Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj,

    nenašel by se ještě někdo s volným klíčem do bety? Video mě velmi nadchlo a chtěl bych si to vyzkoušet :-)

    Pokud ano, prosím pošlete mi jej na Jirka.Raska@seznam.cz.

    Díky


  • Ahoj,

    prosím vás mohl by mi někdo zaslat kod do bety? Rád bych si mtg zkusil i v PC formě.

    nafda@seznam.cz

    Děkuji

  • Nenašla by se nějaká hodná duše co by mohla poskytnout klíš do bety? Pokud by se opravdu někdo našel prosím poslat na: Jarmis91@gmail.com

    Díky moc :-)


  • radim.zaty

    Draft, ať už klasický Booster draft, nebo Rochester draft, byl můj neoblíbenější formát turnajů, když jsem ještě MTG hrával (končil jsem někdy po vydání 5th Ed).

    Takže tímto mě tahle hra zaujala a dám ji šanci, kdyby měl někdo klíč do bety, pošlete prosím na radim@zaty.eu , zdejší jsou již vybrané :(

    • radim.zaty

      Již jsem dostal. Díky :)

    • Jack1947

      Takže to není pejtuwyn a má to kampan která se dá projet is free balíčkama ? Hearthstone mi vadilo že i blbá ai má lepší karty než já.

      • Odulin

        P2W....to je těžký. To záleží na počtu hráčů a kvalitě matchmakingu. První 2 týdny mě to spojovalo téměř jen s vyššíma levelama a některé balíky podle mě smrděly nějakou tou kačkou. No ale pak jsem otevřel (koupil) cca 200 balíků, aby bylo s čím hrát a hned je ta hra mnohem veselejší. :D  Teď už kupovat asi moc nebudu, protože už se dá jet v pohodě vydělávací loopa (7 wins v řadě apod.) a i matchmaking se u mě zlepšil. Kampaň tam zatím není.

        Abych to shrnul. Tahle hra není a nikdy nebyla žádná charita ba naopak...a z toho vycházejme. :)

        • Jack1947

          Hmm zajímavé děkuji za odpověd, takže nicméně spíše +- podobné, jako většina frytuplej karetek...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit