Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co to je za HUBENDIRU tahle ženská nemá nic společnýho s LAROU COFT.Ta vypadá jako z filmu ostrov,kost a kuže,žádný kozi ani zadek.Nebude to moc dobrej film.
  • Postava v celku i ok, předloze restartovaného TR se v celku nijak zásadně nevzdaluje, ale ten obličej je fakt do očí bijící protipól tomu, co má charakter hrdinky Lary představovat.
    Vhodnější by byla možná i Scarlet Johanson (i když už není věkem tam, kde by měla pro postavu Lary být).
    No, uvidíme.. *5*
  • A bude to stejna nebo jeste vetsi kravina nez Assassin?
    • Jack1947
      Náhodou to nebylo špatné jen škoda že team nebyla skoro žádná minulost. noo.
      • Té NUDNÉ současnosti tam bylo až tolik, že jsem u toho usnul...

        Je vidět, že producenti a scénaristi vůbec nehráli hry, jinak by si uvědomili, že hráči většinou nesnášeli nudnou "současnost".
        • Jack1947
          Tak já jsem viděl kinorip, cchvilku před spaním ale neusnul jsem.
          Jj , přesně to to položilo, škoda že bude pokračování.

          ( přiznám se že jsem až takovou současnost ve filmu nečekal) potom těch pár efektů ani nestálo za to.
  • Pokud by ji navlekli do japonske skolni uniformy a pridali poradne obrovsky mec, tak to bude super *2* ale Lara a detsky vzhled k sobe proste nejde .....
    • za mě osobně je současná herečka lepší než Angelina Jolie.
  • Alicia je sympatická, ale pro roli Lary se absolutně nehodí. Počítačová Lara je kus ženský, s kozama s sexapealem, Alicia je takový tintítko, dítě. Chybí v ní ta ženskopst. Myslím, že to je přehmat. Aspon ty kozy jí mohli přifouknout jako Angelině. Velká chyba.
    • Fakt nechápu, co je těžkýho k pochopení na tom, že ten film je podle rebootu série z roku 2013, kde je cca 24-letá Lara "chvíli" po promoci, takže ta role má s tou nafukovací pannou z přelomu tisíciletí pramálo společnýho.
      • danny_the_hound
        Mne sa síce rebootovaná Lara so svojimi reálnejšími proporciami páči o dosť viac, než tá karikatúra ženy zo starších hier, ale ani mne Alicia do tej roly veľmi nesedí. A ani nie kvôli horným partiám, ale práveže skôr kvôli tým dolným. Moderná Lara má peknú, atletickú postavu so silnými stehnami, Alicia Vikander vyzerá od zadu pomerne vychrtlo a ani tvárou sa mi na Laru veľmi nehodí. Ale to som možno len priveľmi ovplyvnený hrami a v kine mi to nebude vadiť *5*
  • premýšlím jaký je smysl tech spousty odkazu v článku, treba myslím že angelinu jolie každy zná a dávat odkaz na stránku kde se objevila fotka..., stačí to uvest dole jako zdroj... atd.
    • Bobe, neblbni, kdyz zacnes premyslet, prijdes o celou svou osobnost...
  • Upřímně se divím, že Lara zůstala běloškou. Zatím...
  • Původní milf verze byla lepší. Z toho feministky hubly. Tohle je neurčité. Nějaká teen
    • Mě osobně ta karikatura milf s nadměrnýma "nárazníkama" přišla divná. Tělesné proporce současné herečky jsou reálnější a hezčí.
  • WalkingWad
    Vůbec nevypadá jako předloha... to tam mohli dát úplně kohokoliv, kde jsou prsa a zadek ? :(
    • Kdyz uz se to nataci v africe, mohli dat do hlavni role nejakeho svalnateho belocha ktery by zabijel zombie (do role zombie by angazovali cernochy).
    • Jack1947
      Není to jedno, nikdo nečeká že to bude jako hra
    • Souhlas, mohli vybrat nějakou herečku, která je rebootovaný Laře aspoň trochu podobná... a neni o 10 let starší.
    • To prvni vpredu, to druhe vzadu kousek niz...
    • je to podle posledních dvou dílů
  • Pěkná Lara. Alicia sice má menší kozy, ale vypadá dobře a i skvěle hraje. Určitě mnohem lepší Lara než v podání Angeliny Jolie.
    • Průměrná ženská, nic moc.
      • Jack1947
        Mě se spíše do té roli moc nehodí, než že by byla nic moc.

        No jo spletl, asi holt neměli moc na výběr. ( Ta ze SW7 by se tam hodila snad i lépe)
        • kvůli SW7? nepleteš si herečky?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit