Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klice pro HOS se nesmi poskytovat verejne je to proti predpisum Blizzardu just sayin *5*
  • Pod Toma Hankse už to jaksi nelze, netýká se Fight Clubu.
    Tom Hanks: “Jak vlastně Lukáš trávil první máj? Jako kolegu levičáka, mě to zajímá.
    Jinak vás musím pochválit chlapi. Jste pořád stejní pásci, jako vždy. Přízeň lůzy je vrtkavá a tak si nic nedělejte z toho, když vás hned za týden budou házet přes palubu a hrozit vám usmrcením. Obzvláště tobě Pavle chci poděkovat, za všechen audiovizuální obsah, o který se staráš. Jistou dobu jsi sypal videa jako na běžícím pásu a staral jsi se téměř jako jediný, o skutečně autentický obsah pro games. O to vic mě sere, že se najdou pacholci, kteří jsou schopni z těch svých nevymáchaných úst vypustit ty pomluvy, které se v poslední době namnožily.
    Jsem teplej, takže to můžu na plno říct. Mám tě rád.
    Stejně tak mám rád i zbytek redakce. Vždyť čumění na vaše videa je pro mě mnohdy zábavnější než sledování nekonečného zpravodajství na ČT 24.
    S láskou
    Tom Hanks!“

    Minotaur: A mně zase vadí, že teplometovi projde “sere,“ zatímco neprojde teplomet na B, jakože ban za buzer*nta, který podle všeho postuje korektně. Nesnáším nespravedlnost. Nestrannost je součástí spravedlnosti… Nechci poučovat, nechci nadávat, nechci ani měnit IP. Beru, že je to ZDARMA a návštěvnost dobrovolná (na špatná místa se normální lidi nevracejí), beru, že některý kritiky jsou přehnaný. Vy, redakce, berte, že některý věci se prostě nelíbí, pokud nejste z čeledi homosexuální nebo urozené…
  • Hnisavec
    pri simulátore vtáka výbuchy smiechu...top podcast...tentoraz sa zadarilo *15* *15* *1*
  • v poslednych mesiacoch tazka nuda, absolutne nezaujimave temy... samy PC balast. treba konzoloveho oponenta. situaciu ako tak zachranuju len hostia. niekedy sa tie pseudointelektualne kecy o nicom uz fakt nedaju pocuvat...
    • Nove konzole dohaneji PC ve svych funkcich. Dalo by se rict, ze PC tema jsou super, pac uz za par let budou napatchovany funkcema tolik, ze si budes moci koupit konzoli, co umi stejne funkce jako PC! A eventualne treba lidi zjisti, ze gamepad je pro psani ve Wordu na dve veci, takze k tomu budou defaultne davat klavesnici. A s myskou se taky lip hraje. A... no vlastne proc bych mel kupovat konzoli?
  • risa2000
    Díky za tip na bitmap books, něco podobného o ZX Spectru mě dost zaujalo.

    K poznámce Lukáše o grafice na ZX Spectru a rozdílu oproti dnešním indie hrám - je jasné, že to nemá smysl srovnávat, tehdejší hra měla 48kB, to dneska má víc jediná textura. Nicméně, začal jsem před pár dny hrát Hotline Miami a měl jsem intenzivní pocit, že jsem zpátky na Spectru a to jak audio-vizuálně, tak hrou samotnou - která mi evokuje Laser Squad, který někdo předělal do reálného času.
    • Hotline mi skor pripomina Amigu, ZX Spectrum malo obraz rozdeleny na 8x8 blokov, kde v jednom hentakom policku mohli byt len 2 farby.
  • C-BEAM
    Opěvujete Hololens ale když si o tom člověk přečte více dozví se např. o limitovaném rozlišení a hlavě absolutně mizerném zorném úhlu, kde to "holo" je pouze malý čtverec uprostřed ve kterém se "promítají" virtuální předměty, dívat se takto na film musí být fakt "zážitek".
    • Kedaro
      Rastr tam jako u oculusu vidět není a omezený zorný úhel je asi jediné mínus, které ale jde evolučně doladit, nějak se začít musí. Za 10-20 let brýle nebudou třeba vůbec.
      • C-BEAM
        nejde ani tak o rastr ale o to, že s rozlišením bude problém z hlediska technologie na jaké hololens funguje až se rozhodnou zvýšit zorný úhel. V krátkodobé perspektivě mají mnohem vyšší potenciál řešení jako Rift nebo Vive.
  • K Black Mesa:
    Vyžaduje ta EA verze původní hru? To jsem v popisu nenašel.

    Pokud ne, nevidím důvod, proč by si za to neřekli o peníze - dělají plnohodnotný cosi jako HD remake, takže jde o samostatnou hru a za to dostat peníze je samozřejmě normální. Kdyby to byl jen textur pack (což není) a vyžadovalo by to původní hru, neuznával bych zpoplatnění.
    • Hele já proti tomu, že za takový Mega mód chtějí nějaký šesták taky zrovna moc nemám, ale je to celé trochu kontroverzní, když na svém webu v kolonce FAQ psali, že dřív budou padat trakaře, než by za svou práci chtěli nějaký peníz.
      • O tom nic nevím. Je-li tomu tak, asi měli držet slovo. Ale čistě obecně: Nabízí podle mě výbornou hru v novém kabátku, což je super a zaslouží si to za tohle zaplatit. Doufám, že to dokončí.
        • A ked sa niekomu pozadovana ciastka zda vysoka, nech si pocka na nejaku zlavu.
    • nevyzaduje, jen source sdk 2006/2007 kterej je zadarmo
  • Jak vlastně Lukáš trávil první máj? Jako kolegu levičáka, mě to zajímá.
    Jinak vás musím pochválit chlapi. Jste pořád stejní pásci, jako vždy. Přízeň lůzy je vrtkavá a tak si nic nedělejte z toho, když vás hned za týden budou házet přes palubu a hrozit vám usmrcením. Obzvláště tobě Pavle chci poděkovat, za všechen audiovizuální obsah, o který se staráš. Jistou dobu jsi sypal videa jako na běžícím pásu a staral jsi se téměř jako jediný, o skutečně autentický obsah pro games. O to vic mě sere, že se najdou pacholci, kteří jsou schopni z těch svých nevymáchaných úst vypustit ty pomluvy, které se v poslední době namnožily.
    Jsem teplej, takže to můžu na plno říct. Mám tě rád.
    Stejně tak mám rád i zbytek redakce. Vždyť čumění na vaše videa je pro mě mnohdy zábavnější než sledování nekonečného zpravodajství na ČT 24.
    S láskou
    Tom Hanks!
    • RedEagle
      No narozdiel od Grygara a ešte jedneho člena games cz máš aspon odvahu to verejne priznat :) Grygar sa naopak vydal zcela opačnym smerom a svoju latentnu homosexualitu dohnal dokonca do extremu ked si v ramci kamuflaže zaobstaral ,,manželku,, :) Inak nič v zlom neberte to ako hate na redakciu alebo games cz, ja sam som BI čize peace *3*
      • ty jsi hlavne obycejny troll... jak tu nekdo uz minule psal, lukas se neboji mit hodne nepopularni nazory a byva hodne uprimny treba u sebe na blogu, takze sis na trolling o zatajovani homosexualniho vybral hodne spatneho kandidata *3*
        • Mart9
          prosím o odkaz na ten blog
          • www.smashthestate.eu
        • Inquisitor
          Taky mi to přijde spíš jako taková laciná urážka, trestající odlišnost. A i když ne vždy s jeho názory souhlasím, tak si cením toho, že je v jeho názorech konzistentní a umí si je obhájit. Na rozdíl od jiných.
      • Inquisitor
        Já nevim, ale mě teda Lukáš a ani nikdo z redakce jako homosexuál nepřijde. Můžeš mi přiblížit svůj pohed, proč by to tak mělo být? Fakt mě to zajímá, proč si to myslíš.
        • janchor
          Tak víš co, poslouchám LGBT kapely, rád nakupuju hadry a žena nosí krátký účesy – taková kamufláž musí bejt jasná snad každýmu. Ale pst, ať se to neprovalí!
          • já to vidím na lehce investigativní článek.. ale kdepak, stačí vobrázek!
          • Taky máš rád kapely jako Black Fag nebo Limp Wrist? *15*
            https://www.youtube.com/watch?v=8jTW187gm_k
  • jo to je ono.. díky :-)
  • Pro toho kdo se ptal na nazev toho rpg - neni to Faery Tales Adventure II: Halls Of The Dead ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit