Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    No tak jsem ze zvědavosti zkusil a hle celkem bavilo - první hru jsem vyhrál :D

    ale jo to je ten typ hry který baví na chvilku pár zápasů, pak zase vypnout. Ty starfighter "mise" ani ne no a jelo to podobně jako BF1 s menšími zádrhely na ULTRA. Beru to že konkrétně jako u BF1 jsem musel instnout nové drivery na kartu.

    Jen škoda že pokud nebude dostatek obsahu asi rychle omrzí, matcmaking by taky mohli poladit přeci jenom level 2 a více proti 30+- ale chápu... ty lootboxy a p2w systém by mě ale odradil. Třeba někdy pozdějc pořídím ( až zase daj sesšn špás zadáčo :D)
  • Co jsem včera sledoval asi hodinu gameplayí, tak pozemní akce mají něco do sebe, poté co akce přešla na jump troopera s bazukou a jak kvalitně manevroval i proti maulovi, vzpomněl jsem si trochu na sebe v et a swbf 1 a 2.. Stíhačky mi příjdou všelijaký, nešpatný asi.. ty prolítající kurvety a nájezdy bombardéru, jsou fajn zpestření.
  • S nároky to není tak horké. S I5-2500, 8GB ram a 760 GTX 2GB vše na medium + filtrování na ultra v rozlišení 1680x1050 a měl jsem stabilně 60fps.
    • I-5 3470, 8GB RAM a GTX 1050 (2GB) vše na medium-high, 1680x1050 a taky mi to jede stabilně 50-60fps. Hru hraji s přáteli a velmi nás baví, hrajeme to už od pátečního odpoledne a i přes to že hra nabízí 3 mody a na každém z nich jenom jednu mapu tak nás to ještě neomrzelo. Jinak kolik to flirtrování žere výkonu? Asi moc ne viď?
  • Rejsek
    Nespustím to. Stažení bez problému. Všecko mám aktual (origin, ovladače atd). Dám v originu play, naskočí okno jako by se to mělo spustit, ale po pár vteřinách zmizí a nic se neděje. Win7, i7, 16GB RAM a GTX970. Tahal jsem to s O2 netem 4 hodiny takže mě to docela hodně nas*alo a podle toho taky vypadal feedback co jsem poslal EA. Neví někdo, co s tím?
    • Taky mi to dělalo a pomohlo mi vypnutí programu (RivaTuner), tedy programu, který mi ve hře ukazuje FPS a využití HW, takže jestli používáš něco podobného tak to zkus vypnout.
      • Rejsek
        Ne nic takového nepoužívám. Neběží mi ani žádné jiné programy v pozadí. A Win je 64bit samozřejmě. Na netu byl návod na změnu vlastností launcheru, kvůli rozlišení, což je podle vypsaných příznaků asi můj případ. Ale tam, co říká návod, mě to nepustí. To je jedno. Už mě přešla chuť to hrát. Teď i v budoucnu.
      • Myslím, že to nemá rádo SW pro nahrávání her, nebo FPS testery. Nestačí u některýchm, aby byly vypnutý. U Tomb Raidera jsem musel jeden dokonce odinstalovat, pak mi šel spustit. Mrknul bych teda na to. V konfiguraci, kterou vypsal rozhodně problém být nemůže. A že má 64bit WIN předpokládám.
    • Kup si toustovač, na něm tyhle kraviny neřešíš.
      • Rejsek
        Kvůli jedné šmejdské betě s dopraseným launcherem si ke svému dostatečně výkonnému PC konzoli opravdu kupovat nebudu.
  • Nedoporučuji nikomu, kdo není ochoten do toho (zejména na začátku) investovat hodně času. Borci co to hrají dlouho vám to náležitě "zpříjemní". Navíc, čím déle to hrají (a děti mají hodně volného času), tím lépší věci si odemykají. To začátečníky stejně nepotěší, protože spolu s jejich zkušenostmi a znalostmi mapy to má zásadní vliv na hru.
    To jak to Adamovi nešlo není náhoda. Jednoduše to nemá nahrané. Nováček tak stráví více času čekáním na respawn než vlastní hrou. Pro mě nebyl problém ani tak že jsem prohrál, ale že jsem si téměř vůbec nezahrál.
    Takový pocit jsem měl při hraní jednotky a stejné je to i v bete dvojky.
    Tentokrát už určite vynechám. Zkušenost z první části je pro mě dostatečným poučením. Stejně jako přítomnost cheaterů s aimbotom.
    • Je to tak, ted jsem to zkousel, do kazdeho strilim hodinu a nic a me zabijou na dve rany, opravdu zabava ! hlavne mi tu neplacejte o skillu, nehraji prvni den.
    • Tvuj prispevek absolutne nedava smysl. Jak muzou mit ostatni hraci nahranou betu o dost dele? Tech par hodin skutecne velky rozdil neudela. A co se tyce prvniho dilu... tak ten prave hratelnostne byl i po x mesicich pristupny novackum, tohle opravdu neni Battlefield.
      • Jakej Battlefield? *15* U BF1 ti stačí u všech tříd základní zbraně, aby si měl nejlepší výsledky. Může ti akorát nesedět zbraň k tvému stylu hraní, ale to je tak všechno.
        • Zahrej si obě hry uvidíš...ty hry jsou tak odlišné jak jen střílečky mohou být.
      • Protože dvojka má zcela nový systém pohybu, střelby. Vlastně ne, že ? Je to úplně stejné!
        Takže kdo to měl nacvičené z první části, je ve dvojce jako doma.
        A ten zajímavý názor o přístupnosti nováčkem možná platí na konzole. Na PCku mělo prvních pár hráčů skóre v desítkách Kill, potom pár průměrných a spodní polovina otřesný poměr K / D.
        • Ne, ta hra je jiná, dalo by se říct, že nováčkům více nepřístupnější.
    • TheGGG
      git gud... je to o skillu, ne o výbavě... já nejsem bůhvíjaký gamer, ale ale vždy jsem alespoň uprostřed tabulky a to jsem docela lama a dělám chyby + si třeba jen užívám okolí... cheaterů je tam 0,0001 nic
      • Tak v BF (1) je tých cheaterov plno, skoro v každej hre aspoň jeden. Ak to tak bude aj v BF2, tak to teda bude ozaj o ničom. Avšak hru mám predobjednanú, hrám betu a baví ma, tak to prežijem :)
  • Jsem jediný koho iritují ptáci vzlétající ze země za každým druhým rohem a nesmyslné mini-tornádá vířící listí za každým třetím rohem?
    • TheGGG
      ptáci jsou divný, ale ty tornáda vypadaj luxusně a nesmysl to není, to se běžně stává irl, hlavně na podzim
  • Proč EA zmenšuje počet hráču v multiplayeru roce 2005 mohl si hrát až 64hraču a dnes jenom 40 :D :D záchvilku to bude 1vs1 *15*
  • Proč EA zmenšuje počet hráču v multiplayeru roce 2005 mohl si hrát až 64hraču a dnes jenom 40 :D :D záchvilku to bude 1vs1 *15*
    • Protože konzole...
      • Nevíte, jestli můžou i za zvýšenou cenu másla?
        • za tu může Kalousek
          • TheGGG
            nebo Putin...
  • TheGGG
    vypadá to dobře, zdejším zahořklým dědulům, které už baví jen vzpomínat na staré časy a dobrou prostatu se pochopitelně nelíbí nic, ale tak ti naštěstí nemají na nic vliv *3* *3*
    • Tak díky, že jsi to za nás, co se na děduly necítíme, ale také rádi vzpomínáme, takle shrnul. Jsi fakt k ho*nu :)) Jdi si to raději napsat na bejsbůk, tam to taky nikoho nezájímá, co si myslíš o tom, co si myslí ostatní.
    • Normalni lidi nepisou na internet kraviny, az vyrostes tak pochopis.
    • přesně, hraje se to dobře, vypadá to dobře a budoucí obsah má být zdarma, takže jasná koupě :-)
  • Ach jo. Kde jsou časy Jedi Knight. Multiplayer jednoduchý, zábavný a vynikající. Singleplayer ještě lepší. Poslední dobré SW hry JK II, Jedi Academy a Star Wars Racer.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit