Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sr_Lobo
    Mno vim jak se cejtis, mam realne tak 800kB/s za 690,- mesicne, protoze na nasem miste proste nic lepsiho neni. Ze stejnyho duvodu sem si kupoval GTA V v krabici a jaka byla pak ohromna radost kdyz disky 4-6 byly spante vylisovany *16*. Petrovy arguemtny o tom, ze rychlej internet je dneska stanards, sou trochu sobecky a pragocentricky. Sam sem v praze vyrustal a zvykl sem si na to jako standard - prestehovani kousek za Prahu me tezce vyvedlo z omylu.
    EDIT:Mela to bejt redakce na Lunka.
    • no ja za ten 5 mbit platím mesačne v prepočte asi 500 SK, teda 15 euro, je to dosť na to aký je to pomalý net, keď si to porovnám trebárs s optikou od UPC kde je 150 mbit za 19 euro tak ma ide šlak trafiť...
    • Tak to je teda síla. Já měl 20MB/s za 600Kč a zdálo se mi to drahé, tak jsem připojení zrušil a jsem doma bez netu. :D Též se to dá. *3*
      • Sr_Lobo
        No ja net bohuzel potrebuju, jak ja tak pritelkyne delam casto z home officu. A to bys nerek, ze v Ricanech u Prahy to bude s netem tak spatny. Vyzkousel sem 6 poskytovatelu, vetsina ani nezkousila merit signal. O kabelu si muzu leda tak nechat zdat. No vidis, este sem si zrovna vzpomel, ze jim tam musim jit zavolat proc mi zase rychlost spadla na tretinu *15*
        • nightborne
          Sakra, nezávidím... já používal roky DSL od O2, jenže když tu, dementi, kopali kabely, tak je položili nějak zhůvěřile, vytvořili epesní smyčku a já tak měl vzdálenost od ústředny asi šest kilometrů, i když od ní fyzicky bydlím jenom dva. Paráda.

          Před měsícem jsem přešel na jednoho poskytovatele bezdrátu, kterej to tahá přímo z optickýho uzle, v pohodičce si sedím na 50/50Mbps za 500,- a konečně nemám chuť každej den pětkrát rozšlapat router =).

          edit: Hergot, by mě zajímalo, jak to GTAčko dělali, taky jsem tam měl jeden vadnej disk.
          • Inquisitor
            Jo kámoš měl taky jeden vadnej disk.
          • Sr_Lobo
            Njn, ne kazdej ma tu kliku :) a to buchvi jakej bude net na dalsim miste kam se budu stehovat...
            S tim GTAckem to byl nejakej vetsi prus-svih, pamatuju si ze v prodejne mi davali cislo at zavolam prino do cenegy a tam mi rekli, ze pri lisovani doslo k chybe na zarizeni a meli kolem 10% vsech vylisku spatnejch. A to je vskutku slusne velky cislo zmetku, kdyz v baleni mas tolik disku. *9*
        • Tak to pak nic jiného nezbývá. Já bydlím jedno patro nad svým pracovním místem, takže když už potřebuju na net tak si zajdu do práce. Já provozuju underhome office. *3*
  • Já. Už roky a stále je to lepší a lepší a šílenější a šílenější hra.
    To je odpověď na otázku, jestli někdo hraje Dwarf Fortress *1*
    • Aneb, http://i0.kym-cdn.com/photos/images/facebook/000/502/681/75f.png
      Taky se těším na ty hostince.
  • Nemohl by být Bach takhle vtipnej pokaždé? Je to totiž fajn :)
    • Inquisitor
      Jde vidět, že delší absence svědčí. Není to pak tolik unavený a utahaný. Ve třech je to lepší, tak se budou víc střídat a je to živější.
  • Mart9
    Potěšilo mě přiznání, že nikdo z FC nedohrál Hotline Miami 2. Opět je to jen potvrzení, že je to špatná a přehypovaná série.
    • To je tedy potvrzeni *15* *15* *15* uplne se to ted potvrdilo, jen co je pravda !
    • LV462
      Blábol.. Hotline Miami je jedna z nejosvěžujících sérií poslední doby. Jedničku jsem dohrál několikrát na PC i na konzoli, když vyšla na PS plus a je to čistá akční fantasie.
      • nightborne
        Taky jednička byla super, žejo. O tom se nikdo nehádá. Tady jde o dvojku a její poněkud rozporuplnou kvalitu.
      • mit takhle provedeny souboje gta, tak ho hraju dodnes, neskoncil bych uz u 2 *5*
    • to bude spis rukama, nez hrou
  • Mart9
    Že jsem koupil krabicovku a hra se mi po vložení disku začala stahovat na steamu mě pěkně nasralo už u Mafie 2. S odstupem času už mi to ani nevadí, protože se mě to netýká, od té doby jsem vlastně krabici nekoupil, ale děsí mě ta ve FC nakousnutá možnost, že Steam prostě jednou skončí.

    Je možné, že by pak prostě lidi o své hry přišli, nebo je to i nějak smluvně ošetřené, že co je v knihovně, je moje na pořád a Steam by mi to při konci musel nějak vydat?

    Si hry v knihovně schovávám na důchod, ale nejsem si jistý, že za 50 let ještě Steam bude existovat. *15*
    • tak o tomhle jsem uz mluvil snad 100x, poprvé hned jak zacal byt steam popularni. na steamu nevlastnite nic, az zanikne, o hry proste prijdete. jedina sance jak si je zachovat je poridit si při koupi i pirátskou kopii a tu nekde na necem skladovat.
      Lidi jsou desne nepoucitelny a nechali steam rozjet na plny obratky aniz by uvazovali, ted uz je pozde, jsme tam všichni, bezbrany jak holatka v hnizde:)
      • Pravdepodobnosť, že STEAM zanikne je skoro tak rovnaká ako pravdepodobnosť, že výjde Half Life 3.
        • Mart9
          Proč myslíš?
          • No, že Half Life 3 nikdy nevýjde...Valve má momentálne úplne iné priority, než je tvorba hier.
      • a tim chces rict, ze bez steamu by mensinova obsese ke krabickam vydrzela naveky?

        pokud nekdo distribuuje hry online, tak pouziva stejnej/podobnej model ps+, origin, windows live, uplay, taky si je nezahrajes offline bez nakyho jejich klienta nebo dokonce jejich hw, takze zrovna tohle se tezko da steamu vycitat, mozna by se to bez nej objevilo pozdeji, ale urcite by se to objevilo tak jako tak
    • Jack1947
      Tak tak, vlastníte leda h-vn-... a i to hovn- je dost nasnadě. *7*

      Copak nevíte že když se zavazujete Steamovým podmínkám znamenáto, smlouva s dáblem, a GABEN je sám satan osobně *16* *10* *8*
    • Kedaro
      Mnohokrát ve FC řešili, že ty hry nevlastníme, proto si myslím, že pokud valve něco nevymyslí a nezpřístupní je pro download před zánikem, nejspíše o ně přijdeme.
    • Chim
      IMO to smluvně ošetřené už z principu být nemůže (ale možná se pletu). Jinak řešením je samozřejmě nějaký no-steam-crack (pokud bude).
      • Mart9
        No steam crack, je řešení, jak spustit hru. Jenže když mám na steamu koupené Dishonored, musím ho pak BEZ STEAMU nějak stáhnout.
  • Petr zcela mimo formu, asi se mu něco přihodilo. Ale tak stane se. Krabice vojeb zcela bez debat, už min. 5 let kupuju jen online, takže se mě to netýká, ale byl bych naštvanej i tak. Kor někdo na pomalém netu. Bohužel Petr dnes zcela bez empatie, prostě já mám v Práglu rychlej net, mě to nezajímá. Pokud by to vydavatel avizoval jasně dopředu, tak těch krabic prodá sotva polovinu, na co by to taky kdo kupoval? Pocit, že na tom DVD vlastně nic není... to i pro sběratele musí být dost hrůza.
  • mival jsem 1Mbit s FUP asi 4 giga na mesic, po vycerpani se to omezilo na 64kbit, takze dneska je proti tomu vsechno zlaty *5*
    • Jack1947
      Přesně to jsem měl i já, tk mi nezbylo nic jiného než těm židům dávat za dodatečné pakety... vrchol byl když chtěli zdražovat lol... (to už fup nebyl).
  • fallanga
    Kdybych měl zájem si zahrát MGS V na PC, tak by mě ten jejich "podvod" naštval, ale jelikož mne ta hra nezajímá, tak to beru jako dobrý trolling *1*
  • To fiasko s mgs V PC, kde na DVD dali len steam inštalátor a nič iné je totálny podvod. Ja nemám rýchly internet a práve preto kupujem a preferujem u triple A veľkých hier krabicovky, sem tam kúpim v zľave nejakú malú hru alebo starú klasiku ale tie nemajú viacej ako pár stoviek mega...kdežto pri mgs V kde treba ťahať obligátne cez 21 GB to je teda riadny podraz od konami...Mimochodom ja mám dsl 5 mbps dl a 0.5 mbps upload. A s týmto pripojením to by mi trvalo niečo mierne cez 10 hodín, čo je vážne chujovina...A tým pádom rovnako krabicovka stráca akúkoľvek hodnotu, kedže hra tam na DVD jednoducho nie je.
    • Alex81
      Nechci bejt za kazišuka ale pokud nebydlíš přímo u kšeftu s hrama, tak ti to taky zabere dost času než se dočkáš...
    • Co mají pak říkat lidi, kterým to download s trochou štěstí vytáhne max na 60kB/s.
    • fuckonami
    • Overwatch
      Pokud je to napsané na krabici, nebo tě na to upozorní obchod, tak je to v pořádku. Třeba JRC na to jasně upozorňuje: http://www.jrc.cz/hra_pc_metal_gear_solid_5_the_phantom_pain

      Neříkám že to je super, ale jestliže má zákazník možnost se to před koupí dozvědět, tak to nemá s podvodem nic společného.
      • Neviem ako je to v čechách, takisto neviem kedy tú informáciu doplnili, ale stačí sa pozreť na slovenskú odnož JRC obchodu, ktorou je teraz Brloh a tam to uvedené nie je. Čiže bral by som to s rezervou a za podvod to v každom prípade označím.

        http://www.brloh.sk/hra_pc_metal_gear_solid_5_the_phantom_pain
        • tak si to oznac za podvod a hod na modro do pruvanu, pac i s tvym kategorickym nesouhlasem je jim to myslim celkem burt.
    • no wau, nechat si to stiahnut cez noc je fakt obrovsky problem...facepalm
    • Jo par filmacu,ti na to 1 dvd mohli dat,to mas pravdu. *1*
    • A co ti na medium z dob ps2 maj dat?Jako mgs5? *1*
      • Já bych uvítal krabici s flashdiskem USB 3.0 - rychlejší a větší než Blueray... ale takhle... Raději šup na Steam než kupovat krabici co stojí ropu a stromy ;)
    • Kdyby,vic jak polovina pc ckaru kupovala krabicovky,a ne steam online,tak mate tech 8dvd plnejch.
    • Pc bez skorointernetu,to musi byt zabavnejsi hrani,nez na konzoli hej? *1*
    • Mortuus
      Moje dsl má uctyhodných 2 mbps. Byl bych schopen opravdu ošklivých věcí, abych měl alespoň něco jako ty :-D . Lidi si neuměj vážit toho, co maj :-)
      • Mám po optice symetriku 75 mbps...

        Už můžeš brečet...
        • Jack1947
          Stačilo by mi 50Mb/s nebo 40 75 je až zbytečně moc... akorát pak člověk tahá furt něco coho ani nezajímá.
          • Mám to celé pro sebe a čas od času si "uchrochtnu"... Pro běžného smrtelníka je to téměř nevyužitelné, ten by si vystačil i s nějakými 10-25Mbit symetricky - ale zkus dělat foto, video, používat virtuální uložiště a vzdálenou správu a začne to nepěkně drhnout...
            • Standartní vyblbnutí? Ber si že yt video v 1080p ukousne cca 10Mbit - zkus mít v domácnosti tři lidi z nichž každý má své zařízení a už v tom lítáš :D
            • No otázka není jestli je to hodně nebo málo. Otázka je, co za to. Jestli dáš za internet víc než 500 - 600 kč/měsíc a máš ho na takové to standardní vyblbnutí, tak pak je to moc.
            • Jinak tady námátkové měření...

              http://www.speedtest.net/my-result/4642161493
            • Jack1947
              To ne ale zas 40-50Mb/s stačilo by, prostě chceš na něco kouknout a máš to doma do pár minut atp... jistě je to až moc.

              Psalsi 75 a tady to ukazuje 89... mimo špičku ne? i tak přehnané jen pro jednoho člověka lol...
  • oVer9000
    Super, jeden z nejlepších Fight Clubů za poslední dobu! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit