Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pri tomhle videu sem si vzpomnel na alana wake
  • Prý Move-only tím to pro mě zabili. *15*
  • mirekdusinojc
    Hmm, vidím v tom skoro analogii s jedním aktuálním českým trhákem, který běží v kinech.
  • obrázek na frontu solidní... to musejů byt dvorce, kuwa *14* *1*
  • Jack1947
    To asi bude, neco jako Obscure ne pokud jo tak na to moc zvedavej teda nejsem byla to totiz (aspon 2dil ) pekna hovadina.
  • Mr.Tomus
    Podle toho obrázku jsem čekal že to bude nějaký simulátor odepínání bundy:)))
  • Tak o Cabin in the woods jsem již slyšel, asi tomu dám šanci :-) Jinak pro ty, co rádi horory, můžu doporučit letošní V/H/S http://www.youtube.com/watch?v=MmLh4NUu6E4&feature=related
    • Jack1947
      VHS je neuvetitelnej trashovej exploitak. (koukat nato v rannich hodinach se sluchatky je celkem zahul a ta nekolikrat prepalena stopaz auuu.)
    • Cabin in the woods je zcela prulomovy film ktery je absolutne zasadni pro pochopeni teenagerskych vyvrazdovacek. Rozhodne doporucuju :D
  • díky za zmínění Cabin in the woods, dokonalá směsice hororu a komedie (není to parodie ala SM), jeden z nejlepších filmů posledních let *3*
    • Šintoistický písničky rulez.
    • JohnyTheZik
      Cabin in the woods je super film, ale jeden z nejlepsich za poslednich par let :D? To mas asi hodne nizky naroky..
      Nicmene doporucuju, opravdu to je dobrej film.
      • snad právě vysoký ne? *1* ale za tím co jsem napsal si stojím, řadím ho mezi filmy na které jentak nezapomenu, že jsem je viděl...z poslední doby po boku Ils, Untouchables, Dark Knight rises a ani Rise of the planet of the apes nebyla špatná :)...ale je zbytečné se hádat, každému se líbí něco jiného a to naprosto chápu .) stejně tak vážne nemám čas sledovat celou filmovou scénu, takže mi určitě něco uniklo...prezentuji pouze svůj názor, nikomu to netlačím *3*
        • JohnyTheZik
          Jo, vsak ja ti to neberu :).. Jen bych to neradil takhle extra vysoko ;).. a ne, praveze nizky naroky, kdybys mel vysoky naroky na film, tak ti "slabsi" (to ber s rezervou ^^) filmy nebudou pripadat tak dobry.
          Ale vzdyt jo, hlavni je se u filmu bavit :)
          • jak jsem psal, každý může mít na různé filmy úplně odlišný názor. Co se líbí mě, nemusí se líbit Tobě a naopak...ale na tom že je Cabin in the woods parádní film jsme se shodli, to je podstatný :-) to že ho já řadím mezi top poslední doby, je už pouze můj soukromý názor *3*
            • Jack1947
              Paradni urcite ne, alespon to byl nad prumer, kdyby to nezkazily koncem bnylo by to jeste lepsi.
  • Hlavně, že si autoři nevzali za vzor Paranormal Activity. To by hráč jen čuměl 4 hodiny do obrazovky, a čekal až se jednou za půl hodiny pohne závěs, nebo se otevřou dveře. *15*
    • PS3Hrac
      Tvůrci toho filmu totiž spoléhají na to že když jsi vyděl trailer tak budeš pos*anej celý film a nakonec zjistíš že je to komedie *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit