Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dworkin

    Přijde mi to takové jalové. Asi jsem měl přehnaná očekávání.

  • Pre mna je to len dalsia hra o zombikoch... Tohto zanru mam uz dost. Left for Dead z neho vytiahol dost a Dying light spravilo opat nieco co nalakalo ludi. Uz som asi stary, ale podla gameplay videa je vidiet ze AI stagnuje cele roky... kazdy chce lepsiu grafiku a pritom AI nepriatelov mnohych hrach nedosahuje uroven prveho Medal of Honor...

    Jasne, pri takom niecom treba pohnut s rozumom a pre mainstream su dolezitejsie ine prority.

  • Carnage666

    Souhlas, gore se zdá být o něco menší a AI nepřátel je prostě docela tupá. Co se mě osobně nelíbí jsou hnízda kde když ho zapálíte tak hodněkrát se freaker prostě zmaterializuje u vchodu na místo toho aby jakože vylezl zevnitř, působí to zvláštně ale ve starých záběrech byli zase hnízda přístupný a budovy prázdný a až po zapálení se prostě objevili, tak nevim kterej případ je lepší. Každopádně mam pre-order krabicovky a i tak se těšim.

  • Mě ta hra přijde strašně přehypovaná. Samozřejmě hru jsem nehrál a hodnotím dle ukázek, které ale vypadají dost chabě a stereotypně.

    • twicer

      to se tak stane když od toho čekáš další last of us, nebo god of war.

  • TheGGG

    hru si koupím, ale docela koukám, že nějak omezili gore oproti prvním videím... co za tím zase je?

    • spis me zarazi tupost nepratel, predevsim lidskych, kteri by meli jeste mit mozek


      se to tim snad snazi prodat i chromym a slepym

      • TheGGG

        není to horší než jiné podobné hry v žánru

        • a to ma bejt omluva? ze je neco spatne jinde neznamena, ze to musi bejt spatne vsude

          • twicer

            Neomlouva, jen pise jak to je. AI v hrach je marna uz peknych par let a ocekavat zrovna ve hre o zombiich neco jineho je rekneme docela naivni..

            • A to je podle mě přesně důvod proč je tolik zombie her... Nároky na AI nula a schová se do  toho i mizerný pathfinding... 

              Občas mám chuť zkusit znovu F.E.A.R. jestli tam je ta AI tak cool jak si pamatuju...

              • twicer

                Reakce na příspěvek:

                Kdyby si pustil AI z F.E.A.R. do otevřeného světa jako je i v Days Gone tak by to byly úplně stejné gumy jako ty zombie. F.E.A.R. zářil v uzavřených koridorech kde si pomocí scriptů vyčaroval fakt kouzla, ale samospásné to dle mého není. Je to škoda. Vtomhle ohledu mají hry co dohánět, ale bohužel to tu hru neprodá tak jako grafika.

              • TheGGG

                Reakce na příspěvek:

                zombie her je spousta, protože to je zajímavý námět, dá se tam toho dost vymyslet a post apo nikdy neomrzí.... FEAR mělo svojí kopu problémů a vůbec bych to sem netahal. Absolutně jiný typ hry.


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit