Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mě to vubec nejde přehrat proste, seká se to uplně brutalne :/ pritom tam mam nabufovanejch 30 minut dopředu
    • ve chrome mi popravde ani nejel. Proto chodim na trailery jinam.
    • to je ten vynikajici lokalni prehravac, ale ten se nikdy neresil, takze ted s tim tezko najednou zacnou neco delat
      • hmm je to divny, me to driv moc problemy nedelalo, az ted od recenze dooma.... kazdopadne reseni je, proste to nechat cely nabuferovat a pak si ten seklej zaznam posunout o par sekund a tim se to cely nejak rozjede a fachá... takže prostě streaming se nekoná, je treba cely to sosnout a pak to odseknout, zajimavy no... ted sem to dokouk, díl v klidu
        • ringmancz
          a proč si to nepustit na youtube?
  • Mart9
    Ta rána do stolu vůbec nevadí. Máte mikrofon na hlavě, ne na stole. Klidně mlať dál, Pavle.
    • Inquisitor
      Nějak si tu pozornost získat musí :)
    • MikeR
      No ale všeho s mírou. Aby se ten stůl rozložil právě v období, kdy hoši vklouznou do svých oblíbených šortek, to zase jako ne. Já už si pohledů na atleticky ochlupená lýtka užil víc, než jsem kdy předpokládal. Neříkám vůbec si nebouchnout, ale silou s ohledem na výrobce nábytku.
      • Mart9
        Při vší úctě k Pavlovi, nevypadá jako někdo, kdo by jednou ranou sundal stůl :)
        • MikeR
          Ikeu zvládne i netrénovanej antikaratista. Samozřejmě jestli tam maj poctivej výrobek z masivu (ale moc to tak nevypadá), může Pavel použít i obě ruce, případně zaútočit klávesnicí, je-li opravdu potřeba dostat se urychleně ke slovu. Oslí můstky nejsou legrace, to já zase uznávám.
  • Od gid gud pres Doom po:

    My recent friction-full experiences with non-mobile games - http://www.gamasutra.com/blogs/AndreasPapathanasis/20160524/273312/My_recent_frictionfull_experiences_with_nonmobile_games.php

    S nadsazskou, ale faktem zustava, ze rekneme demografie hracu, tim i herzni design a hry, prochazi obdobim kdy se ze sub-kultury stava kultura vetsinova, z hardcore nerdu tzv casuals.
  • obycejnej konzolak, nic k videni nebo diveni
  • nestihnul jsem podcast naživo, ale jestli si to bude číst ten co se ptal na mangu, tak sice akční ale ne pro děti a teenagery(= žádné naruto nebo bleach) vydává crew Gunsmith cats, teď 3 díl ze 4, můžu doporučit i dneska už docela staré třídílné OVA a opět akční ale i s nějakou tou romantikou stačí jen zabíjet, taky od crwe a je to jenom jeden díl s uzavřeným příběhem
    • DekkerDave
      Takových weebů tady...
    • Femto
      už sem tu psal několik tipů na anime,takže zkusím nějaké jiné pro změnu:

      Kino no Tabi: The Beautiful World, Natsume Yuujinchou, Hotarubi no Mori e, Serial Experiments Lain, Shigurui. Pak tu podesáté napíší Casshern Sins a Shinsekai yori. To jsou anime, které si mi asi nejčastější vrací do hlavy a jedny z mála, které bych se nebál hodnotit 10/10...
      • Shigurui je zanimováno jen z poloviny, takže v tomhle případě bych doporučil rovnou přečíst mangu..
        Minule tu někdo zmiňoval Knights of Sidonia, což je taková příjemná (nejen mecha) alternativa ke klasickému Evangelionu.. za sebe přihazuji, také už poněkolikáté, civilní Welcome to the N.H.K. *3*
        • Femto
          Ta druhá série Sidonie mě dost otravovala. Ta první je poměrně fine(6/10) Jinak ano, Shigurui není dokončeno, bylo to tak temné a krvavé, že to nedostalo pokračovaní, což je velká škoda. Ještě mě napadlo, že jsem tu neviděl se nikoho zmiňovat o Kara no Kyoukai. To doporučuji či Memories - hlavně ta první povídka o vesmírných popelářích stojí za to vidět - je fantastická.

          Welcome to the N.H.K. neznám, takže díky za tip. Někdy vyzkouším.
    • K tomu Anime. Pokud mate radi RPG a zvlast online MMoprg vrele doporucuji "Hai to Gensou no Grimgar" ktere previsuje vsechny anime na toto tema na tisice mil. Osoby se ocitnou v novem, pohadkovem, neznamem
      svete bez vzpominek na minulost a znalosti sveta ve kterem jsou. Smrt je totalni bez respavnu. Plus svata trojice tank, dps a lecitel.
      Vyborne charaktery animace a poklidny pribeh zaroven celkem drama.
      https://youtu.be/Ii2-zqoB-ww
  • da sa suhlasit iba s bachom. Zase
  • Na to zamyšlení se nad tolerantností herní komunity jsem celkem zvědav.
  • nechcete zas doplnit pravidla? http://games.tiscali.cz/tema/pravidla-klubu-rvacu-62028
    • blixa
      Hotovo, díky za připomenutí :)
    • Mart9
      Snad ne, zbytečná práce navíc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit