Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tenhle gamesplay byl fakt fail...
    To, že skoro u každého videa jí je otravné, ale dá se to snést. Ale když pak Adam mele s plnou hubou, tak to je fakt hrůza.
    Zároveň chtějí ukázat možnosti hry a 1/4 času si hrajou se spiner autem...
  • Nejde mi ted vubec o hru, ale o styl zpusobu realizace gamesplaye. Nejen ze melete totalni blaboly, ale fakt se nechci koukat na to, jak tam nekdo zere z talire. Palec dolu.
  • jeanczarny
    Takových zajímavých her co byste mohli hrát...vážně si nezaslouží vaši pozornost?
  • Rád bych, aby jste se naučili laskavě jako každý Youtuber(teda většina), dát popisek do intra, že se jedná o sponzorovaný gamespaly a ne, že vás hra baví...
    • ringmancz
      hlavně, že to několikrát probírali v podcastu
      • A co rikali?
        • ringmancz
          https://games.tiscali.cz/tv/fight-club-284-nesponzorovano-32778
          https://games.tiscali.cz/byznys/youtuberi-ve-svych-videich-z-shadow-of-mordor-dostatecne-neupozornili-ze-jsou-za-jejich-nataceni-placeni-muze-za-to-warner-bros-rozhodla-komise-280755

          "Zatímco tradiční média jsou z logiky věci i profesní morálky povinna deklarovat, kdy jde o placenou reklamu a když tak neučiní, čtenář logicky očekává, že jde o osobní názor, u youtuberů tohle málokdo řešil."
          • Vždyť games je tradiční medium
            • ringmancz
              však právě, nějak ti nedochází spojitosti
            • No právě :D
      • Jack1947
        Tak to je docela škoda... na druhou stranu když to pomůže webu...
  • Ahoj, chci se zeptat jestli jde o sponzorovany gameplay?
    • se fakt musíš ptát když ti ještě před každým druhým videem naskočí reklama na Crossout?
  • Jako hra to neni spatna, momentalne jsem v ni zapadly az po usi uz treti mesic, ALE je to proste free to play titul, coz znamena vsechny vyhody i nevyhody, ktere z toho vyplyvaji. Takze pokud ve hre nechcete utracet realne penize, ceka vas grind. Tvrdy, stereotypni, neprijemny a dlouhodoby. Hoblovani stale stejnych modu a map porad dokola az do zblbnuti. Takovy ekvivalent prace v tovarne na lince. Bud odpadnete, nebo zaplatite, nebo vydrzite pul roku nezazivneho hrani a nakonec si na tu svoji vysnenou jedouci delovo/raketovou pevnost naskudlite potrebne soucastky, kola, pasy, motory a zbrane. Zalezi to ciste na vas...
    • zapomnel jsi dat jeste nejlepsi moznost :)
      "nebo to nehrajete"
      ...
      ano hra to neni spatna, jen je nastavena na nudu.
    • Jack1947
      Je to grind nicméně pro mě je to už i ztráta času, nezáživné hraní je to jen proto že jezdit furt s tí,m stejným autem je celkem nuda. Tak co no postavím si na to auta za nagridněný prachy dělíčko a jede se dál... takže podobně jako World of Warships kde mám sice 10 nebo kolik lodí ale reálně umím hrát jen s těma jednoduchýma a ty torpédoborce a s dělem na vzdálenosti moc toho netrefím...

      Tady třeba trefím zničím i více ale spíše to nudí ale čas od času se tam vrátím... neb to bude hra která zase zapadne no tolik her jsem zkusil a už se tam nikdy nevrátil. P2w to není naštěstí jen je to spíše nuda to lose/win.
    • pak to vypadá v reálu tak, že jedeš s atíčkem se skóre 3600 a proti tobě hrači, co na obyčejný auto posaděj fialový dělo nebo řízený rakety, což je OP až do nebe volající. Farmaření na nováčcích, co mají obyč kulomety a pak je tam smaže týpek s granátometem. have a fun
      • Kdyz mas auticko s power score 3600, nemuzes se divit, ze potkas fialovy zbrane. Postav si bourak s power score 1500 a zadna fialova dela ani rakety nepotkas *4*
  • Tahle tu má třetí video a třeba Gran Turismo:Sport, tu nemá ani jedno *15* *1* *2*
    • To víš Sony málo platí :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit