Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To chci na switch :D
  • Tak uz to zmackni a nekecej sakra!!!!!!!!!!! *16*
    • Hehe jo, Adamovi by to odsýpalo asi trochu lépe. Resp i z videa jsem věděl co a jak mnohem dřív, než se tím Vašek "prokousal" a to jsem to nehrál.
      • Tak to jo. Zatím jsem viděl asi jenom prvních 20 minut.
      • no potom uz to slo *15*
  • proč to vypadá jako pětadvacet let stará hra? To je jako plus, že jo v recenzích? Hele hezké retro jako Hyper Light Drifter jasně, tohle je ale prostě hnus...
    • A k cemu by bylo kdyby to vypadalo "lip"? Hratelnostne je tahle grafika naproto dostatecna.
      • minimalne by to bylo prehlednejsi a taky by se na to lepe koukalo. Takto to vypada jako zoomovana hra z 15 let stareho mobilniho telefonu. :-(
        • v zivote jsem nehral prehlednejsi hru

          mas asi neco s ocima, vyhledej odbornou pomoc
          • fklidu, tohle jsou typci co to nikdy nehrali dyl nez 5 minut. Pointa tyhle grafiky je totiz v tom, ze za hodinu si na to tak zvyknes, ze v tom najdes krasu, kterou ti zadna moderni grafika neda. Viz napriklad Gemini Rue.
            • minus je to jediny co umite chudaci?
            • jo presne tak. Netusim jestli jsi to myslel sarkasticky, ale trefil jsi to. A uplne nejvic tohle funguje u her jako Dwarf fortress, nebo starej Football manager, kterej popisoval vsechno textove.
            • u takovéhle grafiky totiž zapracuje představivost, jak obří vlna valící se z přehrady smetává emzáky na zemi, jak epicky probíhá souboj na pěsti mezi mechem a nepřitelem ve stylu pacific rim, jak ječíci lidi utíkaj z bortícího se domu a jak se hrdina na vlastní kůži obětuje, aby monstrum odlákal na sebe, to všechno tam je
  • dohrano, zlataky sesbirany, ale na ftl to nema ani omylem

    a docela se divim tem hodnocenim ne metacritic, ano, je to dobra hra, ale ne, neni to uzasna hra

    predevsim je dost kratka a umele natahovana jen systemem achievementu (tam kde jsem je v ftl zkousel splnit s radosti, jsem je tady plnil jen z donuceni, protoze se za ne odemyka herni obsah)
    • Ja si to koupim mozna az to bude za nejakych 5e max a to z jednoduchyho duvodu.
      FTL jsem si kupoval za plnou, protoze se mi libilo uplne stejne jako tohle (to jsem navic zkousel kradeny, tohle nebudu, protoze vim, ze to bude supr), tak bylo u prvni slevovy akce na steamu za polovic. A rok na to stalo 1/4.
      Takze tenhle developer si za to muze sam, jsem si jistej, ze to brzo bude na humblu za pakatel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit