Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    "Oh-don’t-put-a-click-wrong-but-we-won’t-say-what-wrong-is game"

    RockPaperShotgun.com
  • Chim
    Hra dobrá, ale podle mě se na hodinový gamesplay absolutně nehodí. Po 10-15 minutách už to bylo lehce o ničem, protože základní principy hry jsou poměrně rychle jasné a moc nového se toho o hře už nedozvím.
  • GWBW pro me bylo obrovske zklamani, protoze pribeh, atmosfera, stylizace... vsechno slibovalo paradni scifi zazitek - a ona to byla prakticky striktne nalajnovana pseudologicka hricka.
    • Viz treba tadyhle autor dokaze stejne vytky formulovat lepe nez ja: http://www.rockpapershotgun.com/2014/07/24/wot-i-think-gods-will-be-watching/
      • těžko říct, já se zatím nedostal přes pasáž s mučením, jak dojde na rozžhavené páčidlo do rozkroku, vyklopím všecko *13*
        • Možná ti měl někdo říct, že to je jenom jako, že to není doopravdy *13*
          • jak to myslíš, že to není doopravdy? to nechápu
            • tj, mě už přišel moc ten mega vychytanej simulátor Battlefieldu, co do tebe při zásahu střílel z paintball zbraní
            • Chim
              LOL *1*

              ---

              A teď si představme, že by existovalo nějaké zařízení (obdoba Oculusu), které umožní třeba vnímat i bolest. Ta mučící pasáž by byla nehratelná *1*
  • Na těch pár postaviček a scén co hra obsahuje si teda klidně mohli sehnat nějakýho grafika. Chápu pokud je pixelartová nějaká plošinka se stovkou obrazovek, ale Gods Will Be Watching je minimalistické i po obsahové stránce. Škoda že není takto minimalistické i po stránce finanční, protože účtovat si za tohle 10 dolarů je v podstatě krádež.
    • Vojta_Ilavsky
      Každýmu se něco líbí. A 10 dolarů je málo.
  • Bude někdy gameplay i z Microsoft Minesweeper? *7*
    • Luke
      Skvělý nápad! Bude! Jako LARP! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit