Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • davidBray
    " V nové BattleCry hře studia od studia Battlecry (!)" nějak jsi se nám do toho zamotal
  • Jack1947
    32 hracu se bude rezat na doufam ze aspon trochu vetsich mapach... Nevim na PC nedostatkove zbozi ale musi se to za kazdou tlacit i na tuto platformu? Jo jasne prachy z toho maj ale jeste nejaky duvod...
  • Tohle není trailer. Není v něm nic ze skutečného obsahu. Je to spíše teaser.
  • nemyslel jsem že budu na nejakou firmu vic alergicky než na blizzard ale bethesda to s prehledem zvladla
    • kickasl
      Doporučuju lékaře. Alergie můžou být nebezpečné. Hodně štěstí!
  • kickasl
    Pěkné, konečně něco se souboji na blízko.
    Co se týče příběhu, tak ten si mohli rovnou odpustit.
    • Jack1947
      Nevyslo nedavno Blade symphonY? Jo, ale to neni P2W to se musi koupit... *3*
      • Tak spousta lidí má radši západní styl a/nebo steampunk, než aziatky s třema trojuhelníčkama, velkýma kozama a mečama, většíma než nositel... Já jsem třeba na ten výtvarný styl orientální už dost alergický.
        • Jack1947
          Jo ale tady to bylo mysleno ze to nedavno vyslo to ze to je takove... mimochodem (mluvime o stejne hre? vzdyt tohle je cistokrevna multiplayerova rezacka). Only PC.
          • Co má s výtvarným stylem (na který jsem alergický) co dělat platforma a jestli je to multi- nebo singleplayer??
            • Jack1947
              Tak pises neco co ta hra neni? Je to cistokrevna bojovka bohuzel bez singleplayeru coz je skoda ktera se hraje jak na klavesech a mysi i na gamepadu. *4* Jo, a nic z toho co si napsal tam neni... nedelej blbeho. *3*
  • Carmamrdon
    Ta krev vypadá jaksi nepřirozeně, jako nějaká nátěrová barva. *7*
  • Grafika zaujala, rubačka proč ne, ale ten "příběh" je tedy neskutečně ubohý a tupý.
    • nic ineho sa neda ani ocakavat od bethesdy..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit