Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Líbí se mi, jak se Patrik postupně ve fight clubech otrkal *4*
  • jeanczarny
    Konečně Fight Club, který dostál svému jménu :D
  • Zdar, rozhodně se nechci nikoho dotknout, ale chybějící Pavel v roli moderátora, je hodně znát.
    Umí kluky pěkně vyhecovat do debaty svými hloubavými příspěvky.
    Takže doufám, že Alešovo poznámka na začátku, že Pavel už nikdy nepřijde, bylo jen pokračování vtipů na téma "Všechny vás vyházím, protože mi málo lezete do ..." *15*
    • TheGGG
      pls konečně jsou tam za stolem lidi co hry hrají, znají je a baví je... takže neměnit.
      • Jack1947
        Podle mě to bude i tím že jste věkově docela blízko tudíž je to tvoje herní skupina, kdokoli nad nedejbože 28 let a více je starý zapšklý vyhořelý "důchodce" a už nemá co mládeži nabídnout.

        Já jsem za tyhle vyhořelce rád pro mě jsou to matadoři herní novinařiny ( celkem) ale taky neřikám že mladá krev je špatná to vůbec. Proč by nemohlo být to i to. Ne vyhořelý ( tolik možná nejsem) spíš trochu už unavený.
        • TheGGG
          ty jsi hlavně chorý jacku.... ale pokud tě baví koukat na bandu znuděných strejců bez ohledu na věk, co už je nic nebaví a ani neví jaké hry mají v daném roce vyjít, tak holt asi budeš muset začít hledat někdě jinde....
          • Znudení strejdove asi ne, ale mladí zelenáči taky nejsou žádné terno.
          • Jack1947
            Ty nejsi ? neustálé plození trotlení pccčkářů. Ne opravdu se v tom nevyžívám ale díky retru se dozvím hodně věci co jsem neveděl řiká se tomu vzdělání mohl bys to zkusit.

            Tak jo no mohli by se třeba zaměřovat na víc her ne třeba jen indie co hrají ale taky tady v redakci je spousta redaktorů co různé hry nehraje ( pak na ně ani nepíše recenzi)
            Píšeš bez ohledu na věk ale o to tu přesně jde, třeba Pecháček není úplné ucho a něvo málo se starších her v brzkém mládí nahrál což mě i celkem těší. Za to má mé a určitě i jiných neskonalé uznání... pokud by je to nebavilo dělat to nebudou FC je trochu něco jiného a každý týden se nedá vše skloubit za 1:30h nebo 2hodin a informovat o všem. Tenhle formát v dnešní době už moc extra není. Taky na něj nekoukám pokaždé... některé díly mě z podstaty nebaví.

            Jen se mi nelíbí například že se to za Pavla utíná moc brzy ale retro a některé gamespleje bych neměnil zvlášt třeba že on to kolikrát táhne zcela sám. Je v tom dost dobrý.
      • Martin možná hrál ze všech nejmíň, ale poslouchal se ze všech nejlíp. *3*
    • Mart9
      Co prosím? Pavel je dávno za zenitem. Působí, jako by pro něj FC bylo jen povinností a témata rychle žene kupředu, aby už mohl na cígo. Naopak FC bez Pavla jako moderátora jsou pohodové.
  • Myslím že Frostpunk by stál za dubnovou zmínku :-) , ale chápu asi náročný velikonoce *1* *1* *1*
    • Tak narocne, ze jsi se vydrzel divat/poslouchat jen prvnich par minut :) 13:25 btw
      • Ted na to čumim znova *3* , já u toho asi na chvilku vytuh *1*

        Takže redakce pardon .
  • funza
    co ten střih během první minuty?
    • Mart9
      A co teprve ten střih před koncem?
      • Mart9
        Proč nesouhlasné hlasy? Vy ste si nevšimli?
  • Lima
    Sjížděj už FC 369, a přitom 368 ještě nemají ani ke stažení. Jste pozadu, chlapci.
    • ales.smutny
      To byla moje chyba, nějak tam vypadlo publikování, dodatečně napraveno.

      Mea culpa, mea maxima culpa.
    • Mart9
      Pozadu jsi ty, když si FC stahuješ.
      • Lima
        FC poslouchám v práci, nepotřebuju sledovat video. 368.díl úplně přeskočili, nedali ke stažení, to je myslím tady poprvý, co se to stalo.
        • Mart9
          Taky poslouchám v práci. Prostě si youtube shodím do lišty.
          • To musi byt narocna prace.
            • Mart9
              Games.cz ale není hra, abych ji hrál na konzoli.
            • Jack1947
              Jo a sem píšeš taky hlavně z konzole :D
            • Mart9
              Náročná práce s PC, proto ve volném čase už raději hraji na konzoli.
        • MickeyMutant
          Myslím, že se v dalším díle vyjadřovali, že v třistaosmašedesátce padlo tolik neověřenejch, zavádějících, mylnejch a protichůdnejch informací, že celý záznam radši ani nebudou nabízet ke stažení. Navíc je tam problém s Martinem Bachem, který už není členem redakce a který si prý řekl o takový honorář za hostování, že si další publikaci ve stažitelné podobě po dohodě s Tiscali právníkem Aleš radši rozmyslel. Poslední hřebíček do rakve zarazil Adam, když si na záznamu všiml, že si zase zapomněl oholit předloktí.
      • zaty
        Fakt? Tak to jsem asi taky pozadu, protože si audio verzi taky stahuju přes podcast addict a poslouchám ji při běhání, stejně jako hpod a další podcasty (hlavně z ČR Plus).
    • si to stáhni z Youtube

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit