Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SNEIJDER2364

    Are you looking for plots for sale in sarjapur? Then take a look at our latest project, '

    Plots In Sarjapur Road

    '. We have crafted this luxurious project which comprises of 2 and 3 BHK villas. Each villa has been designed with finer detailing to provide residents a great life-style. The project offers a peaceful and quiet setting along the Bengaluru - Mysore Highway. Families coming here will get to enjoy the natural beauty of country life right on the main road.  

  • Jak ta hra pusobila v realu
    >Dohrani konce A
    Solidni hra, dobra rezba, zajimavy pribeh
    >Dohrani konce B
    Doplneni informaci v pribehu, mirne repetetivni
    >Dohrani konce C/D
    Mazec, takovy obrat jsem necekal, smutek
    >Dohrani konce E
    Jesus facking christ, GOTY
  • Wau. Nier: Automata je vážně fenomenální. Ten plynulý combat, setting, postavy, příběh, přesah. Tohle tu dostalo jenom 8/10? No, to je jedno, pro mě 9,5/10.
  • Už by to asi chtělo něco s mistními trolly. Třeba zzz se tu několikrát přiznal, že ty hry ani nehraje, jenom tady trollí, je tu idiott vedle idiota a nikdo s tím nic nedělá.
    • Od trolla jako ty to nezní moc přesvědčivě *1*
    • ludia maju potrebu hatovat s tym vela neurobis. Anonymita netu to este zvysuje. Jedine co pomoze je vychova a vzdelanie...
  • Spoiler!!!!!
    Má pocit že během hry vysvětlili ty jejich šaty/oblečení tak, že vlastně androidi jsou skoro až postradatelní díky možnosti uložit své vědomí na server Bunkru a zbroj si berou jen víceméně do regulárně otevřených střetů většího rozměru (2B později zbroj má místo šatů) jinak je to plýtvání zdroji a nemá to smysl.
    Konec Spoileru :)

    Jinak Nier je po dlouhý době hra u který jsem měl pocit že opravdu stojí za to jí dohrát, a ten True Ending je prostě finální třešnička na dortu.
    • Jack1947
      Proč nepoužiješ spoiler tag ? > >
    • A proč tedy plýtvaj materiálem na robo kalhotky?
      • Kdyby jsi to viděl, tak bys věděl, že ona žádný kalhotky nemá...
        • No a? Na co tedy android potřebuje jakékoliv oblečení?
          • Ty šaty jsou uniforma YoRHa jednotek, takový poznávací znamení elitních androidů a oblečený prostě jsou, protože ani lidi nepobíhají nahatý :D A jak poznamenal nademnou, nejsou to kalhoty ale myslím že se tomu říká body :)
  • TheGGG
    zase tu lidi brečí že je hra moc japonská... LoL to by jeden nečekal od klasický japonský hry...
    • No a co by jsi chtěl od lidí, kteří se tady ptají i na takové kraviny jestli PS4 hra jede na max. nastavení :D
  • jamar28
    A to jste hráli na max. nastavení? A vypadá na to na celkem zajímavou hru, ale klasicky zas škoda té nechutné japonské stylizace, to je fakt k zblití, sorry jako.
    • Na začátku říká "budeme hrát Playstation verzi".

      Jsi opravdu tak hloupej, nebo jen proklikáváš video na hru, která tě stejně nezajímá? :D :D
    • Femto
      Stačilo přečíst první větu. "A to jste hráli na max. nastavení?" Takzvaně o sobě říkáš: Halo, tady patnáctiletý PC nerd, který má potřebu si mastit své malé ego :)
      • jamar28
        Tvoji reakci jsem moc nepobral. Už jsem sice stihl zaregistrovat, že tu probíhá jakási válka mezi pc a konzolovými hráči, ale mě se netýká. Jen mě prostě zaujalo, že ta hra je graficky celkem bída, tak mě zajímalo, jestli je to na max. Čímž samozřejmě nechci říct, že grafika je alfa i omega her, naopak, podotknul jsem, že to vypadá zajímavě (to kdybys četl dál), ale vadí mi ten japonský styl.
        • Vpoho, to je jen Femto, mistní konzolový troll, kterého tu každý stírá v diskusích, tak vítej do klubu *3* *15*
        • Tahle hra je hlavně o bezchybné hratelnosti (pracovalo na tom Platinum Games) a tady naprosto exceluje, už dlouho jsem nehrál něco tak vynikajícího.

          Ono japonští vývojáři to dělají většinou obráceně než ti západní - v Japonsku se staví nejdřív hra a řeší stylizace a na kvalitu samotné grafiky se zase tolik nehledí, protože je naprosto zbytečný se soustředit na vizuální stránku na úkor hratelnosti.
          Ostatně proto jsou právě Japonci v tomhle jedničky, jsou shcopní vymýšlet fantasy světy, které nejsou miliontou variací na Pána prstenů apod.
          Víru v západní vývojáře v rámci AAA her vrátil akorát Horizon - konečně nějaká nová IP co se nebála i trochu experimentovat, jinak je to poslední roky fakt strašný.

          Naopak Yakuza 0, Nioh, Zelda, Nier: Automata, Gravity Rush 2, Tales of Berseria a teď se blíží Persona 5, která v prvních recenzích sbírá jednu desítku za druhou (metascore má aktuálně 94/100).
          • "Ostatně proto jsou právě Japonci v tomhle jedničky, jsou shcopní vymýšlet fantasy světy, které nejsou miliontou variací na Pána prstenů apod."

            Jen jsou miliontou variací na x let staré japonské hry/anime. Weeabůčko si neuvědomuje, že tohle je v japonsku mainstream kýč...
            • brb: Pokud je pro tebe tolik důležité hodnocení her, tak co říkáš na to, že na metacritic už má Persona 5 vetší skóte než Witcher 3? :D
            • A před tím RPG desetiletí byl Skyrim s 95% na MT, víš, povím ti jedno, ani jedna není nijak přelomová hra, prostě kvalitní komerce pro všechny. Hry které se chtějí zavděčit všem nemůžou být RPG desetiletím, navíc vůbec ne WItcher 3 či Skyrim, kde nefungují základní prvky gameplay a Witcher 3 měl v gameplay a RPG systému ještě více chyb než ten Skyrim.
            • Oprava: S Kvalitou hry to někdy nemusí souviset, nicméně konkrétně Witcher 3 je velmi kvalitní hra. Pokud si myslíš opak, jen tvůj názor. Pro spoustu lidí rpg desetiletí...
            • Nějakej troll, Witcher je OK, ale GOTY dostávají hry o kterých se nejvíce mluví, s kvalitou hry to nemá moc co společného. Witcher 3 je kvalitní komerce pro všechny, navíc Witcher 3 přidává tentokrát i tu kvalitu, takže v globále proč ne, ale ten rok jsem hrál několik lepších titulů, ale jak říkám, komerce vždy vítězí.
            • flash789
              Jasne 251 GOTY, zcela opravnene..lol
              https://www.google.cz/search?q=witcher+3+bugs&espv=2&site=webhp&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiHpNWbwYTTAhVCwBQKHSA5DqMQ_AUIBigB&biw=1536&bih=768#tbm=isch&q=witcher+3+bugs+swim&*&imgdii=EyNZXLAT0z4oUM:&imgrc=NyVi8gvE4cq-2M:
            • Až to bude mít 251 GOTY jako W3, tak tě budu brát vážně. Do tý doby si klidně plácej o tom, že někdo někde mluví o nějakým nejlepším RPG a běž si přeprat kapesníček. *15*
            • http://fandom.wikia.com/articles/persona-5-review

              Jelikož se o Personě začíná mluvit jako o nejlepším RPG posledních let, je tvůj pláč opravdu k smíchu...
          • Popis Persona 5 na meta to velmi dobře shrnuje.

            "Beneath the veneer of typical urban high school life, a group of teenagers mask their mysterious alter egos, their "phantom thief" side. Who are they? Why are they dressed as such? What are their motives? And... why are they being pursued?"

            Opět velmi orignální melancholická pohádka o partičce emo teenagerů. Ti japonci jsou fakt daleko... *15*
          • jamar28
            Já jsem touhle tvorbou totálně nepolíbený. Samotná grafika by mi ani tak nevadila, jde jen o ten japonský styl. Což je škoda. Třeba se toho někdy zbavím, východojaponská produkce mě poslední dobou zaujímá čím dál tím víc.
          • tales of berseria ma neco krome pribehu? jsem si nevsim
            • vlastne dve, kdyz jsem chtel vypoustet krutoprisny mega comba, tak to tim zakladnim neslo
            • ok, prevlikani panenek tam je taky

              ale to me nerajcuje

              soubojovej system sice tvari sofistikovane, ale mne stacilo mackat/drzet jedno tlacitko, nez se poskoci naucili revivovat, tak se mi stalo asi 10krat, ze mi to nekde napoprvy nezabralo

              pak uz se snad ani umrit nedalo
            • Tak, to je mi tě líto *9*
        • Jack1947
          Nehráli to na PS4 ?
        • Femto
          Ne, hrají to na medium, protože mají v redakci pouze 1080Ti. Nelíbí se ti styl, ok, jsem rád, že to vím. Evidentně někdo kdo si hry patřičně vybírá. A co že jsi letos vlastně hrál? Já osobně jsem letos nehrál jinou hru než japonskou :)
          • Lukass
            A to se chlubis nebo si stezujes?
            • Asi má pocit, že japonský hry jsou ty pravý. Nechme ho v tom.
    • Jack1947
      Já jsem pro hodně blbostí, taky mi to příjde malinko přes čáru... i když vím jak Japonci jsou na tohle ujetý.

      Prostě roboti jako lidé a hlavní hrdinka/hrdina android co se dá sám zničit hmm... ale asi to mlácení stojí za to.
    • Kdo je ta slečna?
      • neni to spis pani volejnikova?
  • Narayann
    Gamesplay zajímavej i když to není hra zrovna podle mího gusta.Gábina připravená a hlavně sympatačka.Za mě palec nahoru. *3*
  • Sympatická dvojka jste *14*
  • Hnisavec
    čistá Betka Trojanová *14* *14*
    • No, to jméno jsem si musel vygooglit a Gábina mi přijde sympatičtější a hlavně ne tak umělá...
    • Nezapomeň jí ten kapesníček nechat podepsat.. jestli půjde rozlepit.
    • Nezapomeň si umýt ruce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit