Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teď mimo mísu diskuze o FE ale dotaz přímo na Miloše zda se dočkáme recenze na nového Donkey Konga na 3DS?
  • zdeeneek
    Suprova hra, dlouho jsem se na ni tesil. Skoda jen, ze neni skladem ve vasem eshopu, budu muset objednat jinde.
  • Na Doupe.cz to zrecenzovali včera a dali tomu 9/10. Že by přeci jen 3DS nebyla tak špatná konzole ke koupi? *8*
    • Pokial si predtym nemal DS, tak je to jednoznacne. Okrem novych 3DS hier (ako som dole pisal, tento rok ich vychadza niekolko fakt dobrych) dostanes aj databazu DS hier - tam je neuveritelne mnozstvo DS originalnych titulov (napr. Ace Attorney seria, iba prvy diel je remake), Etrian Odyssey atd atd. A k tomu vsetkemu je tam este aj fakt obrovske mnozstvo remakov - Dragon Questy, starsie Final Fantasy atd atd. Ja som prave kvoli FE:A kupil 3DS a ked tak na to pozeram, mam co hrat este niekolko rokov...
      • Marquis
        Přesně tak, pro mě první hry co jsem po koupi kupoval byly pro DS - Chrono Trigger (kterého už jsem předtím dohrál na SNESu) a The World Ends With You (první RPG, ve kterém mě vyloženě bavilo grindovat)...:)
        Momentálně se moje sbírka už notně rozrostla...
        (Bokem například i o originálku Chrono Cross pro PS1... aby mohl pěkně sedět na poličce vedle Triggeru...:) )
    • kovar.jakub
      3DS je výborná konzole ke koupi - má neuvěřitelně kvalitní banku her, které neomrzí a zvláště fanouškům tahových strategií dá mnohé (za sebe kromě Awakeningu doporučím ještě starší Tom Clancy's Shadow Wars za pár stovek, jež je rovněž výborné.)
      Potom samozřejmě Luigi's Mansion, Zeldu, z eShopu geniální Pullblox, Mario Kart, Resident Evil Revelations, Shin Megami Tensei... No a hrozně se těším na pokračování Etrian's Odyssey (něco na styl Dungeon Mastera, mapa se kreslí na dotekovou obrazovku, paráda).
      • Je toho už více, ale pořád se nemůžu zbavit pocitu, že můj přechod z DS na 3DS byl poněkud uspěchaný. Na druhou stranu, kdo nemá DS, může si k portfoliu 3DS připočíst doslova kvanta vynikajících záležitostí z DS.
  • Ta hra vypadá krásně, opravdu lituju, že něco takového není na velké konzole. Hned bych vyměnil FF 13 ( a všechny pokračování s tím spojenéú) za takhle promakané JRPG. Poslední co mě takhle nadchlo z videí a článků byl Valkyria Chronicles ( a do dnes tu hru považuju za jednu z nejlepších na PS3). Opravdu lituju, že mám jen DS a ne 3DS.
    • NA PS3 si skus zohnat jednu z Disgaea hier (myslim ze 3 a 4 vysli na PS3) - tiez je to SRPG, aj ked v trochu inom style ako Fire Emblem. A vysoko hodnotene, s 60+ hodinovym gameplayom etc..
      • Díky, kouknu na to. Mě na FE:A láká hlavně ten soubojový systém, jeho zobrazování a komplexnost vztahů postav.
    • Marquis
      Tak si ho kup...:) Není tak drahé a stojí za to...:)
      • Rad, bych ale koníčku je moc a popravdě na DS zas tolik nehraju. Teď jsem výhodně odkoupil Wii tak to mě musí zabavit. :)
  • To je prvni hra, ktera me na 3DS opravdu zaujala. Jeste par takovych a 3DS si poridim. Mohl by to autor jeste srovnat s hrami Final Fantasy Tactics nebo Tactics Ogre z PSP?
  • leon87
    Netrpíte-li tedy nějakou vzácnou ošklivou alergií na Japonsko...
    Sám jsem měl za to, že Miloš Bohoněk má vůči Japonským hrám doslova kopřivku a najednou tady FB vypálí 10. Špatné info?
    • milos.bohonek
      To teda, špatné info. :-)
      • leon87
        My bad.
  • Hmm kurec taková jobovka...miska vah se krutě naklonila ve prospěch 3DS v souboji o to jaký handheld letos pořídit...
    • Aktualne mam cerstve za sebou personu 4 golden a pulku fire emblem awakening a musim rict, ze v tomhle kontextu bych fe desitku rozhodne nedal. I kdyz to jsou trosku odlisny zanry, tak oproti p4g pusobi fe jak chudobny pribuzny (i kdyz jinak je to fajn hra). Nic lepsiho nez personu jsem od shadow of the colossus nehral, takze za me by byla jasny favorit vita, i kdyby jenom kvuli tehle jedne hre.
      • milos.bohonek
        Persona 4 Golden je fenomenální záležitost, nemůžu než souhlasit. To samé platí i o Zeldě: OoT, ale oboje jsou "jen" remaky starých osvědčených klasik, což je oproti Fire Emblem jaksi nefér. Příčilo se mi dávat je na roveň s originální handheldovou tvorbou. Jinak FE působí oproti P4D jako chudý příbuzný hlavně kvůli HW limitům 3DS, Vita je docela jinde a s tím v IS bohužel nehnou. Na poměry 3DS je to každopádně krásná hra.
    • Malleth
      Na Vitě má vyjít Tearaway, což by mohlo misku vah ještě trochu rozhodit.
      http://www.youtube.com/watch?v=NK6_QvdxyXQ
      • Tento rok bude ale rok 3DS, asi pomerne jednoznacne. :)
        Z velkych hier uz vyslo Pokemon Mystery Dungeon (ok, mozno nie tak velka ako ostatne, ale mne sa paci :D), Monster Hunter 3 Ultimate, Fire Emblem a Luigi's Mansion a stale sa este chystaju novi Pokemoni (X a Y), Shin Megami Tensei 4 a Monster Hunter 4. (plus remaky Dragon Quest 7 a Etrian Odyssey 1, coz su ale viac niche tituly..)
        • Malleth
          Ok, ale všechno to jsou pokračování a spíš old school. Tearaway je zcela nová a výjimečná záležitost, kterou si jinde nezahraješ
      • regant
        páni to vypadá skvěle... už se tešim
        jenom se bojim udivených výrazů až budu řvát na vitu v MHD *1*
    • Grandhalf
      Pro mě jednoznačně 3DSXL, nad ničim jiným jsem ani nepřemejšlel ( to bude můj vůbec první handheld od gameboye )... *3*
  • no poslouchal jsem jesseho a totalbiscuita a vážně mě na 3DS navnadili. jedna věc je hrát hardcore, že když postava chcípne, tak ji prostě ztratíte. druhá věc je hrát hardcore a prostě neloadovat, když nějakou postavu ztratím. v takovém případě se prý nad jednou hrou tráví třeba i dvě hodiny *15* nečekal jsem tady na fire emblem recenzi a takové zhodnocení je opravdu navnazující *thumb up*
    • regant
      bez loadování by se to mohlo proměnit na Hledání min... určitě kdo to někdy hrál víckrát se dostal do situace kdy to prostě musel risknout protože nebyl způsob zjistit jak to je a tvrdne jen půl hodiny nad tím na jaké ze dvou políček ťuknout... a pak stejně šlápne na minu :D
  • Je to výborná hra. Dopařil jsem to už třikrát a pokaždé to bylo o fous jiný. Ideální při cestování do práce.
  • Marquis
    Demo mě docela bavilo, takže plnou časem určitě koupím. Byť bych si chtěl zkusit zahrát i některé z předchozích dílů...:)

    Tenhle rok je pro 3DS skvělý - Donkey Kong Country Returns 3D, Shin Megami Tensei 4, Bravery Default, nová Zelda, Pokemon X/Y, Batman Arkam Origins Blackgate (od Retro Studia!!!)... a spousta zajímavě vypadajícíh eshop věcí (např. dneska vyšlé Starship Damsey) a pár her z Kicstarteru (C-Wars)...:)
    • Malleth
      Na ten handhaldovej Arkham Origins sem hodně zvědav. Sice si člověk ve dvou rozměrech lítání moc neužije, ale třeba to bude alespoň kvalitní Metroidvanie
      • Grandhalf
        Ejmén tu det má brada *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit