Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co se tyka dokumntu po windows, zminovane na zaznamu, tak to MS udelal konecne logicky. Oddelil program a uzivatelska data. Na jinych OS bezna vec. Zvlast, kdyz program je instalovany jednou a casto pristupny vsem uzivatelum, kdezto uzivateslka data (savy) ma kazdy zvlast a z principu by nemel mit pristup k savum ostatnich uzivatelu. Jak by se asi tazatel tvaril, kdyby mu treba sourozenec premazal jeho savy? Windows ted programum s beznymi pravy zakazuje ukladat cokoliv v Program Files (take bezpecnostni prvek) a tak jsou vyrobci jednoduse nuceni ukladat prave v dokumentech uzivatele.
  • Mironet
    Proč není tento speciál zahrnutý v podcastovém rss? V budoucnu prosím o vkládání i speciálů. Kdyby měl téma nezaujalo, je snadné ho přeskočit.
  • Mart9
    Je to maximálně měsíc, co Pavel v nějakém FC nebo gamesplayi prohlásil, že King Kong hra nebyla dobrá, tady najednou říká, že to byla super hra. Tak co z toho platí Pavle? *4*
    • Luke
      Fakt jsem to řekl? Jejda. Platný je to, že je to dobrá hra. ;)
  • Dobré povídání Adamovo nadšení je nakažlivé *1*
  • Kedaro
    Nebude ten Warcraft film trochu jak Úsvit planety opic. Opice i lidi mají své pro a proti atd? Nechci spoilerovat.
    • Bude asi jako pribeh Warcraftu 1
  • TheGGG
    novan giv a šit
  • Phillios191
    hele, Áda :D
  • Psal jsem to sice i do chatu, ale i tak mě to zajímá:

    Když přišla na řadu část s výběrčím mýta, nemyslel Adam scénku z Tří veteránů?
    • Overwatch
      Ha, už vím! Blazing Saddles! Nevím proč se mi do toho přimotali Pythoni: https://www.youtube.com/watch?v=SbWg-mozGsU

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit