat rozhodne nehodlam ;-) Uz bylo parkrat kdesi nahlasene, ze to ma na PC vyjit a nakonec ticho po pesine...
        • Proč by to vydavali na PC, když jim to tam každej pak zwarezí
        • Vydavatel nikdy nic nepotvrdil nejvíc fantazírovali internetové obchody které dokonce zveřejňovali i smyšlený datum vydání. Konzoli si nekupuj ale potom se nediv že si něco nezahraješ.
    • fallout
      přesně... hlavně by mě lákal i Undead Nightmare Pack... zombíci ve westernové akci by mohla být dobrá prdel...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit