txt

napsat komentář

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
Píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

diskuze (18 příspěvků)

 • Inquisitor tiscali.cz
  4 se líbí

  ...

  17.7.2017 upraveno
 • jack facebook.com
  5 se líbí, 2 se nelíbí

  Ahoj, jen opravim par nepresnosti, k Diablu, ktere ve FC zaznely k D2 i D3. Není pravda, že Necromancer je první přidana postava v D3 a k D2 ani D3 nebyly "DLC".

  D2 má Lord of Destruction DLC, které se stále prodává za 10USD stejne jako zakladni D2 zde: us.battle.net/shop/en...-games

  D3 dostal v DLC Reaper of Souls už tenkrát novou postavu Crusadera a nový ACT V. Vše se opět prodává zde: eu.battle.net/shop/en...diablo

  Hráč si může v multiplayeru během hodiny nechat vylevelovat na 60-70ku a proletet pribeh a pak si zapnout obtiznost jakou chce.

  17.7.2017
 • facepalm (anonym)
  3 se líbí, 7 se nelíbí

  Opravim tvoje nepresnosti - LoD ani RoS nejsou DLC. Necromacncer je prvni pridana classa, Crusader se jakozto obsah NE-DLC nepocita.

  17.7.2017
 • mynona (anonym)
  7 se líbí

  Proč by se jako crusader nemohl počítat? :D Je to prostě první přidaná postava k základnímu D3, tak tady nežongluj se slovíčky.

  U obou postav musíš mít koupený příslušný herní obsah, který není přístupný pro hráče se základní hrou.

  17.7.2017
 • facepalm (anonym)
  10 se nelíbí

  Ano budu zonglovat se slovicky, pako. To je presne to co delam, a budu to delat do doby, nez se moderni vypatlanci budou vyjadrovat presne. Kazdopadne ne, nepocita se. Kdyz se rekne pridana postava, tak se tim mysli presne to co udelali s necromancerem, nikoliv to, kdyz je postava soucasti velkeho datadisku. Cimz se opet dostavam k pojmu DLC. Necromancer je DLC, LoD a RoS nikoliv. Vim, ze jakozto slabomylny jedinec pod pojmem DLC vidis onu zmutovanou definici zalozenou na debilite a tak si prosim nastuduj pojem DLC a datadisk a vyjadruj se presne. Usetris tim nervy a praci ostatnim lidem a mozna pak budes i pouzitelny.

  17.7.2017
 • jack facebook.com
  1 se líbí

  Ja bych se primlouval za smirlivy ton *3* . DLC je zkratka "downloadable content" a připadá mi, že se používá pro všechen přidávaný obsah ke hrám.

  Vzhledem k tomu, že se již oba zmíněné přídavky LoD a RoS distribuují digitálně, myslím, že splňují termín DLC.

  A také nerozumím logice nepocitani Crusadera. Jak pise kolega. Byl dodatečně přidán a nebyl v základní hře. Tím pádem se jedná o dodatečně přidanou postavu/class, ať se tak stalo jakkoli.

  18.7.2017
 • Petr (anonym)
  6 se líbí, 3 se nelíbí

  Bude někdy v následujících měsících hostem Fight Clubu i Dan Vávra nebo Viktor Bocan? Neříkám, že stávající sestavy jsou špatné, ale už to chce trochu okořenit.

  13.7.2017
 • RKD (anonym)
  4 se líbí

  Tipnul bych si, nebude se jim chtít. S blížícím se vydáním KCD budou v jenom kole. Navíc u Dana lze pozorovat posun do lehce melancholických poloh. V článcích v Levelu už nesrší takovou kritikou jako dřív. Zřejmě si do kritizovaného objektu najednou projektuje sebe a svoji hru.

  13.7.2017
 • Lukáš (anonym)
  16 se líbí, 1 se nelíbí

  Můžu OT? Nejsem registrovanej a nehodlám to měnit, takže jinam to házet nebudu. Ale koupil jsem si ten Humble a chci jen Residenty, tak vám dám zbytek:

  Dead Rising 2: Off The Record - 8LLLY-ZW9KW-HZMNI
  Umbrella Deluxe - ACMZK-Q6CZM-EETNQ
  Devil May Cry - CIB4K-EF7JZ-R9ICM
  Umbrella - D9NN0-99EMD-MKF5B
  Strider - C3ND6-ABA32-MX0BY

  12.7.2017
 • Lima facebook.com
  1 se líbí

  Dík moc za Devil May Cry *3* *14*

  12.7.2017
 • Dan (anonym)
  1 se líbí, 13 se nelíbí

  Pojď na Steamgifts.com a neházej klíče anonymním nevděčníkům v diskuzích. *3*

  12.7.2017
 • Lukáš (anonym)
  24 se líbí, 1 se nelíbí

  Ahoj Dane, zběžně jsem na to koukal a musím říct, že je to v zásadě amorální. Ty hry jsem daroval bezpodmínečně. Když něco chceš darovat, tak to musíš myslet vážně. Steamgifts je kšeftování, spekulace a ještě to chtělo po mně, abych měl na svém účtu hry za 100USD, abych mohl dostat klíč na nějakou jinou. Tfuj! Vyloženě nechutné. Proč je anonymní člověk míň oproti někomu, kdo má na steam účtu kvadrilion her a sbírá další? Lima mi upřímně poděkoval a to mi bohatě stačí.
  P.S.: Kdysi jsem hledal komu daruji nábytek, když jsme se stěhovali, tak jsem našel jednu stránku ... myslím, že to bylo "nevyhazuj to" nebo tak něco. Pamatuju si, jak jsem se tam zaregistroval a zjistil, že spousta lidí tam začala kšeftovat a chěla za ty věci, co měla původně darovat, nějakou symbolickou drobnost. Tady je to stený, ztrácí to původní smysl. Darování je bezpodmínečný.
  P.P.S.: Sorry po ránu za tyhle star trekový pindy:)

  13.7.2017
 • Dan (anonym)
  2 se líbí, 4 se nelíbí

  Proboha, samozřejmě máš svaté právo nakládat se svými klíči, jak uznáš za vhodné. To byl jen takovej můj osobní podotek. Steamgifts není žádná podvodná stránka, o žádné kšeftování a spekulace tam nejde. Ta hranice 100USD je tam právě proto, aby se neregistrovali lidi s alternativními Steam účty. Prostě dáváš (když chceš) a vyhráváš (když se na tebe usměje štěstí). Jsem tak zaregistrovanej několik let a vyhrál jsem tam (+ daroval)super hry a je tam skvělá komunita lidí. Nenech se zmást povrchním pohledem. Tolik za mě a sorry, jestli jsem místní mínuskář§m hnul žlučí. *5*

  13.7.2017
 • Dan (anonym)
  2 se líbí

  Jo a abych nezapomněl, tak tady má jeden šťastlivec Kentucky Route Zero: BPPVR-2QA8M-BT8MB

  13.7.2017
 • risa2000 tiscali.cz
  1 se líbí, 17 se nelíbí

  Spíš je otázka, jak to, že se chceš zbavit nějakých klíčů, souvisí s diskusí k podcastu? Možná bys mohl příště věnovat nějaké úsilí vyhledání správné diskuse.

  17.7.2017
 • SadButTrue (anonym)
  18 se líbí

  Jasne, do nej borce...vzdyt tady chce nekomu darovat klic zdarma...co ty jsi za trageda? Jak rikam - lidem jebe...

  17.7.2017
 • mynona (anonym)
  6 se líbí

  Děláš jak kdyby byla zdejší diskuze nějak plodná a obohatila tě o věci co už sám dávno nevíš...

  17.7.2017
 • TheGGG tiscali.cz
  1 se líbí, 3 se nelíbí

  vidím, že nejsem jedinej, kdo nakoupil ten bundle... rozhodně dobrej deal.
  BTW: píšeš že sis koupil bundle jen kvůli residentům, ale dáváš sem umbrela corps, to je přeci taky "resident evil" ehm *11* *11*

  17.7.2017 upraveno