Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Absolutně fantastická hra. Vizuální stránka mě uhranula už od začátku, soundtrack poslouchám i mimo hru a s hratelností i obtížností jsem naprosto spokojená. A to prosím říká někdo, kdo je na videohry úplné tele a nedokáže dohrát ani Maria *1* *1* *1* . Přestože jsem umřela asi tisíckrát (a to je dost možná reálné číslo), vždy jsem se ke hře vrátila. S přítelem jsme na začátku hry nebyly schopní ani požít dash nebo parry, a teď jsme skoro na konci. Takže pokud takového bosse jako je například Cala Maria (mořská víla) dokáže do půl hodiny složit takové herní nemehlo jako já, rozhodně hra není nemožná nebo směšně těžká. Jen je trochu těžší než to, na co jsme obvykle zvyklý *4* *3* . Stačí jen trochu té vytrvalosti a schopnost se učit, co každý boss v určité fázi udělá. A pokud ani jedno z toho nemáte, radši se hře vyhněte a ušetřete si nervy *1* . Každopádně bych hře 10/10 nedala, má svoje mouchy. Rozhodně je to ale hra, která stojí za zmínku a tvůrcům přeji jen to nejlepší. Víc takových her *14* *14*
  • engrydzou dava 10/10
  • Audio a vizualně krásná hra,ale ta obtížnost mě odradila. Byl bych raději za normalní plošinovku.Takhle si to najde jen malou část hardcore hráčů.
    • Však to má tu jednodušší obtížnost, na kterou je to brnkačka...
  • Vypadá to nádherně ale bohužel to není ani tak platformer skákačka jako boss mlátička.. dost zklamání
  • Nádherný artstyl. To mali na západe už pred vojnou. A teraz to porovnajte s tými ohovnostami, ktoré sa v Československu robili este aj v 80. rokoch. Komunizmus dal nemilosrdnu rana umeniu.
    • Jack1947
      Artstyljak disneyovka s postavami z Simpsons a Looney tunes... ale ta obtížnost by mě dost odradila nedohrál jsem ani toho novějšího raymana a to jsem se fakt snažil.
    • V tvem pripade bych to spis tipoval jako nasledek nemilosrdne rany do hlavy...
    • Ohavnost je tahle hra, že se líbí tobě to neznamená že se líbí každému, mě se úplně hnusí...
      • maros.goc
        ohavnost? najkrajsia 2D hra poslednych rokov
        • No vidíš a pro mě nejhnusnější.
      • nesmysl, zrovna česká škola animace měla i za komunismu opravdu dobrou úroveň
        • čemu se divíš, Buržuj ví o komunismu je to co mu do hlavy nakecali ve škole a beztak ještě nedával pozor...
          • já jsem ten poslední, kdo by se chtěl zastávat komunistů, ale animaci jsme tu měli na špičkové úrovní a i za doby komunismu se jim povedlo být většinou apolitičtí, Trnku, Švankmajera nebo Zemana znají i na druhé straně planety, k tomu třeba večerníčky co u nás vznikaly jsou z dnešního pohledu výtvarným zpracováním umělecká díla, naopak, v dnešní době nic na podobné úrovni snad už ani nevzniká, ruční animace je zkrátka neskutečně pracná a drahá, nikomu se už za to asi nechce platit
      • alternativny za kazdu cenu
      • A predpokladám, že pohŕdaš Call of Duty a Witchter 3 je podľa teba najlepšia hra vôbec. Ale hanbiť sa nemusíš. Tvoj analfabetizmus v umení nie je nič výnimočné.
        • Víš prd. Prostě se to líbí tobě a proto se to musí líbit každému, ale tak to nefunguje.
          • SalemCZ
            Ohavnost, nebo prostě jenom že se ti to nelíbí?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit