Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Radkaa
    Super... další, už asi tak tisící battle royal v pořadí. *6*
  • MickeyMutant
    Vostok Games - jedno MMO z Černobylu v early accessu bez data vydání (Survarium), druhé MMO z Černobylu ve vývoji. Mně to připomíná situaci kolem našich silnic a dálnic - furt se něco látá a opravuje, jednou za deset uherskejch let se něco postaví a to se pak na pokračování dokola látá a opravuje. Solidní penězovod.
    • co si zvolíte to máte
    • ucho
      to jo, ale když jim po tom nebude nikdo jezdit, tak se jim to nezaplatí. tyhle nákladný vývoje MMO her podle mě nemají moc velkou šanci na úspěch. tam to může být průšvih i s dostatkem peněz a jasnou vizí. tady mám pocit, že nejsou ani peníze, ani pořádná vize.
      • MickeyMutant
        Není vize, nejsou peníze a hlavně není Ťok, co by jim zajistil rentabilitu.
  • Kompost
    battle royale. hmm, kde som to uz len pocul. a uz viem, vsade. next...
    • A to se určitě vývojáři těšili, jak z tohoto progresivního módu budou žít 10 let stejně jak ze zombie her.
      • Kompost
        donedavna bolo vsetko MOBA, teraz battle royale, survival pomalu zapada prachom ale este obcas skubne. za nejaky cas vymyslia nieco ine co bude ako nador pricucnute na kazdej druhej hre a vlastne to bude robyt spravne len jedna-dve.
        • Jojo. Nejsmutnější je, že Zombie manie byla nastartovaná Left 4 Dead (spolu s co-op manii) a.... Prakticky se dá říct, že to je pořád to nejlepší, co v tom žánru naleznete (až na čestné vyjímky jako Killing Floor, Dying light, možná Dead before daylight)... A Battleroyale manie se jeví zatím úplně stejně :/.
          • ucho
            L4D je opravdu naprosta bomba. se spravnou partou lidi je to super vec. ale teda musim rict, ze jsem zkousel hrat i Killing Floor a vubec me to nechytlo. mel jsem strasny pocit ze strelby, ta hra mi proste nesedla. tedy svym zpusobem nechapu, proc to lidi tak chvali, ale tak kazdy ma holt to svoje :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit