Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    Díky za výborný hosty Mr. Hlada i Červa. To se poslouchalo samo :)
  • Stará láska nerezaví... Parádní Fight Club, kuju moc, jakože nemám zrovna nejvyšší docházku. Andrew, největší hvězda, stále jen paří? “Bulisi mulisi joystick,“ prosím, i já stárnu…
    • Labůžo https://www.youtube.com/watch?v=cWBHHtLr-Es s Andrewem, o kterém v blízkosti mé domoviny kolovaly zvěsti, že sotva mluví… *15*
  • Červ na hrad
  • Kuba se krásně poslouchal. Ať se mu daří nejen s Labůžem - ten herní zápal je na něm stále vidět :)
  • Po dlouhém a spravedlivém zvažování tomu dávám 8/10. *1*
    • A nebylo to ani kratké ani nudné ani repetitivní, za což se zde obvykle dává 8/10 *1*
      • TheGGG
        ani barevné, přeplácané a s nudným coopem což taky dostává 8/10
  • Skvělej díl a Labůžo mi taky nepřipadá těžký doposlouchat, spíš si vždycky říkám - To už je konec? :)
  • Červ je těžkej borec *5* ...víc takovejch hostů
  • Po Labůžu bylo jasný, že Červa pozvete. Tak jsem rád, že jsem ho viděl i na games. Díky.

    Ono se to možná nezdá, ale tyhle lidi jsou v podstatě kronikáři, kteří popisují historii jedné lidské aktivity u nás. Jejich činnost je podle mě správná. Bez nich by se nakonec možná na ty začátky her u nás úplně zapomnělo. Podobně třeba na Hrej.cz lze narazit na řadu videí (samozřejmě kromě videí z Levelu), které popisují ty začátky a vývoj herní scény u nás.
  • Fakt dobry dil
  • po dlouhé době super díl , fakt nářez , víc takovejch hostů *3*
    • Mr. Hlad byl taky dobry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit