Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pilgrim66
    Má někdo srovnání s tímto a Eastside Hockey Manager?
    • Možná pomůže tohle video https://youtu.be/oCJtMJldiDc
    • Hrál jsem jen první díl, který byl plný chyb a jen určitý menší obsah (zamrzání hry, absence národních týmů atd.), ale dobré jádro tam bylo. Dvojku jsem přeskočil, tady to vypadá, že se hratelnost a obsah opět posunuly k lepšímu. Nicméně S EHM jsem spokojený, soupisky jsou velmi dobré (ty neoficiální od komunity - např. historické ze sezony 1998/99), OOTP už má dobré zkušenosti i renomé z baseballu a amerického fotbalu, takže asi se budou nadále zlepšovat i v hokeji. u EHM nečekám další pokračování (i když 3D zápasy a moderní prvky z FM by hře bezesporu prospěly), pokud ale komunita bude dál dodávat soupisky, hratelnost nebude nikdy špatná. Asi se budou od sebe lišit hlavně v detailech a v pocitu. Jsem rád za každého managera na trhu. Třeba tato bude prospěšná i pro Sports Interactive :)
      • Argumentovat historickými soupiskami nema smysl, protože fhm ma kompletní historické soupisky uz od vzniku NHL. Můžeš převzít jakýkoliv klub v jakémkoliv roce a jet az do současnosti. Dvojka uz byla úplně jiná hra nez jednička a nedá se srovnat ani s ehm (mám obě). Jestli trojka udela zase stejny skok kupředu, bude to lepší manažer nez FMko
      • Správně tam má být tato konkurence bude prospěšná i pro Sports Interactive :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit