Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím pánové,

    hezký vzpomínky na Mafii. Kdo mě ale byl absolutně nesympatický byl Vávra... To se chová normálně tak arogantně? Z těch jeho slov mi připadalo, že všichni kromě něj a lidí kolem něj jsou looseři. A na každou otázku skoro odpovídal protikladem a ještě k tomu tak polopodrážděně. Nic nechtěl přiznat. Zklamal mě, hoch jeden...
    • to ti přišlo jen proto že jsi mladej čůrráček
  • Jenom mě překvapilo, jak hejtoval českej dabing, kterej se mi teda fakt líbí, ať už Rychlej přehrává nebo ne. Škoda, že se nerozpovídal o hudbě, která má na oblíbenosti taky velkej podíl.

    Danovi přeju, aby mu vyšli husiti a měli jsme tu aspoň těch deset kreativních lidí.
    • k hudbě správná poznámka... ta hudba je dokonalá a taky sem si říkal, že to je snad jediná věc, která mi tam chyběla trochu se o ní zmínit... a to protože je fakt dokonalá... celeje soundtrak mám a občas si ho pustím, v tu chvíli se vždycky spustí velká nostalgie a obzvláště třeba při uvodní melodii mi fakt běhá mráz po těle a cítím tkaovej skvělej "pocit radosti".... :-)
      • po hříchu pro mne byl největší zážitek z hraní Mafie 2 ten moment, kdy se mi v rádiu zapnula hudba z jedničky ;-) a pak samozřejmě mise s Tommym.
        • Tak tak... hudba taky... ale pro mě byl taky asi "bohužel" nejsilnější zážitek z Mafie II právě ta mise, kde jsem v úvodu jel oddělat Tommyho... už jen tenhle samotnej fakt znamená, že na Mafii II bylo opravdu něco špatně... :-)
  • Dane, máš být na co pyšný.
  • A Poláček tam seděl proč? Vždyť celou dobu mlčel. Proč jste raději nepozvali někoho, kdo by měl co říct?
    • Aby Džejdý mohl hatovat na Twitteru.
    • janchor
      Protože nikdo další nebyl po ruce a Petr tam byl především kvůli ošéfování Skypu.
  • mafia je hodně dobrá hra, ale dle hodnocení spousty zaslepených lidí by měla dostat všude nejméně 150%, jinak je to urážka... ona ta hra měla i svoje negativa, jako třeba časté a asi i úmyslné přejíždění přes celou mapu
    na legendu se zkrátka nemá šahat, trochu mi to připomíná kult tatíčka Masaryka, který taky nebyl žádný světec a uplácel novináře, o nedávné Havlománii ani nemluvě... o tom někde napsat pravdu se rovnalo lynčování ze strany davu

    řeknu to asi tak... 2 roky zpátky jsem hrál Morrowinda a skvěle jsem si ho užil, s láskou jsem na něj vzpomínal a když jsem ho zkusil před pár měsíci znovu uvědomil jsem si, že to žádný zázrak není, hra má spoustu chyb na které člověk rád zapomene a dodatečně si uvědomí, že na hru vzpomíná rád spíše kvůli životní etapě, kterou tehdy prožíval

    zase si tak tu Mafii neidealizujte, byla to dobrá hra, ale určitě ne dokonalá... spousta lidí se na ni dívá přes růžové brýle už jen kvůli tomu, že je českou hrou, nedejbože pokud jde o brňáky
    • Pro mě ta hra je prostě dokonalá a já bych jí dal nejméně 200% a negativa tam opravdu žádně nevidím... to co tobě může připadnout jako negativum, viz. třeba to časté přjíždění přes celou mapu, tak mě tohle přišlo skvělí a bavilo mě to stále... Mafii jsem dohrál už ani nepamatuju přesně kolirkát, stratil jsem se někde po tak 10-15 dohrání, ale mylsím že tak 20 krát bude... a i když sem jí hrál naposled, tak mě to časté cestování přes celé město prostě bavilo...
      A právě v tom bylo taky to kouzlo, v tom jak byla hra úplně reálná co se týče toho běžnýho fungování... auta byly plečky, jeli na prd, ale ony tak opravdu jeli... a i ty smaotné mise a ježdění bylo prostě normální, tak jak by to fungovalo i v reálu... dostaneš nějakej úkol od Morela, jdeš na misy, musíš si vzít auto, zajít si pro zbraně, a přes celé město dojet, na místo určitění, tam kde se ta mise má odehrávat... atd atd atd...
      Prostě NEJ hra.... opravdu legenda...
      • ty vado, bych si nejradši usekl ruce, za to co jsem v rychlosti napsal... :-D
        to s tím úkolem od Morela... samozřejmě tam mělo být Salieri...
        Ale už tenhle podcast mě nahlodal v tom, že bych si mohl zkusit mafii znova nainstalovat a znova jí trošku projet... :-)
  • Uff, už jen to main theme... Nádherný zavzpomínání, díky za něj! Já Mafii před těma deseti rokama vyhrál na brněnským invexu chvíli poté co mě v šalině zkasíroval revizor. Paradoxně jsem v té době neměl ještě ani počítač :) Teď si zpětně říkám, že to nebylo jen o vyplnění volnýho času v našich raných zevlácko-studetských letech. S druhým Silent Hillem a sérii Baldur's Gate to byl základní stavební kámen našich neukotvených duší. Dneska jsou už z těch puberťáků od vysvícených monitorů mnohdy tátové, ale že by tu generační výměnu první Mafie neustála si nemyslím. Na to se až moc snadno zarejvá hluboko pod kůži.
  • První a zřejmě poslední podcast, kterej jsem dokoukal do konce. Zrovna včera jsem Mafii dohrál. Už po sté a pořád to baví. Kdykoliv slyším úvodní skladbu, je to jako bych potkal starýho kámoše. Nemůžu si pomoct, ale Fallout 2, Baldur´s Gate a Mafia pro mě má zvláštní "feeling". Ty hry nejsou dokonalý, ale váže se k nim tolik vzpomínek na dětství, že je řadím prostě na absolutní vrchol. A jsem rád, že v tom nejsem sám.
  • ok no takže na oslavu deseti let si to budu muset zase zahrát... už jsem přestal počítat, ale zhruba to bude tak po dvacátý :-D
  • U zavodu :) jake jste mely casy? Me se jednou povedlo dat kolo za 0:58 sekund (to byl fakt maras) kdyby nekdo poslal odkazy na nej statistiky budu rad
  • nostalgie, kdyz jsem v obchode videl kolekci klasiky... neodolal jsem a vzdycky se k ni rad vratim. pro mne proste nej hra ze vsech *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit