Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ách, jak jsem v 1:45 uslyšel tu známou melodii provázenou mutoním řevem, tak se mi úplně rozbušilo srdce :) Jsem hodně zvědavý na hudbu.
  • Cosi
    Tak už se na nás valí várka rozhovorů z GamesConu?
  • dobrý!
  • Týhle bandě stejně nějak moc neveřím. Rozhovor se standartizovanýma odpověděma je bežnej, ale celkově mi prostě jejich vyjádření neseděj. Nějak mi nepříjde, že jsou takový fanousči jako ze sebe dělaj nebo prostě jen fanděj dost něčemu jinýmu než já.
    • no tak aspoň to nepřehánějí jako udajní vývojáři nového aliena, kteří o tom nezapomenou se třikrát zmínit a básnit o tom celou dobu
      • Mno tady je to mírnější, ale přávě, že to z toho cejtit jde taky.
    • Shania
      Možná kdyby jsi to trochu víc sledoval, tak by jsi uvěřil, je tu třeba třídění stream PAX, dost rozhovoru a gameplay videi.


      Rozhodně to není 1:1 původní xcom, ale většinu změn co udělali mi velmi dobře prodali a pokud si ještě dnes někdo myslí, že může vydat úspěšně hru s 15 let starým interfacem a gameplayem, tak je na omylu a věř tomu či ne, dost změn za tu dobu bylo k lepšímu.
      • Mno vzhledem k tomu, že ufo je moje nejoblíbenější hra, tak sleduju od začátku všechnoo co vypustili z huby:). Tudiž i ten Pax... nicméně to mi v ně spíš tu důvěru zkazilo než naopak. Nechci 1:1, ale chci duchovního nástupce a ne jen vytežit značku jako se to stalo u Jagged Alliance. U xcomu se mi líbí, že přidali vojákům skilly a základna je hezky zpracovaná...u všeho ostatního jsem dost na pochybách. Proč? To už jsem se rozepisoval pod jinýma článkama.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit