Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *konzole = platforme
  • hru jsem prosel asi na dve tri sezeni a je to bomba. absolutne originalni pecka, ktera za tu cenu ponouka neokoukany zazitek a nevidene pouzivani zivlu pro ruzne ucely. mne padala sanka, kdyz sem prvne videl Tsunami, podmorskou sopku nebo misi v strede vulkaanu. Je to proste tak bozi ze se to za tech 12 eur nekonecne vyplati. S hodnocenim 8/10 souhlasim, protoze to je hra ne dlouha ale aspon nenudi. Kazdopadne je to po stovkach let konecne neco originalniho na PC co opravdu na teto konzole chybi. Zamrzi to DRM, kvuli ktere si to hodne lidi stahne zdarma.
    • Souhlas.... to sandbox kolo jsem hral snad milionkrat. To jak se tvori delty rek a rostou sopky a hlavne jak vypada a chova se voda (dokonce i prilivy a odlivy) nebo lava to je proste absolutni pecka i kdyz teda sopecne vridlo ve vode dela kraviny ale spis me stvalo ze mi v tom sandbox kole po case vetsinou zmizela voda. Kdyz jsem poprve udelal velkej kopec co vyrostl z vody tak jsem proste udelal *8*
      • funguje tam dokonce omyvani pudy vodou, tz. ze neustaly tok rek vymnelnuje pisek a pudu, ne vsak skalu ci stvrdlou laavu :) ta hra de do brutalnich fyzikalnich detailu ... na to ze je to ne-AAA ckovy titul
  • poslední dobou mi chybí v PC recenzích na jaké sestavě recenzent hrál tohle by se nemělo opomíjet pokud člověk uvažuje o koupi hry.. *4*
  • zx_spektrum
    Dám cokoliv za pokračování Populous: The Beginning *13*
    • No už sem myslel že Populous nikdo nevzpomene :D
      • Už jsem si myslel , že se nenajdou joudové co si nepročtou diskuzi *1*
  • Co se týče ovládání myší, dá se pohyb kamerou myší omezit, stačí jen vypnout v nastavení mouse scroll. *5*
  • taaaaakovaaaaa piiiiiičovina *6* uš abi bil novej COD *5*
    • Ty tvoje "killy" mě fakt baví, ale chtělo by to posunout laťku výš, protože je to pořád jenom o CoDku *1* Buď víc kreativní *3*
    • Už aby jsi se naučil češtinu a vyrost... *7*
      • zx_spektrum
        S tou češtinou prosím začít nejprve u sebe. Správný tvar v této větě má být "aby ses", tedy "aby ses naučil".

        "Aby jsi" se nepoužívá nikde, maximálně tak "aby si", například "aby si něco udělal...".

        To je, narozdíl od hovorového "vyrost", docela neomluvitelná hrubka.
        • No Ty taky moc nekecej, "na rozdíl" se píše zvlášť.
  • Rorschah
    Mno, abych tak shrnul svůj názor - je to průměr, něco jako Spore. člověka ze začátku nadchne tento pokus o obměnu žánru (či jak jinak to nazvat), ale to je asi tak vše. Pár hodin hraní víceméně ze zvědavosti a později jsem to už znova nespustil. korunovaná nuda. každého baví něco jiného, ale já říkám, že už se nevymyslí nic nového a tak neotřelého, aby vás to přikurtovalo k monitoru na 24/7. ale nikdy neříkej nikdy, že ...
  • ehmm.. ja rikal, ze jestli to na konzoli stoji za prd, tak PC verze asi nebude s ovladanim o mnoho lepsi... mate nekdo osobni zkusenost? stoji to za zakoupeni?
    • no hlavně bacha na nároky než budeš něco kupovat. Mně se to trhá až za hranici nehratelnosti s GF9800GTX+ a 6GB paměti, přičemž ve hře chybí jakýkoliv nastavení grafiky kromě rozlišení *16* . To že nejde ve hře nastavit detaily považuju za největší mínus, když jsem na své konfiguraci rozjel i dohrál Witcher 2 i Deus Ex HR, právě díky možnosti stáhnout si detaily.
      • Nehral si to jeste s drm, ktere udajne dost bralo vykon?
      • Tahle hra je mnohem víc, než na grafice, závislá na výpočetním výkonu.
  • Je to divné ... Hrátky s terraformingem jsme tu měli už v Maelstormu což byla ryzá RTS , Tady jsem doufal v pokračovatele Populousu 3 ... no nějak mne to umění kolem ovšem nenadchlo .
  • Škoda misí na čas. Jinak by to mohlo být zajímavé.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit