Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pamatuje si někdo Lord of the Rings Conquest? Vypadá to hodně podobně, jen o pár let modernější.
  • Proč se to jmenuje historické? S historií to má málo společného. Akční rubačka by bohatě stačila. srand to být může ale ty kruhy a divný boj...
    • pravda, možná pseudohistorické by šlo taky
  • Tohle zatim vypadá opravdu parádně, jak po grafické stránce, tak i po té hratelnostní. Hrál jste někdo Chivalry: Medieval Warfare? Podle mě zajímavá hra s velmi sotisfikovanym bojovym systémem, ale lehce krkolomnym. Tohle bude asi vyladěnější a troufám si tipnout, že i jeddnodušší.
    • chivalry je super, akorat mne na to vytačelo že bylo možne blokovat uder mečem nebo kladivem pomocí male dýky. Pak tam behali lehce ozbrojení ale rychlí man at arms, který meli výhodu, pokud to za ne človek umel.
    • Jo hrál a přestalo mě to bavit po dvou hodinách...nevim co tam bylo tak sofistikovanýho kromě mačkání light a strong attacku a nebo defense a jo když na tebe nelítnou 3 vs 1 nebo ty takhle gangbangneš někoho tak je to celkem sranda jinak nic extra.
      • přesně tak,dal jsem asi tři kola takle a vypl to,nechápu jako jestli tohle bylo vše co měla hra říct nebo co,další promarněný potenciál to tak vidím že z toho bude, hrál jsem ted sice asi 6 měsíců Division,sám nechápu co mě tam tak dlouho udrželo,snad ti lidé na ts ale toto vypadá ještě beznadějněji mi připadne...
  • může to někdo porovnat s war of roses/vikings?
  • hra vypada paradne po graficke strance i po strance animaci, ale nevim co sledovali tim modelem že tam jsou AI a jen málo hráču. Vždyt prece epicke bitvy byly už v chivalry nebo mount and blade a to je hezkych par let nazpatek.
  • Keď sa v hre neoddeľujú končatiny a časti tela nemá to grády *16*
    • up_er
      Je to náhodou zajímavý. A táhni chlastat *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit