Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • malinko bych cekal vice profesionality od lidi, co se hrama zabivaji. Postava nema dva druhy chuze, Zkuste pripojit gamepad. Zlomte vaz
  • Femto
    No teda nic moc ,graficky je dle mého Unity úplně někde jinde, Unity pořád zůstává graficky top hra s otevřeným světem...
  • Vůbec se mi to nelíbí. Takový přebarvičkovaný, spíš mi to připomíná cirkus. Ten souboják je taky krok zpět. Jestli se mi na AC něco líbilo, tak to, že jste mohli zabít nepřítele jednou ranou a neměl žádný HP (to, že kolikrát kolem vás stály a čuměli jak péra je už věc jiná) a teď to tam nacpou :(

    Je to celkem škoda...
    • Jack1947
      Co bbude příště Assasin RPG alá Division *7* teda zklesly ...
  • zdeeneek
    Už se těším na pátek večer až novýho Assassína rozehraju. Připomíná mi první dva díly, který jsem měl nejraději. GP je v pohodě, slečna vypadá jako pořádná pařanka, která to má v paži.
  • Tak to hra roku nebude :D
    • možná aspoň hra týdne?
  • skaven
    schvalne som zapol, ze o com to je a asi 1min som videl ako pandulak na koni ide za znackou na horizonte(ciste 8/10). asi som uz stary, ale toto neberiem ako zabavu
    • Spis ted jak jsem starsi, tak pouzivam ukazatele na mape atd. Proste uz nemam tolik casu jako na skole, abych prolizal kazdej kout a vsechno zdlouhave hledal. Samozrejme ne aby to cloveku ukazovalu vselijaky blbosti, ale proti tomuto nic nemam. Vzdyt je to snad v kazde hre (Zaklinac, Shadow of war,...) a pokud vim, tak kdo to nechtel, slo to v nastaveni vypnout.
    • tak doufám, že vám to vadilo i v Zaklínači 3, stejně tak otazníky, hledaní smradu a casualní combat...
      • skaven
        nie, jedineho zaklinaca co som dohral bol prvy. uz druheho som nemohol :)
      • jak bylo řečeno v Gamesplay, porovnávat tyhle dvě hry je hloupost, tak se do ní raději nepouštěj, Aleš to řekl dobře, Zaklínač je čistokrevné RPG
        • Ne,není, má to stejné herní mechaniky, možná je AC více hra, Zaklínač 3 je dost často interaktivní film.
          • vedle jak ta jedle, už radši nic nepiš, porovnávat pure rpg s akční parkour hrou, i ty jeden smíšku


            mimochodem, pokud jsi chlapče nějaké rpg v životě hrál, tak jistě víš, že postavy v nich většinou mají jeden základní typ úderu a souboje ovlivňují především různé skilly a statistiky, jak řikám, radši už nic nepiš
            • Sry ale ty jsi značně mimo, Zaklínač 3 má naprosto tristní vývoj postavy, v podstatě po jedné kapitole jsi OP, takže je jedno kam to rveš, pokud to rveš do znamení, tak jsi vlastně nesmrtelný, takže je lepší to rvát mimo znamení, aby ti zůstala aspoň trochu výzva na Pochod smrti. W3 S AC opravdu sdíli spoustu styčných bodů, je vtipné, jak fanboyové W3 kritizují AC, přitom W3 je napěchován podobnými či stejný mechaniky...
      • Mně hodně, ale překous jsem to kvůli skvělým postavám a slušnýmu příběhu. Assassins Creed jako celek mi připomíná doby, kdy jsem si jako prcek hrál s akčníma figurkama. Nic víc ta hra nenabízí a narozdíl od toho dítěte s figurkama si ani tu fantazii neprocvičuješ.
        • Tak pokud považuješ příběh Zaklínače 3 za slušný, tak dost možná budeš považovat příběh AC:O taky za slušný.
          • Mam rád knížky a ve srovnání s nima jasně, je to bída a každej díl mi ten příběh přišel horší, ale jestli mělo někdy něco ve franchise Assassins Creed slušnej příběh, tak to byl kraťas Lineage. Jinak se to nedá srovnávat ani s Witcherem.
            • tak podle knih byla jednička, pak už to šlo v tomhle směru z kopce, trojku tu jsem pak nepoznával, jako bych hrál místy hru z úplně jiného universa.
            • Mně na dvojce hodně vadilo, že se vměšuješ do něčeho, do čeho by se Geralt nemíchal. Jinak souhlas.
            • já myslím, že dvojka má fajn story, neříkám, že je to to na úrovni knih, ale připadalo mi to nejvíc dospělé z trilogie, jednička je pak klasika, ta hra je prostě super...
    • Mě přestala po pár hodinách bavit už tenkrát jednička, to není o stáří. A známky se tu dávají tak, aby nebyly moc jiný než na metacritic. Koho AC nebaví, pro toho to vždycky bude hra o ničem a to hodnocení je vypovídající pro lidi, co hrajou všechny díly. Oni naopak vyžadujou stereotyp a vození za ruku, takže je to baví.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit