Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže stupidní příběh, stereotypní gameplay a navíc je to musou, což je snad nejstupidnější žánr vůbec. To zní spíš jako 3/10 a ne 7. Doufam, že regulerní Fire Emblem bude dobrej.
  • Jsem se lekl jak jsem viděl ten úvodní obrázek. Z mangy mi může domu jen Cowboy Beebop.
    • To je velka chyba. Predsudky stranou *1*
      • Ne, ne...jak vidím ten obrázek začínám mít nutkání se navléci do infantilního šíleně barevného kostýmu a svůj účes stylizovat do šílených kreací a jako profilovku si dát nějakou manga *3*
        • Jack1947
          Ty tu máš profil ? nebyl bys sám kdo tu má něco podobného.
        • *1* já teda na anime koukám přes 10 let/hraju hry s touhle stylizací a nikdy jsem takovéhle tendence neměl. Beebop je super, ale taková Crew teď vydává už druhý díl(ze tří) ghost in the shell, když už jsme u té mangy
  • 0011
    Za mě zatím 8/10 (Hyrule warriors 9/10) a měl bych to už dávno dohrané, kdyby nevyšel elex a mario, poslední mapa mě čeká o víkendu. Jediné v čem mi HW přišlo lepší byla větší rozmanitost nepřátel, což je ale dané lore zeldy, tady je místo pomocných předmětů jako bumerang, luk, bomba atd. zbraňový trojúhelník. Měl bych dotaz na autora v jaké konfiguraci hrál? Já osobně v tv modu 1080p/30 fps, ale jsem rád že tam ta volba je
  • Jack1947
    Pro znalce série Dynasty Warriors... takže nic pro mě tohle vybíjení milionů pěšáků se hrozně omrzí - a je fuk že tam je nějakej příběh.
    • Jak je něco pro znalce, tak to není nic pro Jacka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit