Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • koupil jsem fm19 a po prvnim dnu rovnou zrusil pretplatne k wowku :D...k tomu treninku, hraju za Opavu, a krome individualnich treninku nechvam vse na asistentovy a zadnej problem, nikdo si nestezuje a hraci se rozviji, co stve spis me, kdy vam behem zapasu asistent napise at zacnete hrat vic kratke prihravky a za 5 min na to, ze by jstemeli hrat dlouhe prihravky nebo analyza k zapasum, kdy vam napisou, ze souper je nejvic efektivni pokud hraje proti formaci 4-4-2 a hned podtim, ze je nejmin efektivni proti 4-4-2, coz ve vysledku znamena, ze spoustu zprav jenom odklikavam a vubec nectu coz je skoda, ale jinak dobra hra

    • Tady take zalezi jak kvalitni ten asistent je. Pokud hrajete pozdeji za velkoklub, tak ty rady jsou potom i o nekolik radu lepsi

    • Inquisitor

      Na tyhle zprávy nemá cenu vůbec reagovat. To můžeš s klidem ignorovat. Jet si svojí taktiku kterou drobně měníš podle vývoje zápasu. Časem jak budeš zkušenější už to poznáš co je potřeba. Ono častá změna taktiky je spíš na škodu, protože si na ní hráči nezvyknou a nejsou dobře sehraný. Najít si tu svojí úspěšnou. Hlavně je obrovský rozdíl hát doma a venku. Na to pozor, většinou taktika co funguje doma, tak si venku neškrtneš. 

  • species

    A ma to BR mod?

    • Inquisitor

      Má jenom jeden může zvítězit :)

      • Jack1947

        Ostatní padnou hmm...

    • Derp_1337

      To přijde v DLC =)

  • Inquisitor

    Takže letos nekupuju, tolik novinek není. Škoda, ten trénink vypadal původně zajímavě, ale nakonec je z toho překombinovaný guláš. 

    Jinak moc pěkně napsaná recenze s pokusem nezasvěceným osvětlit co je vlastně na těch tabulkách tolik zábavnýho. Ale máš u mě Václave mínus ty slávisto :D

    • Derp_1337

      Jo, ten trénink je celkem problém, když ani AI asistent trenéra nedokáže udělat trénink pro hráče na neutrální spokojenost a místo toho jsou hráči mírně nespokojeni a dokonce mají propady ve výkonu...

      • Inquisitor

        Já většinou nechávám všeobecný trénink asistentovi, ale musí si člověk najít dobrýho. Sám řidim jenom individuální. No tak snad to na příští ročník vyladí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit