Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, omlouvám se že to není uplně k Mafii, ale zpracovávám diplomku na herní téma a byla bych vám všem vděčná, kdyby jste mi věnovali vteřinku (není to nic dlouhého) a zkusili vyplnit tenhle herní dotazníček. Díky moc! https://goo.gl/forms/hjn9Gtnposa1HvUJ2 *14*
    • to bude spis vyzkum na tema, kdo tu veri anonymnimu, za divcinu vydavajicimu se, nicku...
  • Všimli jste si někdo, že právě z youtube kanálu Mafie 3 někdo odstranil všechny český videa?
    • Nezmizeli, jen videa nebyla ani nejsou uvedeny, takže jdou přehrát pouze přes přímí link. Takže například zde https://youtu.be/w5O0kOQTx70
      • Tak, zde jde vidět, jak dlabou na český fanoušky.
      • *Nezmizela, *přímý
  • to je Mafia 3??
    Spíš ManHunt 3, nee ??
  • Taky vám přijde Haden Blackman jako nafoukanej americkej buran, kterej si zahrál první polovinu mafie II, jedničku přeskočil a teď dělá jakej je odborník? Viděl jsem nějaký video, ve kterým pořád opakoval "I'm big fan of Mafia II...", jo jasně, a proto to dělá úplně jinak, než to bylo ve dvojce.
    P.S. Kód, kterej mám opsat, abych tohle mohl napsat je "SER" :D
  • I přes všechen ten "hate" jsem na to stejně zvědavý. Včera jsem rozjel Deus Ex MD a zatím moc nadšený nejsem, působí to jako datadisk k HR, ale jsem na začátku, tak doufám... Mafie to moje rozčarování z posledních herních pecek snad rozptýlí.
  • DonVirtuous
    Vávru do FC po 7 říjnu. Děkuji
    • Co do FC, do Gams playe
      • *Games playe
  • Hra nejlépe funguje v přestřelkách a příběhových scénách. Hoši, to je opravdu fenomenální zjištění zavánějící týmem amerických vědců, kteří se podíleli na objevu roku, tedy že sem*no je nízkokalorické. *6* BTW sem*no je zakázané? A jinak jste v pořádku?
    • Semeno, taky temeno, rameno, koleno a vemeno. Aneb kdo si dneska na tu starou recenzi vzpomene...
  • Je to hezké, že i Bohuslav Sobotka dostal malou roli... přeci jen, je to v zásadě pořád česká hra, že?
  • Paulcz
    Docela by mě zajímalo co na tohle veledílo říká tvůrce značky :) Fightclub!
    • závidí páč už za měsíc budou inkasovat prachy a von musí makat ať nesklame předplatitele něčeho co možná ani nedokončí *1*
  • Jack1947
    Gangsterka 3 a její příběhové a přestřelkové intermezzo *4* (tahle pasivní ignorace chybného názvu Mafia3 je tak děsně povznášejicí *5* )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit