Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukám, že cenzor se v neděli nudí a zuřivě maže neškodné příspěvky o jídle. Ok, takže nemá smysl plýtvat v diskusi na games časem, beru na vědomí..
    • dej si radsi rizek .)
      • Segedínský řízek, největší mňamka
  • Poláček je můj člověk. Segedín není guláš, to je rovnou gastronomický zločin.
    • Máš pravdu, že segedín neni guláš. Je to totiž původně segedínská vepřová kotleta. Ale jinak je to dobrota. Když se to umí. Bohužel to, co většinou člověk dostane jako segedín je spíš k pláči a se skutečnym segedínem to nemá nic společnýho. Ale garantuju ti, že dát si ho v maďarsku, spráskneš ho i s talířem a budeš se oblizovat až za ušima.
      • Jack1947
        Není lepší si dát ten madarskej guláš ( když už tam bude) *12*
    • a ja zase treba radsi rizky :D
    • Robotron3
      Mě zase třeba nechutná koprovka no. A co s tim? Nic...
      • sipecka
        kdo má rad koprovku? Děti do deseti let. Obecně český jídla jsou převážně k smíchů.
        • Robotron3
          K smíchu je spíš tvuj komentář.
    • To je nějaká nová móda se vymezovat vůči sgedínu? Něco jako ponožky v sandálech? Nebo ta meruňka na plátku masa či co? Já jen abych byl in, vlak ujíždí hrozně rychle.
      • sipecka
        ponožky v sandálech *15* To je tak nechutné *11*
        • Z pohledu hygieny je lepší mít ty ponožky v sandálech :D
    • sipecka
      souhlasím, nejsem fanynkou gulášů, ale nemám problém sníst zvěřinu či hovězí, ale Segedín je zvěrstvo.
    • Jack1947
      Já radši knedlo-vepř ale proti gustu *12*
  • Dominator666
    Koukám, že Adam moc Vávru nemusí. To je asi kvůli Max Payne 3, že? :) :) :)
    • Robotron3
      Už hodně dlouho všechno kolem Vávry, co se netýká přímo jeho herní tvorby uplně ignoruju, a sem s nim v pohodě :)
    • TheGGG
      Vávra má skvělé politické názory, ale pokud jde o hry, je to věčný rejpal... to radši moc neřeším. Ale SJW dává čočku jakou zasluhují a proto si jeho komenty rád přečtu. Alespoň jeden český dev není kavárenský naivní mladík...
      • Hahaha, Vávra který baští hoaxy a Infowars konspirační magořiny i s navijákem má skvělé politické názory, to určitě *3*
        • TheGGG
          pls hoaxy? Spíš pravdivé informace, které se politicky korektní mainstream neodváží říct.... že lidi jako ty zavírají před problémy oči, neznamená, že to tak dělá každý.... *3*
        • Odkdy se prosim tě hoaxy cenzurujou? Magořiny a propagandu vždycky chrlí předevšim mainstream. Infowars jsou schopný vyplodit solidní bláboly, ale na naší ČT nebo jakoukoli velkou zahraniční stanici jako CNN nebo BBC se co se týče hadích mastí, polopravd a zcela fabrikovanejch lží zdaleka nechytaj. Základní pravidlo pro rozeznání odkud vane smrad je vždycky cenzura a ministerstvo pravdy, ale to se lidem, který cenzuře tleskaj a vyžadujou jí, těžko vysvětluje. OK
    • Jack1947
      Vávra se solidně zakoukal do průměrnovky Widlelands
    • Max Payne 3 je herně zábavná střílečka ale naprosto ztratila všechno to kouzlo prvních dvou dílů.. a ten "alkoholovej" filtr nemůžu skousnout doteď..něco tak rušivého jsem snad ve hře nezažil.
    • Overwatch
      Max Payne 3 byl super střílečka :). S jeho názorem na Horizon fakt zásadně nesouhlasím. Což neznamená že s ostatními názory jo, jak jsem říkal - nesleduju ho.
      • V této sestavě, po dlouhé době FC, kde jsem se bavil :) Vašek by toho mohl říct klidně víc .)

        K HorizonuXDan -
        Já mám Dana taky celkem rád, ale někdy střelí hodně mimo .) souhlas s názorem Dominator666.
        Horizon mám zrovna rozehraný a abych pravdu řekl, už dlouho jsem se takhle pěkně nezžil s hlavní postavou. Líbí se mi spousta detailů, které v té hře jsou (malá Aloy klopýtá při sprintu, velká Aloy "hladí" vysokou trávu když jí prochází), grafika je krásná a rozhodně ne bramorová *16* .

        Když to porovnám s KDC (jsem backer), tak teda nevím kde Dan bere tu odvahu kritizovat...
        • No já si hlavně myslím, že si na sebe Vávra plete bič jako prase (byť jen u CZ/SK komunity) ale přesto, ta jeho hra bude muset bejt sakra dobrá, aby mu ty jeho názory na ostatní tituly všichni neomlátili o hlavu.
          • Presne tak, ma to bejt pokrytec a vsem lizt do zadku, aby mu pak taky pokrytecky pochvalili hru. To fakt nemuze napsat svuj osobni nazor hrace na hru? Tak se mu neco nelibi ... no a co? Zvlast grafika je hodne subjektivni - kazdymu se libi neco jinyho. Navic ta hra neni jen jeho dilo, dela na tom mraky lidi a urcite to nefunguje tak, ze by si on duplnul a vse bylo po jeho. Kazdopadne uz vidim tu frontu natesenych "osob" co cekaj, aby si mohli kopnout.
            • A co jako tak hrozného napsal? Zahlédl jsem jenom že napsal, že Wildlands mají lepší open world krajinu než Horizon. Což je nakonec pravda. Horizon je fantasy splácanina a Wildlands se snaží o reálnou krajinu...
        • Llour
          A já nechápu, proč každou hru, kterou Dan zkritizuje všichni porovnávají s KDC. Copak Warhorse má 80 milionů dolarů a dělá západní AAA hru? A novináři, kteří nikdy žádnou hru nevytvořili také nesmějí kritizovat??
          • DwaR
            zle to porovnávaš. je kritik a kritik. herný novinár je profesionálny kritik, nemusí nič vytvoriť. je to recenzent. on má porovnávať kvalitu daného diela na základe určitého súboru odborných znalostí, poznatkov a hlavne orientovaní sa v danej problematike. umelecký kritik nemusí byť baleťák, aby vedel ohodnotiť, že balet je dobrý/npodaril sa. proste toho videl toľko, ovláda problematiku natoľko, že to vie posúdiť.
            "obyčajjný" kritik som napríklad ja, keď na základe subjektívnych dojmov bez hlbšieho poznania sprdnem mass effect, že je to priemerná hra, lebo nespĺňa moje očakávania.
            a potok je to kritik - "hejter" - ľudovo povedané pindalín, ktorý všetko ofrfle len preto, aby frflal. a síce vávru nesledujem, ale občas z jeho komentárov, ktoré sa ku mne donesú, mám pocit, že sám seba zhadzuje práve do tejto kategórie. proste silou mocou kritizovať, frflať. a prote často dostáva čočku tým, že ľudia porovnávajú jeho dielo s tým, čo ofrfle.
            osobne mám dojem, že vávra si robí image ako mourinho. proste negatívna reklama aktuálne letí.
          • Jack1947
            Taky to nechápu a těch věcí je víc, nicméně si taky mohl ukousnout velké sousto a at se bude snažit sebelépe prostě to bude mít třeba do ideálu ( jeho) moc daleko.
          • No protože až vyjde KDC, tak to bude bránit zuby nehty... ale možná termín kritizovat úplně neodpovídá, tomu co tím chtěl říct a co jsem tím chtěl říct já.

            Navíc pěkná grafika nemusí nutně znamenat AAA západní titul... pro mě musí být grafika hlavně funkční, rozhodně ne fotorealistická a bůhví co ještě... i pixelart mlže být pěkný když je vytvořený s citem a umem
            • Llour
              To není hate. Dneska je to modní slovo, ale nenávist je strašně silná emoce, která je velmi vzácná. Tohle je prostě obyčejná kritika.
            • To co píšeš není tak úplně pravda, pokud herní vývojář kritizuje nějakou hru, tak se logicky bude porovnávat s jeho prací. Protože v takovém případě se dá použít porovnávání výkonů zúčastněných stran.

              A ještě jednou zopakuji, že jeho příspěvek ohledně Horizon ani není kritika, nýbrž jen hate.
            • Llour
              Ano bude to hájit. A stejně tak milion lidí tu hru bude kritizovat (včetně místní redakce) a bude to jejich právo. A já pochybuji, že Vávra bude jejich kritiku spojovat s tím, že co oni kdy vytvořili. Proto jeho kritiku současných her neporovnávám s jeho prací. To by totiž pak všichni herní novináři nemohli psát žádné recenze, protože naprostá většina z nich by nedokázala vytvořit ani tu nejubožejší hru.
      • Dominator666
        Mě trojka taky bavila. Já nevím, Horizon jsem nehrál, ale z toho, co jsem viděl, tak mi to škaredé opravdu nepřijdu nepřijde. Dana mám rád, ale někdy mi přijde, že se svými názory snaží zbytečně odlišovat, jen aby na sebe upozornil. Díky za reakci.
        • Preed
          Dan Vavra je pre mna jediny clovek ktoreho som prestal follovat na vsetkych socialnych mediach :D proste strasne vela politickych postov pravazne o SJW (co sa omrzi rychlo) a ked pise nieco o hrach inych ludi tak to vacsinou je na sposob ze "som special snowflake,vsetkym sa vam to paci tak to ohejtujem", kazdy ma pravo na svoj nazor ale prestalo ma to bavit,nic mi to nedavalo.
  • Draken69CZ
    Jakou silou? Vší silou. Jen si bouchni! Komu tím prospějete, co? Druhé straně?!?
    • A myslíš, že to bude stačit? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit